Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pro_license Avatarı

Gerçek Adı
    murat arslan
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    BURSA BURSA BURSA !!!
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, bir okulda memurum. yarın saat 10 a kadar süre var. e-okuldan yada baska bi yerden , nerden olursa olsun 2009-2010 ve 2011 yıllarına ait mezun olan öğrencilerin yerleştikleri liseleri bulmam lazım. son çare olarak buraya yazıyorum. konu hakkında bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar çok müşkül durumdayım.

hocam ltf bi yardımcı olabilicek yokmu ?e-okulda olmasada okulda arayabileceğim defter yada benzeri birşeydemi yok ?

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş okulda görevliysen sizin okulda derslere giren hocalardan birinden yardım alman mantıklı. bir de ülke geneli mi il geneli mi nasıl bir arama kriteri istiyorsun bunu da belirt. e-okula erişimi olan birinden yardım istemen en mantıklısı.

Üye
    pro_license Avatarı

Gerçek Adı
    murat arslan
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    BURSA BURSA BURSA !!!
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam sadece bizim okuldan mezun öğrencilerin yerleştirme sonuçları lazım. okulda çalışan birileri mutlaka bilirler çok ani oldu bizim okulda soracak birileri yok cunku neredeyse tamamı daha stajer öğretmen. kendi okulumun sonuçları lazım.