Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NEVZAT55 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2015
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    29.11.2013saat 16.57 155 e ihbarda bulunup gerekli bilgileri verdim. Daha sonra 17.07 de beni arayarak bilgi vermem için karakola çağırdılar. karakola gidip bilgi vermek için çağrıldığımı söylediğimde görevli tarafından kolumdan sürüklenmeye başladım.-beni siz çağırdınız ben engeliyim desem de beni merdivenden sürükleyerek dışarıya attılar. başka bir bölümde ise küfüre maruz kaldım.vatandaşlık görevimi yapmak isterken bir engelli olarak uğradığım şiddet ve hakaret yüzünden onurum kırıldı psikolojim bozuldu. düşündüm acaba terörist olsa veya kabadayı biri olsa yapabilirler miydi. karakoldan biri çıkıp ta dur demedi .bunlar polis değil tam eşkıya........

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

evet kardeş bende buna benzer çok şeyler yaşadım..ama maalesef bunlar oluyor engelli yada engelsiz vahşileşen bir toplumda eksikleri araştırmak lazım

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bir kitapta okumuştum ,kör birinin koluna girip ona eşlik etmek istiyorsanız ,onunla aynı çizgide yürümek
    gerekiyormuş ,onun kolunu tutup ondan bir iki adım önden yürürseniz ,sizin onu çekiştirdiğinizi düşünüp üzülüyorlarmış .Sağlıklı bir iletişim için sadece engellilere değil herkese karşı önce empati diyorum .

Üye
    zmdurak Avatarı

Gerçek Adı
    melek durak
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    erzincan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    keşke herkes aynı duyarlılığa sahip olsa.gerçekten bunun okumuşlukla üniversiteyle ilgisi yok.engelli veya eşcinsel veya farklı bir ırk her neyse.yolda gördüğünde hala çocuk gbi gözünü dikip bakan insanlara tahammül edemiyorum.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234