TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 61 / 62 İlkİlk ... 1151575859606162 SonSon
Toplam 927 mesajın 901-915 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.001
    Verilen Beğeniler
    1.048

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ahmet75

aboneliğini bitirmek için sen başvuracan yoksa taahhütün bittiğinde talımat vermemişsen kullanmış oldugunuz paketin o anki indirimsiz fiyatı ne ise ondan ödetirler.misal anlaşmalı 54 tl ödüyorsanız bunun normal fiyatı 70 tl ise size 70 tllik fatura keserler o yüzden abonelık bitmeden ayrılacaksanız bildirin.dikkatli olun abonelik başlangıcı ile fatura kesim günü farklı eğer aboneliğiniz ayın 14 ünde başlamıssa 14 ünden birkaçgün öncesi başvurun 14 ünden kerri başvurursanzı aradakı o birkaç günlük farkı sizden alırlar.

Üye
    bluetimes Avatarı

Son Giriş
    13.02-2020
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    B
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ahmet75

4ay kala tahahhütü sonlandırmak sana pahalıya patlar o zamana kadar aldığın indirmleri isterler ki hatrı sayılır mevla çıkar faturaya.
    örnek 50tl faturan var tahahhütsüzü 70 tarifenin.
    20ay her ay 20tl indirimle kullanmışsın demek 20ay x 20tlindirim = 400 tl fatura çıkar sözleşmede belirtilmiştir.
    şu konuyu incele;
    https://forum.donanimhaber.com/m_101536976/tm.htm

bu indirimleri geri ödememek için 4ay daha kullan tahhüt bitimi çıkarsın.
    ben ttneten çıkarken iptal faxı çektim ertesi gün kestiler mhyi ararsan ikna etmek için indirimli tarife önerirler.

bu arada ben vodafonnete üye oldum. 16mbit yalın adsl toplamda 49tl.
    gsm bayinin andavallığına 1 hafta kaybettim sisteme girmemiş hödük 2.haftanın sonunda dün telekomcular hat çekmeye geldi yalın olduğu için.
    çekeriz ama gerisine karışmayız binaya girme yetkimiz yok elektrikçi halleder dediler.
    dedim sabit hat çekili zaten telekomdan onun üzerinden verin.Sabit hatla hattın diğer ucundaki elemanla konuştu kontrolü edip gitti.
    bugün modem ışıkları yandı kullanıcı adı şifre geldi girdim.
    bakalım sabit hattı iptal ettirince ineternet kopacak mı telekomcu kopmaz dedi bakacağız.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    15.02-2020
    Saat
    20:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    382
    Verilen Beğeniler
    320

@bluetimes Gözün aydın olsun hayırlı olsun, dene bakalım umarım memnun kalırsın, deneyimlerini paylaş ki bilgilensin abone olacaklar.

Bu arada 16 mb 49 tl yok senin tarifen hangisi SuperNet ADSL & Fiber

Üye
    bluetimes Avatarı

Son Giriş
    13.02-2020
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    B
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol, temkinliyim şimdilik sorun yok ama bunlara güven olmaz malum ttnin ipiyle kuyuya iniyorlar.
    bağlandıktan sonra netin kesilmesi hız yavaşlaması vs sorunlarlada boğuşanlar var bakalım ne olacak şuan karda gözüküyorum tnette 16 üzerinden 10.5 veriyordu hat değeri 12küsürdü.
    bunlar 16 üzerinden 13 veriyor zaten hat değeri de 16 görünüyor.
    evde sabit hat kurulu olmasa işimiz elektrikçiye kalırdı vodafone modem alana anahtar teslim iş yapıyor.
    adsl modem 72tl fiber modem 144 şartlarda yazıyor.
    ben almadım şansım sabit hattın olmasıydı sabit hat iptal olunca belli olur bakalım.

hat değerim max 21mbit görünüyor modemde, vodafone a sorgulattğımda 41 diyordu güven olmaz bunlara zaten fiber yok burda vdsl var.
    benimki alttaki linkte 49tllik.
    Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu - Vodafone Net | Vodafone Türkiye

Üye
    Ata_Türk Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    79

Merhaba,
    Evime internet baglatmak istiyorum. Sizce nerden bağlatmalıyım? En uygun sınırsız internet ve problemsiz bağlantıda nereyle anlaşmalıyım...

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    15.02-2020
    Saat
    20:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    382
    Verilen Beğeniler
    320

@Ata_Türk bluetimes arkadaşımızın paylaştığı Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu - Vodafone Net | Vodafone Türkiye paket olabilir ya da turknete de bakabilirsiniz, eğer bulunduğunuz bölgede kablo tv varsa uydunetin engelli tarifelerine de geçebilirsiniz Uydunet Tarifeleri, Kablonet, Kablo İnternet Fiyatı | Uydunet İnternet

Üye
    zekeriya 48 Avatarı

Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zekeriya 48 Mesajı Gör
    ismini vereçeyim şirketin çalışanı falan değilim..engelliler için en iyi internet servis sağlayıcı isnet arkadaşlar.altta verdiğim web adresleridir.kopyalayarak internet explorerde acınız diğer tarayıcılar SSLv3 hatası verecektir ve açılmayacaktır.
    https://adsl.isnet.net.tr/Adsl-fiyat...lt.aspx?OZEL=1
    bunu yazmak bile hataymış
    Konu zekeriya 48 tarafından değiştirilmiştir (26.08-2017 Saat 19:53 ).

