Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    UÇAN_KOÇ Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mühendisler Odanızdan “İşsiz ve emekli üyelerimizden belgelemeleri halinde üyelik aidatı alınmamaktadır”
    diye haber verilmiştir. Bununla beraber özürlü üyelerimize oranı en az %40 raporu olan belgelemeleri halinde üyelik aidatı alınmamakta diye bir şey var mı? Yok ise nasıl bir yol hak arayabiliriz?

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Merhaba,
    Bende mühendis olarak MMO'sına sormuştum.
    Özürlü mühendisler emekli olup çalışmıyor iseler aidatlardan muaflar. Ama emekli olup çalışıyor ise aidatlarını ödemekle yükümlüdür demişlerdi.
    Normal özürlü mühendislere ise herhangi bir kolaylık sağlamamaktadırlar malesef.

Üye
    UÇAN_KOÇ Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,

Odaların bazı şeylerin haberleri yok ki, biz engelli olarak başka şeylerden ücretsiz veya indirimli yararlanıyorsak neden odalar yapmasın. Küçük bir avuçta olan engellilere yapsalar ne olur? Bu konuda problemi olan mutlaka çözümü vardır ve biz engelli olarak üretmemiz lazım. Mesela topluca olarak Genel merkezine bir yazı yazıp göndersek faydası olur diye düşünüyorum. Peki nasıl bir yazı yazalım onu düşünüyorum ))

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Sayın İbrahim Bey,
    Bu konuda her türlü desteği veririm ben.
    Şu anda otobüs kazası geçirdiğim ve istirahatte olduğum için pek bir şey yapamam ama.
    Siz gerekli hazırlıkları yapın, bende arkanızdayım.

Üye
    UÇAN_KOÇ Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Bülent Bey,
    Öncelikle geçmiş olsun, Acil şifalar diliyorum ve bir an önce sağlığa kavuşman dileğiyle...
    Fazla müsait değilim ama gerekli araştırmaları yapmaya çalışacağım.

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engelli raporunla birlikte ibraz ettiğinde %40 ve üzerinde ise aidat ücretinin yarısını ödersin..işsiz ve emekliler için ne tür uygulama olduğunu bilmiyorum..

ayrıca burda engelli mühendislerle alakalı tmmob düzenlediği kutultay duyursu ve sonuç bültenlerini paylaşmıştım ama burda üzerine vazife olmayan biri bu başlığı kaldırdı..
    demem o ki biz kendimiz arasında bile hiç bir duyarlığı olmayan kişileriz ,başkası bize neden duyarlı olsun..
    bu konuyla alakalı ayrıca site kurucusuna gönderidiğim özel mesaj da ise bana duyuru ve sonuç bildirisinin aynı başlık içinde bir yere sıkıştırıldığını belirten bir mesaj cevabını aldım..ayrıca burdan ayrılabilirsin satırınıda tarafıma iletti..

son söz:burda yapılan paylaşımlar ne kadar önemli veya diiil bir kaç kişi buna karar veriyor..onun için önemli olmayan bizim için önemli olabiliyor ..