Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasin06 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engellilere sadece fırsat verilsin onlar başlarının çaresine bakar acınması gerekenler engellilere farklı bakanlar, bugunun engelsizi yarının engellsi olmaya adaydır zaten, bazı belli insanlar engellileri sadakaya muhtaç görüyorlar buda devletin bir ayıbı, bir sınav yapılacak engel ve ihtiyaçları ve gelirleri düzeyinde öncelik vererek buna göre atama yapsa gerekli şartları oluştursa imkanlarını arttırsa hem kendi özgüvenleri artar hemde en azından kimseye muhtaç olmaz bizler engelliler adına mutlu oluruz Allah cc izni ile..Allah cc tüm engellilerin yar ve yardımı olsun selam ve dua ile

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tv.ler medyaya haksızlık etmeyelim yahu sık sık bizler için para toplama programları
    yapıyorlar ya daha ne isyiorsunuz.
    Alt yazıda sakatlara bağış istemek programdan sayıldıkça, Tv.yel ilgisi olanların ne tür programlar yapalım
    dediği müddetçe dilenmeye devam( pardon yardım programlarına).

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adanada engellilerin sorunları hakkında ben 3 defa tv ye çıktım bakım maaşı olsun ulaşım sorunu olsun tabi yerel kanaldı evde bakım maaşı ile ilgili trt habere çıkmıştım diğerlerinde yerel kanaldı değişim oldumu fıs o çekimlerde seyredilmekle kaldı arşivin tozlu rafları arasında yerini aldı hem bence tv mivi ile olacak iş değil bence zihniyetler değişmedikten sonra neye yarar ama en azından daha bilinçli engelli nesiller oluyo enazından bizden sonraki nessil bizim yaşadıklarımızı yaşamaz inş galiba sanırsam ümitediyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12