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    13.02-2020
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    0

Ücretsiz nerde yazıyor

Forum Moderatörü
    -DORLION- Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim uzay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    3.703
    Verilen Beğeniler
    4.000

Şantiyelerde gezdiğim için vodafone 3 G vodem vınn aldım . 2 yıllık kontrat süresi doldu 4.5 G ye cepte wifi abonesi olayım dedim her bayiiden başka başka söylemler cihazı 160 tl peşin alacaksın , elimizde cihaz yok ve müşteri temsilcisini ara diyenler . Müşteri temsilcisini arıyorum canlı eleman çıkmıyor ve hat numarasını tanımlayamıyor . En sonunda aldım elime vodemi bunun kontratı bitti 4.5 G yapın deyince jetonları düştü . Karşılaştırma yapacağım engelli indirim nasıl kampanyalı fiyat nasıl diye . Pazar günü gelin bütün sıkıntıyı çözeriz cihazı veririz dedi faturaya yansıtarak .

Üye
    freeboy89 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

https://t.co/xlnsbjwMhD Taahhüt bozup gelenin 120 tl si turknet karşılıyor Taahhüt yok akn yok 1000 dk bedava Engelli ve sehit/gazi indirimi %25 Her referans Gösterme de bir ay bedava

Üye
    incisel Avatarı

Gerçek Adı
    incisel
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    erzincan
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

hala geçerlimi ? ne yapmak gerekiyor ?

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

turk telekom kullanıcıların bır sey yapması gerekıyormu internet için

Üye
    freeboy89 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

HKQ80GX91FHR kodunu girerek yada asagidaki linke tiklayarak turknet e abone olabilirsiniz hem siz hem ben bir ay bedava internet kullanırız

https://t.co/xlnsbjwMhD Taahhüt bozup gelenin 120 tl si turknet karşılıyor Taahhüt yok akn yok 1000 dk bedava Engelli ve sehit/gazi indirimi %25 Her referans Gösterme de bir ay bedava

Üye
    halil385 Avatarı

Gerçek Adı
    Halil
    Son Giriş
    07.02-2020
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    40

Arkadaşlar şu taahhüt olayı için beklemenize gerek yok. Çünkü tüketici kanuna göre 24 ay taahüt diye birşey olamaz. Sözleşmelerinizide okuyabilirsiniz 24 ay ibaresi geçmez geçemez. Tüketici kanuna göre 12 ay boyunca düzenli fatura ödeyen birisi istediği zaman tek taraflı sözleşmeyi feshedebilir. Türk telekom size cayma bedeli adı altında fatura çıkartabilir. Tüketici hakem heyetine başvurun 4-5 ayda geri alırsınız. 460 tl mi geri aldım. Sene 2020 olmuş hala taahhüt falan gerek yok geçin turknete rahat edin

Üye
    Sedat Yıldırım Avatarı

Gerçek Adı
    Sedat Yıldırım
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir kaç yıl önce bacanağım ev telefon hizmetini Türk-Telekom'dan alıyordu. Türknet'ten de evde internet almışlar. Bir ay sonra fatura geliyor ki hem ef telefonu hem inter parası yazılı. Aynı zamanda Türk-Telekom'dan da aynı telefon faturası geliyor. Bu böyle 7-8 devam etmiş, ev telefon faturası hem Telekomdan hem Türknet'ten gelmiş. Bir türlü Türk-net'ten telefon faturasını düşürememişler. Oysa Türknet'ten sadece internet almışlar. Yaz tatilinde memlekete gitmiştim, bacanağım durumu anlattı, telefona çift fatura ödüyorum, bir türlü kapattıramadım. Türknet'ti arattırdım ve müşteri hizmetleriyle görüştüm, kapatmak istemediler. Onlara peki telefonu kapatıp, biz şimdi tüketici haklarına gideceğiz dedim. Beni ikna etmeye çalıştı kabul etmedim. Peki beyefendi telefon hizmetini kapatıyoruz dediler ve bacanağımın telefon faturası teke düştü. Ben Türk-Telekom'dan başka tanımam. Türknet'in Web sitesine baktım, yok üye getirin, yok ne kadar üye getirirseniz o kadar kazanırsınız gibi saçma vaadler yazılı. Saadet zinciri gibi kampanya mı olur?

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: besalti20 Mesajı Gör
    turk telekom kullanıcıların bır sey yapması gerekıyormu internet için
    Türk-Telekom'a sağlık raporu ibraz edilerek indirimli hizmet alabilirsiniz. Engelliler için paketleri oluyor. Bunu en doğru olarak bir Türk-Telekom abone merkezine giderek birebir görüşürseniz daha doğru olur, çünkü en son güncel bilgiyi oradan alabilirsiniz.

Sayfa 61 / 62 İlkİlk ... 1151575859606162 SonSon