Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 64 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    polyanovo Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    bg
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bundan yararlanmak için superonline paketinin illaki bizim üzerimizemi olması gerekir?

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ttnette de sınırsız ınternet 40 tl engellı tarıfesı hemde taahhut falan yok
    sız yenı abone bıle olsanız fark etmıyo sadece ındırımlı kampanyalarda taahhut var engellı ındırımınde
    taahhut mecburıyetı yok zaten oyle bırseyde olması ımkansız sız engellılıgınızden dolayı ındırımden
    yarlanıyosunuz

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sakın düşünmeyin bile süper online müşteri hizmetleri hatalarını kabul etmemk için durmadan sizin üzerinize suç atıyor kendim pc üzerine çalışıyorum dükkanım var ama malesef süperonline sizin sorununuz pc den kaynaklanıyor diyor elimde 10 atne pc var hepsimi bozuk diyorum evet diyor bizden sinayl gidiyor diyor böyle bir saçmalık yoktur

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Can-kuş,

Aynen size katılıyorum. BTK'nıın kakarını yerine getirip engelliye %25 indirim uygulaması gerekirken , indirimli fiyat veriyorum diye 24 ay taahhüde sokması çok ayıp. Üstelik superonline beni hali hazırdaki 3 yıllık müşterisini bilgi vermeye bile tenezzül etmeden 24 ay taahhüde sokmuş !! İptalimi de yapmıyorlar, değişiklik te yapmıyorlar, bıktım usandım. Bu kadar rezalet bir müşteri hizmetleri görmedim.
    Superonline'ın yaptıkları düpedüz terbiyesizlik, ilk defa bir firmadan bu derece nefret ettim.

Üye
    DARK_81 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ögretmen -
    ben Şu an ttnet abonesiyim önümüzdeki ay abonelik sözleşmem bitiyor türcell superonline üyeligi oluşturmam icin ne yapmam gerek bide ben vede kuzenim aynı apartmanda ıkamet edıyoruz her birimiz icin modem almamız şartmı yoksa üstkata kabloyu cekmemiz kafimi olur . ttnet in modemi kullanmazmıyız şimdiden teşekkürler.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

dark_81
    alın superonline, başınıza dert alın...

Üye
    İLHAN 06 Avatarı

Gerçek Adı
    İLHAN
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende süperonline gectim fakat modem bizim diyorlar internet sitesinde de kablosuz modem hediye diyor onlar bana nezaman kapatırsan ozaman modemi getirin diyor ne yapmaliyim

http://www.superonline.net/kampanya-...ar---fiber&t=0

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

superonline müşteri hizmetlerinin hiçbir dediğine inanmayın! Zaten söylediklerinin tam etrsini 1 dk sonra inkar ediyorlar..

Üye
    aaaa Avatarı

Son Giriş
    26.01-2014
    Saat
    12:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

s.a arkadaşlar

süper online engelli indirimdinden başvuru yapmıştım taahhütsüz 20 mbps hızda / 25 GB AKK İLE / limitsiz aylık 39 tl üzerinden

bugün sabah süper online mesaj geldi müşteri numaram ve şifrem geldi ama eve internetim cuma bağladılar online işlemlere BENDE girdim süperonline online işlemlerden BAKTIM

25 mbps hızında 10 gb kotalı olarak görünüyor aradım sordum ilk ay böyle olacak dediler acaba 10 gb geçersem fazladanmı fatura ödeyeceğim yoksa 1 ay olduğu içinmidir birde süper online faturaları ne zaman kesiliyor son ödeme ne zaman

1 AY SONRA TAAHHÜTSÜZ LİMİTSİZ 39 DEN ÜCRETLENDİRİLECEKSİNİZ DEDİLER

aradım mh lerini fax çek dediler belgeleri engelli olduğuna dair daha çabuk ilerlemesi için bayyi geç yollayabilir miş doğrumudur arkadaşlar

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Benim kadar kimse sövmemiş uğraşmamıştır süperonline ile,ama adamlarda haklılardı alt yapı yeni kuruldu sıkda olsa sorunlar yaşadım ama epeydir sorusnzu şekilde kullanıyorum.Ne dedimsede yaptırdım,mail gönderiyordum dönüyorlar hemen artık beni kara listeyemi aldılar naptılar bilmem ama hemen çözülüyor sorunum ev telefonumuda kullanıyorum evden konuşmadığım için para ödemiyorum vergisi algısı gelmiyor.
    aaaa;
    Müşteri hizmetlerinden fax numarası al direk çek bayiye verme yoksa benim gibi sorun yaşarsın direk çek fax sını...Çektikten sonrada ara ertesi günde ara üyelik numaran şifrenle online işlemlerlerden takip et...

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Benim kadar kimse sövmemiş uğraşmamıştır süperonline ile,ama adamlarda haklılardı alt yapı yeni kuruldu sıkda olsa sorunlar yaşadım ama epeydir sorusnzu şekilde kullanıyorum.Ne dedimsede yaptırdım,mail gönderiyordum dönüyorlar hemen artık beni kara listeyemi aldılar naptılar bilmem ama hemen çözülüyor sorunum ev telefonumuda kullanıyorum evden konuşmadığım için para ödemiyorum vergisi algısı gelmiyor.
    aaaa;
    Müşteri hizmetlerinden fax numarası al direk çek bayiye verme yoksa benim gibi sorun yaşarsın direk çek fax sını...Çektikten sonrada ara ertesi günde ara üyelik numaran şifrenle online işlemlerlerden takip et...

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benden miilete tavsiye siz siz olun süper onlineye yaklaşmayın ben tam 6 ay ugraştımda zor kurtuldum sakın ha dertsiz başınıza dert almayın ttnet ten şaşmayın varsın fiyatı yüksek olsun varsın hızı düşük olsun sakın derim süper onlineye bulaş mayın

Üye
    aaaa Avatarı

Son Giriş
    26.01-2014
    Saat
    12:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gönülyarası;

teşekkürler

sizinde mi benim gibi oldu süperonline ilk önce direk olarak engelli indirim kampanyası açılmıyormuş banada 25 mbps hızında 10 gb kota ile açtılar mh aradım meil adresi verdiler fax verdiler oraya gerekli özürlü belgelerini gönder dediler çekince düzeliyormu online işlemlerden sınırsız taahütsüz 20 mbps 25 akk lı engelli tarifesimi yazıyor

fax numarasını sen biliyormusun

bumudur fax numarası

Fax0850 229 75 75

Bize Ulaşın | İletişim - Turkcell Superonline

Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ögretmen-;

şimdı lımıtsız derler ama bellı bı gb a kadar 39 dur o verılen sınırı aşarsan ttnet hızını 3mb hıza dusuruo superonlıne hız mı dusurur artık ucretmı keser bılmem ama gene aynı anlama getırır ıyıce araştırman lazım
    sımdı bakdım o kampanyaya dedıgın gıbı guzel felan ama 25 gb fılm dızı ızleyen ıcın cbk bıtebılır ama cok netle işi olmyan ozellıkle fılm dızı vıde gıbı oynatıcılarla işi olmayan bırı ıcın cok cazıp bence lımıtsız dedıgı ayda 25 gb aşarzan hız 3mb dusuo

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Turkcell in sömürdüğü yetmedi şimdide internet üzerinden sömürecek, digitürk e 400 milyon vereceğine bize yardımcı olsunda bizde teşekkür edelim

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon