Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazı arkadaşların düşüncesini anlamak gerçekten bayağı zor bir problemm
    Ağlayanın malı gülene hayrolmazmış..
    Arkadaşlar burda ağlayan kim?Bir vatandaş ın borç ödemesi yapılıyor ve bu ödeme şekli ihale usulu açık artırma ile piyasa değeri ile yapılıyor bundan doğal ne var,borçlu kişiye yapılabilecek bundan daha geçerli bir iyilik varmı?
    Burda problem olan etik olmayan tek şey bu açık artırmanın genele yayılmasını engellemek sabote etmek önüne taş koymak hali ile eder fiyatının daha da altına satılmasına zemin hazırlamak
    Çok vicdanlı muhterem arkadaşlara tavsiyem herangi bir alışverişlerinde satıcıyı daha düşük fiyata mal satmaya
    zorlamasınlar mümkünse küçük esnaftan pazarlık dahi yapmasınlar ki satan kişi zararına verdim ama mecburdum demesin

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Mestan sen neden bahsediyorsun? Aynı şeyden mi konuşuyoruz..? Hangi iyilikten bahsediyorsun? Adam olmuş icralık evi ocağı ne varsa borcuna karşılık alınmış elinden sonra satılmış bunlar.. Borçlu olan kişinin tek karı borcu bitmiş olması ama öte yandan elinde avucunda da birşey kalmıyor.. Ben böyle biliyorum bu işi..

Niye dokundu sana bu kadar..? Hacizlik mal yemiş içmişliğin mi var? Normal diyorsan, ne olmuş yani diyorsan sana lafım olamaz zaten.. Afiyet olsun ye doy..

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Bacıbey Mesajı Gör
    Niye dokundu sana bu kadar..? Hacizlik mal yemiş içmişliğin mi var? Normal diyorsan, ne olmuş yani diyorsan sana lafım olamaz zaten.. Afiyet olsun ye doy..
    Fırsatım ve vaktim olsa icra dairesinden ihalesi ile ürün alır kullanırım ve hiç gocunmam
    Bana şunu anlatıverin çok duygusal arkadaşlar benim x şahısta alcağım var ve bu parayada şiddetle ihtiyacım var karşı taraf ödeme yapamıyor bu problem nasıl çözülecek duygusal arkadaş senmi vereceksin yoksa benim hakkımı??

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Mestan;
    Gocunmadan ye doy diyorum işte.. Sana başka birşey denmez! Muhatap olmam senle bu konuda son defa yazıyorum!

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Verdiğim soruya cevap alamadım da..
    Alaturka acıma ağlama edebiyatı yapacağınıza çözüm yazın herkez istifade etsin .neyin hak neyin haksızlık olduğunu kimlerin lanetleneceğini pek biliyosunuz anlaşılan ama çözümü yaz dediğin zaman sesiniz çıkmıyor çatapat mantarı gibi laf iteliyosunuz kimiside ulema kesiliveriyo
    Soruma cevap alabilirmiyim hemşo benim alacağımı nasıl tahsil edeceksin karşı taraftan ??

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sana akıl vermeye gerek yok ki verirsin icraya alırsın borçlu kişinin televizyonunu, buzdolabını, çamasır makinasını vs.vs paraya çevirtir çatır çatır yersin gocunmadan... Senin aklın sana yeter diye akıl vermiyoruz.. İstediğin akılsa kendi aklımdan akıl vereyim seni açmaz ama.. Ben acımdan öleceğimi bilsem bana borcu olan kişiyi icralık etmem.. Bağışlarım o parayı..Hele hele ödemeyecek kadar zor durumda ise bu insan asla lafını bile etmem.. Para ihtiyacımı borç alarak karşılarım başka yerden..ama asla icra haciz işlerine girmem.. Sen anlamazsın bunu..Yok sen de o potansiyel! Onun için akıl dedin verdim aklı bana yönelik soru sorma artık.. Benim aklım seni açmaz..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

MESTAN;

Arkadaşım ,en ufak borç bile malına haciz koydurur, seninde ödeyipte hacizi kaldıracak gücün yoksa mal mundar olur satışa cıkar..Malın sahibi alıcıya bela okur , ha evin gerçek sahibini bulupta helallık alırsan gönül rahatlığı ile oturabilirsin.Yanlış anlaşılma olmasın senin paranda değerli para kolay kazanılmıyor.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Hava parayı bağışlarım diyosun atıp tutuyosun çok güzel helal olsun bonusları topladın benden
    Fakat benim alacağım meblağ biraz yüksek senin gibi bağışlıyacak kadar bonkör olamıyorum o yüzden senden bi çözüm istiyorum icra olmadan nasıl tahsil edecem diye ama anlaşılan sende kuru sıkı atmaya başladın cevap yerine iğneleme işleri filan ,şu cömertliğini sergilesen biraz zararımı karşılasan nasıl olur peki hem sayende bir kişi daha icraya verilmemiş olur ne dersin n ?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mestan kardeşim sendemi icralık oldun..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Üç kağıtcı adamın üstünde mal olmaz, biraz zor tahsilat yaparsın.Cekini ödemeyenlere de hapis cezası kalkıyormuş, devlet baba ödeyecek herhalde.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Arkadaşlar zayıf dini söylemlerle bu konulara yorum yapmayın atıp tutmayın
    Malın sahibi bela okur muş? kime bela okuyor?? neden okuyorr, alan kişiye bela okumasının nasıl bir hükmü var

sonbahar ;ne icralık oldum nede icra dairesine gittim

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: MESTAN Mesajı Gör
    ,şu cömertliğini sergilesen biraz zararımı karşılasan nasıl olur peki hem sayende bir kişi daha icraya verilmemiş olur ne dersin n ?
    mestan burda öyle yazmışınya bende öyle anladım kusura bakma ama icralık olmuş gibi yazmışın..

Üye
    rec Avatarı

Son Giriş
    08.03-2013
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ,bende sizler gibi araba almayı düşünüyordum.Bir arkadaşım icralık olmuş araçların piyasasından daha uyguna satıldığını söyledi ve buda benim dikkatimi çekti.İnternette ve çevremde araştırdım.Bu işin iyi olduğunu karlı alım yapabileceğimi kesinlikle girmem gerektiğini söyleyenler oldu aynı şekilde uğraşmaya değmeyeceğini zaman kaybı olduğunu ‘ah lı mal alınmaz’ diyenlerde oldu.Hal böyle olunca ne yapacağımı bilemedim.İlk olarak icra sitelerine baktım .Gerçekten çok cazip fiyatlar ve sıfıra yakın araçlar sunuyorlar.Kendi arabamı sattığım için nakit param vardı ve bu işe girmek için tek şart nakitin olması olduğundan bende dayanamadım bir ircaa portalı sitesiyle anlaştım.İlk olarak ücretsiz üye oldum ve hemen beni aradılar,bilgilendirme yaptılar kafamdaki bütün soru işaretlerini giderdiler sağolsunlar.Bende avantajlardan yararlanmak ve istediğim arabayı almak için ücretli paket alımı yaptım.
    Normalde bu iş iki şekilde olurmuş ,birincisi icradan al-sat yaparak para kazanmak yani ticaretini.İkincisi de benim gibi bireysel ucuza araba almak isteyenler, her şekilde karlı bir iş.Paket alımı gerçekleştirdikten sonra bana özel VIP danışman verdiler ve icradan ne almak istediğimi ne kadar bütçem olduğunu hangi arabayı istediğime kadar her şeyin analizini yaptık ve bekleyişe geçtim.İçimde hep bir korku oluşmuştu acaba boşa mı çabalıyorum diye aradan 1hafta geçtikten sonra aradılar ve bana uygun bir arabanın ihalesinin yaklaştığı ve tam aradığım özelliklerinin olduğunu söylediler.Fazla uzatmadan söyleyeceğim o ihaleye katıldık ve arabayı çok uygun fiyatla aldık.Bu yazıyı yazmamın sebebi icralık mallarla ilgili çok yanlış bilgiler dolaşıyor internette orda burada,size vereceğim en iyi tavsiye yaşamadan bilemezsiniz ve söylenenlere kulak asmayın.!! Buradan piyasa değerinin altında bir fiyatla şuan kullandığım aracı almamı sağlayan icraburada.com çalışanlarına ve ekszperlerine teşekkür ederim…

Üye
    CeLiBroTiN Avatarı

Gerçek Adı
    MuraT
    Son Giriş
    27.03-2013
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nzsu;

çok güldüm bu yazdığına HUKUK devleti kelimede ben avukatlık bürosunda çalışıyorum ve İpotek Rehin dosyalarını yani sizin tabirinizle bankaların ipotekli vermiş olduğu sonradan icra takibine giren araç ve gayrimenkul satışları yapıyorum. İst da hangi adliyede kimler bu işi nasıl yapıyo gel sana gösteriyim İstersen adliyedeki dosyacısından tutta icra müdürüne hatta ihalede sözde düzen sağlayıcı polislere kadr hepşi şirket Normal bi vatandaş ihaleye geldiği zaman açık açık polisin icra müdürünün yanında tehdit ediyolar bu ihaleye giremessin ya bize şu kadar para ver sana bıraklım yada çk git diyolar. bizzat ben şahidim. öyle savcılığa suç duyurusu felan boş işler onlar filmlerde oluyor çok merak ediyosan ve sölediklerime inanmıyosan Çağlayan adliyesindeki İst 10.icra müdürlüğüne gel herhangi bi ihaleye girmeye çalış ve neler oluyo gör denemesi bedava

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar;
    Öyle her evi aracı icralık olan,alıcıya lanet okumaz merak etmeyin.Kendi aracının icra satış tarihini kendi cebinden ilan vererek duyuranı bile gördüm.
    Ne kadar erken satılırsa mal sahibi için o kadar iyidir.
    İcralık bir aracın hergün artarak altından kalkılamaz tutarlara ulaşan masrafları vardır.
    Aracın yeddiemin otopark masrafları günlük olarak hesaplanır ve mal sahibinin borcuna eklenir.
    Her ihaledeki masraflar araç sahibine bindirilir.İhalede yeterli pay sürülmez ya da katılım olmazsa daha sonra tekrar ihale edilir.Hepsi borçlunun borcunu kat kat artıran masraflardır.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon