Sayfa 39 / 61 İlkİlk ... 2935363738394041424349 ... SonSon
Toplam 906 mesajın 571-585 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cizyo69 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2012
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün izmir bornova telekom müdürlüğüne gittim , telefonu sosyal tarifeye geçireceğimi belirttim ama malesef şu ana için bu kampanyanın bittiğini ilerki tarihlerde tekrar olabaileceğini belirtti ,peki internet indirimi yapsam diye söze girdim onunda şu ana için olamdığını sistemde göremediklerini belirttiler bu işler türkiye de neden hep böyle bir ileri iki geri gidiyor. acaba bizi yönetenleri seçtikten sonra sorunlarımızla ilgilenmesi için teşvik mi etmek gerekiyor valla yoruldum insanları dürtmeden bir şey olmuyor milletvekili seçiliyorlar ama türkiyede engellilere sahip çıkmak bir yana itilip kakılıyoruz bakan yasa çıkardı diyorum görevli bayan ben bilmem sistemde görünüyor diyor ne olacak bizim halimiz

kusura bakmayın çok doluyum iyi günler dilerim

Üye
    kaybolan yılllar Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar Kerem
    Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ben bişey anlamadım kablolumu? kablosuzmu? sınırsız olunca ne kadar? kablolu kablosuz sınırsız olunca
    ne kadar? cevaplarsanız sevinirim.şu an ben vodafone vodem kullanıyorum. ttnet'e yeni abone olunca fiyatlar değişiyormu....

ben bişey anlamadım kablolumu? kablosuzmu?&nbsp;sınırsız olunca ne kadar? kablolu kablosuz sınırsız olunca <br>ne kadar? cevaplarsanız sevinirim.şu an ben vodafone vodem kullanıyorum. ttnet'e yeni abone olunca fiyatlar değişiyormu....

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kablolu kablosuz olması sizin bileceğiniz bişey fiyatını etkilemez..wireless modem alırsınız kablosuz kullanırsınız bunun tarifeyle alakası yok.limitsiz paket 41 lira..50 gb aştığınızda hızınız takip eden ayın başına kadar 1 mb e düşecek ilave bir ücreti olmayacak.

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

smile adsl abonelerinede oluyormu acaba

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    asilçocuk Avatarı

Son Giriş
    20.01-2014
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Limitsiz 41 lira ne zamana kadar sürecek,yani fiyat artışı ne zaman olacak?Çünkü diğer tarifelere baktığımda mesela 24 ay fiyat garantisi yazıyor.

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fiyat artışını ttnet belirler zamanınıda ne kadar olacağınıda..tabi bu indirime özel olmaz bu artış diğer paketlere ne kadar gelirse indirim oranı engelli indirimine yansıtılır.bu bir taahhüt vb olmadığı için sürede belirsizdir

Üye
    masolak Avatarı

Son Giriş
    06.12-2014
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kederli;

Enelli durumuna göre değişir ağır engelli, hafif engelli.

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    00:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir Smile ADSL abonesi olarak, sınırsız internet tarife fiyatı olarak Engelli Vatandaşlara Özel Tarifesinin Telekomdan farkının sanırım sadece 1 TL. oldugunu söylemeliyim. Yani Telekom da 41 TL Smile da 42 TL. Ben Smile ile önceden yaptıgım abonelik sartları gereği Engelli tarifesine geçmedim ancak görüştüm. Ha birde kurulum ücretini aylık 2TL falan taksitle 12 ayda tahsil ediyorlar. Bu uygulama Telekom da da var mı bilmiyorum...

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar 5 martta devir yaptım engelli indiriminden faydalanmak için martta gelmedi nisanda da aradım ttneti daha gözükmüyor faturanız diyor. Kendi üstüme aldım telefon ve interneti ama telefon geldi faturası. Ne yapcaz?

Üye
    fornaks Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

telekoma gittim;sosyal tarifenin 9 nisanda durduruldugunu soyledi.internet içinse aralıkta sozleşme imzalamıstım bu yuzden sizi engelli tarifesine geçiremeyiz sistem açılmıyor dediler bende sozleşmemi iptal etmek istedim.sozleşmem daha 4 aylıktı 51tl 24 ay taahhutlu sozleşme imzalamıstım.40tl öderim toplamda 240tl kazanırım demiştim.önce modem ücreti ödenmemiş gibi laf etmek istediler ki sözleşmeyi iptal ettirmemem için ugrasıyorlardı baktılar beni baglayacak bir rakam cıkartamıyorlar.size yeni bir teklifimiz var siz baglantınızı iptal etmeyin suanki odediginiz fiyattan 6 aylık yüzde 50 indirim yapalım dediler.bende sildirmekle ugrasmadım.sanırım telekomun yöntemi bu interneti iptal ettirmek istediginizde musteri kaybetmemek için öncelikle karsısında sözlemeden dogan borçları çıkartmak istiyorlar bunun baglayıcılıgı olmazsa bu seferde size öneri getiriyor.daha sonrada telefonuma mesaj geldi telekomun internet hizmetinden yararlanıp internet aboneliginizi sonlandırmadıgınız için teşekkur ederiz diye.oldukça kirli yuruyen işler kimin elinde koz varsa onu kullanmaktan çekinmiyor koca kurumun benim karşımda nasıl küçüldügünü izledim.

Üye
    niğdeli51 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    31.03-2013
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabaarkadaslar bende engellılere saglanan ınternet ındırımınden yararlanmak ıstıyorum ama evde ev telefonu yok telefonsuz ınternet baglatabılırmıyım engelılere saglanan ınternet ındırımınde telefonsuz ınternet paketı varmı degerlı bılgılerınızı beklıyorum saygılar

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nigdeli51;
    telefon olmadanda internet başvurusu yapıp indirimden yararlanabilirsiniz..
    TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve internet hizmeti bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır. Ayrıca her ay Yalın İnternet hizmet erişim ücreti olarak 15 TL alınır.

Üye
    ecallar76 Avatarı

Gerçek Adı
    ecallar76
    Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    07:20
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uydunet Limitsiz 29 TL bi numara.... Çok memnunum... TTNet indirim olsa olmasa bile kazık gibi yük yük faturalar geliyorlar...

Üye
    yunus_can Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    09.01-2014
    Saat
    09:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    29 şubat'da engelli indirimi tarifesi olan sosyal tarife için başvurdum. Bugün Telefon faturası yine eski tarife olan ev avantaj 100 tarifesinden faturalandırılmış ayrıca akşam 7 sabah 7 tarifesi için 3000 dakika sabit telefonlarla şehir içi şehirlerarası konuşmak bedava demişlerdi. Memleketde ailemin telefonu sabit telefon olduğu için akşam 9 da 1 saat konuştum bu gün bana şehirlerarası görüşme ücreti olarak 29 tl yansıtmışlar. aylık ücret 16.5 vergiler vs toplam 49 tl fatura geldi şok oldum. Haziranda 2 yıılık sözleşme süresi biter bitmez telefonuda internetide kapattıracağım.

Sayfa 39 / 61 İlkİlk ... 2935363738394041424349 ... SonSon