Sayfa 22 / 61 İlkİlk ... 1218192021222324252632 ... SonSon
Toplam 906 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musti Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sadece TTNET e özel başka sunucularda yok. Kanun birtek TTNET i kapsıyor.

Üye
    asilçocuk Avatarı

Son Giriş
    20.01-2014
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: azizkanmaz Mesajı Gör
    bizde laptop almıştık amcaoğluma cuma günü ttnet e mail attım dedim laptop taksitleri devam ediyor ve ev telefonu babamın üzerine engelli tarifesine geçebilirmiyiz dedi geçebilirsiniz pazartesi başvuracağız sonucu yazarım
    Merhaba,sonuç inşallah lehinize sonuçlanmıştır.

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar babam bugün ttnet ofisine gitti ve müdürün verdiği cevap şöyle ev telefonu ve internet senin üzerine kayıtlı olduğu için özürlü oğlun adına yapamıyoruz bu paketi şaşırdım kaldım oysa ttnetin sitesindeki açıklama şöyle
    TTNET'ten Engelli müşterilerimize özel indirimli internet paketleri

Engelli müşterilerimizin faydalanabileceği indirimli internet paketleri, 1 Şubat 2012 itibariyle açılmıştır.
    • Engelli müşteriler, istenen belgelerle birlikte Türk Telekom Ofisleri'nden birine başvuru yapılmalıdır
    • Engelli müşterilerin kendileri başvurabileceği gibi, 1. derece yakınları (anne, baba veya çocuk) da başvurabilir.
    • İndirimli paketler, Yalın İnternet hizmeti ile birlikte de sunulmaktadır.

engelller internet paketi300x300 - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli
    Engelli müşterilerimize özel indirimli paketler ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için tıklayın.

Başvuru sırasında istenen belgeler:
    • T.C. Nüfus Cüzdanı
    • Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu
    • Başvuru yapan 1. derece yakını ise, başvuru yapan kişiye ait T.C. Nüfus Cüzdanı
    Özür Oranı %40 ve üzeri olan Engelli müşteriler, indirimli internet paketlerinden faydalanabilir.
    Her engelli müşteri üzerinde bir adet aktif indirimli internet aboneliği olabilir.

Üye
    asilçocuk Avatarı

Son Giriş
    20.01-2014
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cumartesi günü ttnet e aşağıdaki gibi e-mail attım
    Telefonun tarifesini sosyal tarifeye geçirmek istiyoruz.Fakat bu telefon, %60 engelli eşinin üzerine.Aynı zamanda bu telefon üzerinden internet bağlantısı var ( 12 ay 39 tl limitsiz,24 ay taahhütlü,laptop taksidi devam ediyor).Sabit telefonu sosyal tarifeye,interneti de engelli limitsiz tarifesine çevirmek istiyoruz.
    Engellinin 1.derece yakınları için bu yapılabiliyor diye söylendi

Verilen cevap:

Değerli Müşterimiz,

Talep ettiğiniz işlem, hat sahibi ya da noterden vekâlet verilen kişinin, ADSL hattının bağlı olduğu Türk Telekom Ofislerine şahsi başvurusuyla gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle şahsen hat sahibinin veya noterden vekaleti olan kişinin Türk Telekom Ofislerine başvurusu gerekmektedir.
    Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
    TTNET A.Ş.

Üye
    yusuf_suslu Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    10.03-2017
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar benim sınırsız internetim var şimdki endirimle kaç para olacak 59 tl den kaca düşecek. yazarsaız sevinirim.

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ
    8 Mbps'ye kadar / limitsiz
    Ayda 41 TL

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@azizkanmaz;

merhaba. Benim de durumum senin gibi. Adsl ve telefon babamın üstüne. Engelli olan benim. Ben bu indirimden nasıl faydalanabilirim. Babam eve uğramıyor. Ne yapmalıyım. Babamdan noterden benim adıma tüm işlemleri oğlum yapabilir gibisinden kağıt almam mı gerekiyor?

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

telekoma mail. attım sonucu yazacağım inşallahh olumlu cevap gelir

Üye
    Hayali Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    20.07-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biri internet sağlayıcısı ile internet kullanıyorum... Aradım bugün öyle bir kampanya indirim veya indirim bilgisi yok dediler ....

Üye
    SUDE-06 Avatarı

Gerçek Adı
    SUDE-06
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

loris arkadasımz ınternet babanın üzerıne oldugu için yararlanamazssınız ama noterden işlemlerı yapmak için babanızdan ımza aılp ışlemlerı yapıp yapamıycagını ancak 4440375 müşteri hizmetlerınden sor ınternetı ındırımlı konuşmak ıstıyorsan ordan bılgı alabılırsın bence noterlerden bılgı almadan önce müşteri hizmetini aramanı tavsiye ederim

Üye
    hakan_turk Avatarı

Son Giriş
    06.04-2014
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye Cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gri ok - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli Engelliler İçin Internet Kampanyası Hakkında S.S.S yeni - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli
    gri ok - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli Engelli vatandaşlarımıza özel TurkNet ADSL Kampanyası’ndan kimler, hangi koşullarda faydalanabilir?

