Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon
Toplam 187 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar burada okuduğum gibi ave o kadar büyütülecek bir firma değilmiş geçen gün burda sorduğum soruyu sitelerinden kendi sayfalarından yazıp sordum adamlar bizleri adam yerine koyup cevap bile vermediler kaç gündür birde vodofonun engelliler için tarifesi varmış onu bilen varmı türkceli bırakacam uygun bi cell arıyorum birde ttnetin cep telefon hizmeti varmış onu bilen varsa bilgisini paylaşırsa sevinirim

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ben kendı üstüme aldım hattı annem kullanıyor. 22 tlyi qeçmiyor. 400 dakıka her yöne + avea içi sınırsız. 20 tl sabit + telsiz kullanım vergisi ile 22 ödüyorum her ay sabit.

Üye
    engelli_eskisehir Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    alabama
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben az önce avea ya telefon açıp sordum. aynen şöyle dedi:

avea içi sınırsız dediği SADECE bu tarifedekiler, yani ELELE tarifesindekilerle sınırsız,

diğer avea lılarla konuştuğunuzda 400dk nızdan eksiliyormuş.

400 dk varken eğer avealıları ararsam önce 400 dakikamdan mı düşecek yoksa sınırsız dan mı diye sormuştum, onun üzerine yukarıdaki cevap geldi.. yine de makul gibi görünüyo. 5 hat alabiliyomuşum. ailecek bu hatta geçmeyi planlıyoruz. böylece kendi aramızda sınırsız konuşcaz.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    85
    Verilen Beğeniler
    54

engelli_eskisehir;

Elele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan dakikalar;yurt içi heryöne 400 dakika ile Avea yönüne ücretsiz konuşmadan oluşmaktadır.
    avea bayiine sorduysan öyle demiş olabilir.Bayiler pek bişi bilmiyor.Bana şimdiye kadar 3 fatura geldi.Avealılarla konusuyorum sürekli ve 400 dakikadan düşmüyorrrr.Her ay enaz 15 saat avealılarla görüşüyorum.400dakika 6 saat falan yapıyor ve ben o kadar konuştugm halde 400 dakikadan azalma olmuyor.Bu ay4. fatura gelecek ve ben ilk 3 ay 400 dakikayı hiç bitiremedım hep 200 dakıka kadar kaldı.Sana söyleyen bayi yanlış söylemiş.

walera
    arkadaşlar burada okuduğum gibi ave o kadar büyütülecek bir firma değilmiş geçen gün burda sorduğum soruyu sitelerinden kendi sayfalarından yazıp sordum adamlar bizleri adam yerine koyup cevap bile vermediler kaç gündür birde vodofonun engelliler için tarifesi varmış onu bilen varmı türkceli bırakacam uygun bi cell arıyorum birde ttnetin cep telefon hizmeti varmış onu bilen varsa bilgisini paylaşırsa sevinirim

haklısın aveaya sitelerıne yazdıgında onlıne işlemlerden maıl yoluyla ordan cevap bekleme adamlar paragöz bende yazdım bana 1 hafta kadar sonra istegınız işleme alındı.Bilgi edınmek için müşteri hizmetlerını arayın dıe mail geldı.Müşteri hizmetlerını aramak ücretli adamalr ordanda para kazanacak o yuzden maıle cevap beklemeyin.Daha önce vodofone kullandım orda maile sorulara adam gibi cevap verıolardı.Müşteri hizmetlerini falan arayın demıoyorlardı şimdiki durumu bilmiyorum.

FaCia
    Ben kendı üstüme aldım hattı annem kullanıyor. 22 tlyi qeçmiyor. 400 dakıka her yöne + avea içi sınırsız. 20 tl sabit + telsiz kullanım vergisi ile 22 ödüyorum her ay sabit.

facıa sen yenı hat almamıs başka opdan gecış yapmıssın sanırım.Yeni hat almış olsan aktıvasyon ve telsız ruhsat ucretı var 48 tl vetaksıtle alıyorlar.Ücreti faturaya yansıtıyorlar.Böyle oluncada 22 deil yeni hat alana 25 ila 27 arası gelıyor.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    31

Avea içi sınırsızmı yoksa tarife içimi sınırsız ?

