Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşlar görme engelliler için nasıl bilğisayarlar gerekli resimli olarak ayrıntılı yazarsanız sevinirim fiyatları kaç tl dir yiğenim için gerekli teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Şu iki firmayı biliyorum:

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşkler bülent abi aeo

bu firmadanmı alalım bülent abi fiyatları kaçki.? nerelerden temin edilir çocuk konyada .konyada bulunurmu?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

İki firmayı da ismen biliyorum sadece. Her ikisi de Türkiye'de bu alanda tanınan firmalar. Bence öncelikle ne almak istediğine karar vermelisin, özelliklerini belirlemelisin, sonra her iki firmayı ürün/fiyat açısından mukayese edip birinde karar kılmalısın
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çocuk hareketli sanki görüyor sanırsın ama 90 lık raporu var göz damarları kurumuş yazıyı yahtayı bazan gel gitlerle sofradakini göremiyoseçemiyo bence pcsi ekranı büyüteçli sesli sistem ve kabartma yazı olur başka şekilleri düzeni varmı bilmiyorum. aeo

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    baktım inceledim güzel ama bülent abi yanlış bakmadıysam yada başka varmı bilmiyorum ! fiyatları çok pahalı arkadaşlar nasıl temin etmişler nerden nasıl kaça almışlar irtibatlaşabilirmiyiz. görme engelli arkadaşlarımızın dikkatine lütfen bilğisayarlarını kaça nerden almışlar özellikleri neler bilgi verirlerlerse bir çocugun gelecegine ışık saçarlar.teşekkürler.