• Bu kampanyadan özürlülük oranı % 40 ve üzeri olan engelli vatandaşlarımız kendileri veya 1. derece yakını aracılığıyla başvurarak faydalanabilirler.
    • Her engelli müşteri üzerinde aktif tek bir indirimli internet tarifesine izin verilmektedir.
    • Abonelik başvurusunu engelli olan kişi yapıyorsa abonelik, bu kişi üzerine olacaktır. Eğer abonelik başvurusunu engellinin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) yaptığı takdirde, bu kişi engelli indirimden faydalanabilecek ve abonelik engelli yakını üzerine gerçekleşecektir.

gri ok - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli Başvurular kim tarafından, hangi kanal üzerinden yapılır?

İndirimden yararlanmak isteyen engelli kişi ya da engelli kişinin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Müşteri Hizmetleri’ni arayarak taleplerini iletebilirler. gri ok - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?
    Özürlü oranını gösteren ibareyi taşıyan nüfus cüzdanı bulunması durumunda başvuru için bu belge tek başına yeterli olacaktır. Nüfus cüzdanında özürlülük oranı bulunmaması durumunda ek olarak Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu gerekli olacaktır. Aboneliğin engelli kişi yerine birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) üzerine gerçekleştirileceği durumlarda bu belgelere ek olarak birinci dereceden yakını olan kişinin T.C. kimlik numarası ve T.C. nüfus cüzdanı belgesi de gerekli olacaktır.
    gri ok - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli Engelli durumunu gösteren başka belgeler kabul edilir mi?

Nüfus Cüzdanı, Özürlü Kimlik Kartı ve Sağlık Kurulu Raporu dışında bir belge/evrak kabul edilmemektedir.

gri ok - Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli Engellilik durumunu gösteren belgelerin hukuki olarak geçersiz olduğu kanıtlanırsa ne olur?

Abonelik işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için %40 özür derecesini gösteren belgenin hukuki olarak geçerli olması gerekmektedir. Evrakın eksik olması durumunda indirimli tarifelerden faydalanılamayacaktır. Abonenin erişim hizmetini bahsi geçen kampanya kapsamında almaya başlaması sonrasında evrakın hukuki olarak geçersiz olduğu tespit edilirse, bu durumda abonelik;

• Mevcut abonelikler için mevcut fiyatlandırma üzerinden,
    • Yeni abonelikler için aynı hız ve kotada ekonomik telefon hizmeti içeren ve yürürlülükte olan kampanya fiyatından devam ettirilecektir.

SANIRIM BURADA YAZANLAR BAYA Bİ AÇIKLAYICI 1.DERECE AKRABAĞALARINIZIN ÜZERİNE OLSA BİLE İNDİRİMDEN FAYDALANACAKSINIZ MİLLET HABERİNİZ OLSUN.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    24

sabıt hattı olmayanlar için(yalın hat) 26+15+2:43 lıra lımıtsız normalde tel.kapatmadan 30-45lıra sadece tel,veryoduk+46da lımıstsız 90LIRA fena degıl aslında.

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bence biraz acele ediyoruz bugün türk telekomu aradım beni ttnet e yönlendirdiler ttnet de beni türk telekom bölge müdürlüğüne yönlendirdi bölge müdürlüğü dedi elimize resmi yazı ulaşmadığı için yapamıyoruz dedim hat babamın üzerine bir sorun çıkarmı yok dedi mart ayında resmi yazı bize ulaşır o zaman arayın bana öyle dedi

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sude-06;

senin dediğin gibi ttneti aradım. Dedim hat babamın üstüne engelli indiriminden yararlanabilir miyim dedim. O da hat babanızın üstüne olur ama engelli indiriminden yararlanırsınız dedi. Valla bu çok iyi oldu inşallah şubat faturam yüklü gelmez çünki yanlışlıkla netlimitsiz tarifesinden taahhüdüm bitmemesine rağmen net 6 işyerim paketine daha düşük tarifeye geçtiğim için bana 250 - 300 tl arasında fatura gelebilir. İnşallah gelmez.

Bu arada arkadaşlar sadece başbakanlık özürlü kimlik kartı ve babamın ve kendi nüfus cüzdanım ile gitsem yeterli olur mu?

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    müdürlükten bu sefer evi aramışlar babama demiş oğluna bakmakla yükümlü olduğunu gösteren belge yi getir engelliler için indirimli internet tarifelerinden faydalan oğluna bakmakla yükümlü olduğunu gösteren belge nedir anlamış değilim

Sayfa 22 / 61 İlkİlk ... 1218192021222324252632 ... SonSon