Sayfa 13 / 13 İlkİlk ... 3910111213
Toplam 187 mesajın 181-187 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Avea'nın yaşam alanınızda nasıl çektiği önemli. Benim evimde vs. neredeyse hiç hiç kullanılamıyıor. Bir çok yerde de denemişstim, çekmiyor... Yani, 40 TL'ye her yöne sınırsız konuşamamak var!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

14 Yıldır Turkcell kullanıcısıyım ama üvey evlat muamelesi görüyorum engelli tarifem varken 100 liranın altına hiç düşmedim kim kime destek oluyor bilemedim de engelli tarifesinden vazgeçip başka tarifelere geçince biraz düştü ama adamlar ne yapıp ne edip yine faturayı şişiriyorlar. Hattını Turkcell yapmak isteyenlere sağladıkları cazip tarifeleri kendi kullanıcılarına sunmuyorlar bu da sinir ediyor açıkçası..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

20 TL'ye Turkcell'lilerle 1.500 dakika ve her yöne 500 dakika toplam 2000 dakika paketini kullanıyorum aylardır. Çok çok da memnunum: Bizbize Destek Paketleri Kampanyası - TURKCELL
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Her perşembe - Pazar ve her akşam tüm turkcell lilerle 9 dan sabah 9 'a kadar 5000 dk kası olmasa hemen vazgeçeceğimde bunlar cazip geliyor..

Üye
    ersanozer Avatarı

Gerçek Adı
    ersan
    Son Giriş
    02.02-2013
    Saat
    10:32
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şöyle bir yazı okudum acaba sizce böyle bişey olabilir mi?

Bilindiği gibi, faturalı hat satın alanlardan devlet 40 tl civarında vergi alıyor. Avea, Turkcell ve Telsim zaman zaman bunu 12 taksit yapsalar da 12 aydan önce hat kapatınca bu parayı toplu halde yine ödüyorsunuz.
    Şimdi; bu verginin devletçe şöyle bir mantığı var: her faturalı hat açılışında bir kerelik vergi alayım, nasıl olsa ömür boyu kullanılacak, aboneye de fazla koymaz. icon biggrin - Avea'nın engelliler için yeni tarifesi: Elele Ama sık sık hat değiştiren bir millet olduğumuzdan, bize ters etki yapıyor. Burada, kişi başına değil, hat başına vergi alınıyor. Bu yüzden de her faturalı hatta yine vergi ödüyorsunuz.
    Fakat şöyle bir hakkınız da var: eğer var olan bir hattınızı iptal etmişseniz, iptal belgesini ibraz ettiğinizde, faturalı hat açılışında vergi ödemezsiniz. Bunun için, her bir faturalı hat başına bir hat iptal etmiş olmalısınız. Bu noktada devreye kontörlü hatlar giriyor. Malum, piyasada 20 liraya hatlar satılıyor. Bir tanesini alın, kontörünü kullanın, sonra da iptal edin ve iptal belgesini cebinize koyup yeni bir faturalı hat almaya gidin. bundan sonra, hattınızı kapatsanız da kimse sizden vergi alamayacak. Ama sakın iptal belgesini kaybetmeyin!
    Yeni faturalı hattınız hayırlı olsun.

yani şu 15 kusurluk özel iletişim vergisini vermek sorun değil her ay ödeyeceğim zaten ama acaba bu yolla ilk açılış vergisi olan 37 tl lik vergiden kurtulabilirmiyim tam anlayamadım ama birde sizlerden yorum almak istedim

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş hattını niye kapadıp duracaksınki çevrendeki insanlara numaranı veriyosun seni aradıklarında hayda aradığınız numara kullanım dışı arkadaş bir hat alacaksın üzerine ömür boyu kullanacaksın benim hat 1998 den beri hiç değişmedi ama çevremde ikide bir değiştiren var onlara gıcık oluyorum aradınmı hiç ulaşamıyorsun

Üye
    ersanozer Avatarı

Gerçek Adı
    ersan
    Son Giriş
    02.02-2013
    Saat
    10:32
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslında 20 tl karşılığında her yöne 400dakika ve tüm avealılarla sınırsız olması nın yanında sms de ekleseler çok güzel olurdu,, bu hattı kullanan aboneler olarak aveaya tarifemize ek mesaj hakkıda istiyoruz diye aveaya mesaj atsak belki dikkate alıp tarife güncelleştirmelerinde elele tarifesinede bir güzellik yaparlar diye düşünüyorum, avea online işlemlerden sol tarafda kişisel bilgiler sekmesinde bize ulaşın butonuyla düşüncelerimizi ve tarifemize eklenmesini istediğimiz mesaj ricamızıda yazarsak bence onlarında birçok kişinin isteği üzerine bir değişime giderler

Sayfa 13 / 13 İlkİlk ... 3910111213