Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    art_SRY Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba Adana'da yaşıyorum birçok kurumsal ve kurumsal olmayan firma engelli indirimi yaparken tedaş ve uydunet ve kablonette herhangi bir indirim yok türksatın her sitesine girdiğimde engelli sempozyumu düzenlendi bilmemkim bakan geldi plaket verildi falan filan diyorlar ama herhangi bir indirim sözkonusu değil aynı şekilde tedaşta indirim yapmıyor çok yapmak istediğinide sanmıyorum ben mail atıyorum isteyen konu hakkında mail atabilir bunlar macburi kullandığımız şeyler indirim olsa güzel olmazmı birazda olsa rahatlarız.
    kablotvbilgi@turksat.com.tr

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

engellinin üstünlüğü ne ki indirim olmasını istiyorsunuz en az engelli geliri 900 lira ülkenin yarısı bu gelirden daha düşük şartlar altında yaşarken bizlere indirim yapılması sizce doğrumu bence devlet hicbir konuda engelli indirimi yapmamalı her türlü sağlık, protez, medikal ürünlerin tamamı kısacası engellinin engelini giderebilecek herşeyi üçretsiz ve en kaliteli şekilde gidermeli

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bencede engellinin temel ihtiyacı olan medikal ürünlerde daha kolaylıklar yapılsa daha da makbule geçer bence malum medikal ürünleri resmen ateş parçası misali dokunulmuyo dokundunmu yakan cinsten fiaatlar

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar herkes konuya kendi penceresinden bakınca haklı tabiki, burada Nasreddin hocanın cevabı aklıma geliyor, "SeNDe HaKLıSıN"