Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar engellilerle ile pek alakalı değil (ama alışmışız bu foruma yazmaya o yuzden) karşılaştığım bir problemi size sormak istedim yardımlarınızı bekliyorum
    yaklaşık 1 ay önce bir cep telefonu aldım şimdi arızalandı dijital ekranının içinin mürekkebi dağıldı ekran karardı ,garantili ürün olduğu için yetkili servise götürdüm servis yetkilileri bu arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu bu arızanın çarpma,düşme ,darbe sonucu oluştuğunu o yuzden ancak ücretli tamir edebiliceklerini söylediler,oysa ben cep telefonumu ne düşürdüm nede darbe geldi zaten düşse veya darbe yese telefonun dışında bir iz olur veya ön camda bir belirti olur telefonun dışında hiçbir şey yok..benim size sormak istedigim bir ürünün garanti kapsamında tamir edilip edilemeyeceğine o ürünün yetkili servisimi karar verir ben tüketici olarak mağdur oldum mağduriyetimi nasıl giderebilirim hakkımı nasıl arayabilirim bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekürler

Üye
    Ahmet Akkuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Akkuş
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    cep telefonunuzu servisi garantisi devam ettiği halde ücretsiz tamir etmiyorsa.
    Bulunduğunuz yerdeki Kaymakamlığa başvurunuz.onlar sizi yönlendirirler.
    Kaymakamlıklar tüketici hakem i olarak da hizmet veriyorlar.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım cep telefonunun ekranı her hangi bir darbe yada baskı olmadıkça mürekkep dağıtmaz bu nedenlede garanti kapsamına girmez boşuna uğraşma parasın ver yaptır üzerine oturmuş veya cebindeyken bir yere sıkışmış olabilir yüzyılda beklese kendi kendine dağılması imkansız