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Mami Junior Mesajı Gör
    Avea içi sınırsızmı yoksa tarife içimi sınırsız ?
    1) Numaran avea ise bu kampanyadan faydalınırsan 22 lira ödüyorsun eğer farklı veya yeni numarada yeni numara kullanım verisi ile 25 lira ödüyorsun
    2)heryöne 400 dakika diğer operatörler ve sabit ev telefonları
    3) avea hangi tarife olursa olsun farketmez istediğin avealı ile sınırsız görüşüyorsun ben bu tarifeye geçeli 4 ay oldu aylık 25 lira ödüyorum numarayı yeni aldığım için gayet güzel msj çekme derdide yok ara konuş.

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

ibrahim abi türkcell de buna benzer avantajlı tarife varmı (engelli tarifesi olmayabilir)

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

aykiz;
    bence bu tarife çokta avantajlı değil,engellilere ekstra bir kolaylık sağlamıyor..eğer isteğiniz kendi aranızda sınırsız konuşmaksa 15 liraya şu tarifeyi öneririm
    Avea'da her alışkanlığa uygun bir tarife var. Benim seçimim 15'lik Tarife
    bu faturalımı yoksa faturasız hatmı..yani istediğim zaman ödeme yapınca aktif olan bir hatmı.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    31

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Bio Mesajı Gör
    1) Numaran avea ise bu kampanyadan faydalınırsan 22 lira ödüyorsun eğer farklı veya yeni numarada yeni numara kullanım verisi ile 25 lira ödüyorsun
    2)heryöne 400 dakika diğer operatörler ve sabit ev telefonları
    3) avea hangi tarife olursa olsun farketmez istediğin avealı ile sınırsız görüşüyorsun ben bu tarifeye geçeli 4 ay oldu aylık 25 lira ödüyorum numarayı yeni aldığım için gayet güzel msj çekme derdide yok ara konuş.
    Mesaj çekmek bi dert değil, bir ihtiyaç

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

aykiza bir eklemede ben yapayım önerdiği tarifede 12 aylık taahhüt verdiğinizde %15 indirim sağlanıyor yaklaşık 12.75 e geliyor fiyat

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    00:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AVEA Elele tarifesini kullanıyorum ve hayli memnunum. Eh bir de mesaj olsaydı değme gitsin. Sanırım onu da verirler bu gidişle...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar her yöne 400 dakika diyorsunuz ama aveanın sitesinde periyodik atlama süresi 6 saniye yazıyor bu durumda 400/6=66 dakika yapıyor

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    31

6 saniye olayı bi çok tarifede var.

Bildiğim kadarıyla 6 saniyenin amacı, 6 saniyeden 60 saniyeye kadar aynı olması.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

aveanınki nasıl bilmiyorum ama ben daha önce vodafondan böyle bi kazık yemiştim periyodik atlama aralığı 10saniye idi yani 60 saniyede 6 dakika konuşmuş oluyormuşum baya yüklü bi faturaydı şimdi dirgeni yiyen sıpa misali çekiniyorum bu konuda net bilgisi olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    6 saniye olayı anladığınız gibi değildir. yani sen 7 saniye konuşursan 12 saniye konuşmuş oluyorsun.yani olağan bir durum.diğer tüm tarifelerdede bu geçerlidir.5 aydır bu tarifeyi kullanıyorum, doyasıya konuşuyorum, herhangi bir sıkıntı çekmedim.tavsiye ederim.mesajla işi olmayanlar için idealdir.tüm avealılarla sınırsız konuşuyorsun.

Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon