Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar ben de bilgisayar bilgi seviyemi ilerletmek ve ilerde bilgisayar üzerinden yapacagım bir iş istiyorum... Ama bilgisayar bilme düzeyim cok fazla değil. Word excel biliyorum. Eta ve logo muhasebe programlarnı biliyorum bir de...
    Acaba grafik tasarım Web tasarım (ikisi aynı seyler mi bilmiyorum ) gibi mevzuları öğrenmek için ne yapmalıyım? bununla ilgili bircok eğitim setleri var. acaba onlar faydalı olur mu? eger olursa hangisini almalıyım nerden baslamalıyım...
    yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    Grafiker Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    03.06-2010
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeraltı_86

Web tasarımı Grafik Tasarımı konusunun içerisinde yer alan alt başlıklardan sadece birisi diyebiliriz.

Web tasarım işi şuaralar yerlerde sürünüyor desem yeridir. Tasarımcı!!!! birkaç kişi Template(Hazır şablon) örneklerini toplayıp sağını-solonu değiştirip bir güzel piyasa değerinin çok çok altında sattıkları için kendi emeğinin karşılığını alman çok zor. Ya düzene uyacaksın ya da kendi tasarımlarını değerinin altında satacaksın maalesef.

Sanırım yaş olarak benden küçüksün. Eğer Grafik işleriyle ilgilenmeyi istiyorsan kendini 3Boyutlu tasarım konularına yöneltmen çok daha iyi olur.

İyi bir modelleme, animatör, efekt uzmanı olup Tv veya Sinema sektöründe işler yapabilirsin. Tabi bu senin kendini ne kadar iyi geliştirdiğine bağlı. Öyle hemen sonuç beklemeyeceksin.

Sana bu konuda tavsiye edebileceğim en iyi siteler

www.tr3d.com
    www.cg-turk.com

Her iki sitede de bu sektörlerde çok başarılı insanlar mevcut. Hepside bilgi birikimlerini yoğun bir şekilde paylaşmakta.

Uzun süre tr3d.com bünyesinde bulundum ve sıfırdan başlayıp ciddi ilerleme kaydeden birçok arkadaş gördüm.

Merak ettiğin başka şeyler varsa sorabilirsin.

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

teşekkürler grafiker.bu konuda bende eğitim aldığım için verdiğin adresleri inceliyorum.çokgüzelmiş.bide word exsel konusunda eğitim veren iyi bi site varmı aceba?

Üye
    Grafiker Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    03.06-2010
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim şeker kız. Bu konularda başka sorunuz veya sorununuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Ofis uygulamaları konusunda çok bilgim yok ancak başlangıç için verdiğim adreste ki notlar sanırım işini görür. Başka kaynak buldukçada eklerim.

http://www.bilisimdersleri.com/ders-...t-notlari.html

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kusura bakma uzun zamandan beri yazamadım...cok tesekkürler yardımların için grafiker

donjun
    Misafir Üye
    donjun Avatarı

2 si bır belkı agır gelebılrı sana ama bu egıtımı en ıyı alabılecegın yerlerden bırıde bılısım egıtım merkezı.egıtım aldıgım bır yer sonucta ama sneın bır arastırma yapman yınede lazım.

Üye
    donjun Avatarı

Son Giriş
    20.05-2009
    Saat
    10:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 3d animasyon eğitimi almak isteyenlere duyrulur.Eğitimler bir kaç hafta önce başlamıştır.Bu kursa gelmek isteyenler yeni kayıtların ne zaman başlayacağıyla ilgili bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.
    Bilişim Eğitim Merkezi
    Ayrıntı=Sevgi Kılıçaslan
    0(212) 236 54 57

Üye
    titanicgok Avatarı

Gerçek Adı
    cansu horoz
    Son Giriş
    21.03-2012
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    donjun;

Ben bilişim eğitim merkezine grafik eğitimi için gidiyorum ve çok memnunum tavsiye ederim