Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gamze70 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2012
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba,
    esenyurtta laborkim medikal diye bir firma sgk'lı hastalara ücretsiz hasta bezi veriyormuş bu konuda bilgisi olan varmı? yada ordan bez alan varmı?
    gerekli evraklarıda raporlarıda hazırlamaya onlar yardımcı oluyormuş.

Üye
    ozgurarslan42 Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür Arslan
    Son Giriş
    27.07-2012
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sn;gamze70 hasta raporunu tedarik ettikten sonra istediğiniz yerden ücretsiz olarak alabiliyorsunuz,bu işin prosedürü şöyledir;raporunuzu gerekli şartları taşıyorsanız hastaneden alırsınız,aylık yada iki aylık olarak doktorunuza reçete yazdırıyorsunuz,daha sonra istediğiniz medikalden ücretini ödeyerek alıyorsunuz.faturasını,raporunuzu,reçetenizi il sgk müdürlüğüne teslim ediyorsunuz,belli bir süre sonrada ziraat bankasına adınıza ödeme yatıyor...Raporu sadece siz çıkartabilirsiniz hasta olmadan kimse rapor çıkartamaz.

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

gamze ücretsiz değil sen bez kullandığına dair çıkartıp veriyorsun vekalette veriyorsun ya sen yada onlar 1 veya 2 ayda bir o raporla doktordan reçete yazdırıyorsun geri kalan evrak düzenlemelerini medikal yapıp evrakları sgk ya yolluyorlar sgk da bezin parasını 45 gün içinde senin tc kimlik numarana havale ediyor senin vermiş olduğun vekaletle medikal senin adına bez parasını bankadan çekiyor işte olay bu yani seni uğraştırmıyorlar prosedürleri onlar hallediyor bunu sadece o medikal değil çoğu medikal yapıyor bende hem bezi hemde sondayı 2 yıldır bu şekilde alıyorum hiç para ödemeden evime kadar bırakıyorlar hiç bir sorun yaşamadım istersen çalıştığım medikali numarasını verebilirim çok rahat ettim ben tavsiye ederim reçete yazdırmaya senin gitmene gerek yok bir yakınında yazdırabilir 2 ayda bir...

Üye
    gamze70 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2012
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam,
    saol bilgi verdiğin için..şimdi bende bu laborkim ile çalışmaya başladım aynı senin dediğin gibi vekalet veriyorsun raporu veriyorsun bitti gerisini onlar hallediyor.hangi bez markasını alıyorsun bu firma aktuel veriyo birde can ped sanırım küçüklere

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşalr artık yeşil kartıllarda sgk kapsamına alındığından yeşil kartlılarda bez alabiliyor...sadece bez değil sonda da gerekli evrakları hazırlayanlara kapılarına kadar ulaştırılıyor,tabi bez ve sonda aralarında fark var yani her medikalin aynı kalitede değil...önemli olan kaliteli ve hijenik olması...rasgele sonda veya bez kulanmayın.özellikle sondada hijenik olmasına dikkat edein...05077899369 bana çağrı yapan arkadaşalrı bilgilendiririm....sadece istanbul değil,Türkiyenin neresinde olursanız olun.arayın...

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben sondayıda bezide hi slip plus kullanıyorum sondayada bez e de fiyat farkı ödemiyorum daha önceden canped de kullandım diğer iyi olarak söylenen bez markalarınıda şu an kullandığım hi slip plus ın diğer bezlerden bir farkı yok bence canped den daha iyi ve daha ucuz

Başlığın Etiketleri