Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    03:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Melek abla Ne yapacağım bende senin dediğinin aynısını dedim sırf ömss için değil ki özel şirketlerde o alanın dolu olmasını istiyor. Ama adamlara laf geçiremiyoruz.

Yasaklı Üye
    STAY Avatarı

Son Giriş
    20.03-2015
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    olympus mars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih kardesim genelde bakiyorum formda kolay kolay o alani doldurmamislar herkes bu konu ile sorular soruyor.Mesela benim arkadasima organizede is bulmus iskur .Gitti gorustu fabrika ortamini bilirsin agir makinalar kesici delici aletler hicde kalp hastasina uygun bir yer degil.Tabiki is gorusmesi uygun olmadi.Neyse iskura gittik bizim yuzde 100 luk raporumuzu gormuyorlarmi dedik.Onlarda bize, genelde onlara bakmiyorlar zaten ozurluleri bole ayak islerinde temizlik islerinde kullaniyorlar dedi.Bizde dedikki biz bole bir isi, normal sartlardada bulabilirdik dedik.Masa basi isini genelde universite mezunlarindan aliyorlar dedi.Anladinmi tanidigin olacakta gircen bir yere Yani kolay is yok,bu arkadasin durumu dahada kotu Benim tavsiyem sudur.ÖMSS de memur olmaniz, ins olursunuzda.

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeş ben üniversite mezunuyum yüksek lisansım da var ben bile masa başı iş bulamıyorum. en insaflı müessese araç kullan diyor

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234