Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    krall1974 Avatarı

Son Giriş
    11.01-2014
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gaziantep fevzi çakmak postanesine engelliler için 1 gişe açılmış oncelıkle bu gişeyi açanları kutluyorum. fakat gişenin ben ce sorunları var ve yahut ta çalısan memur engellileri insan yerine koymuyor veya hutta sırf engelli gişe sı var dıye acılmış bır gişe .

ben bu kanı ya nerden vardım
    1-engelli amlemi baska gıse de engeli yazısı başka gişede
    2-ben engelli fişi aldıgım da 2 dakika için de sıra gelecek yazmasına karşın sıra gelmedi
    3-benımle bera ber normal sıra alan ınsanın sırası geldı gectı
    4-memur arkadasa rıca ettıgım de ters bır surat la once kendısının ozürlu gışe si olmadıgını soyledı daha sonra sistem yok dıyerek benım işlemimi yapmadı
    canları soğolsun biz nasıl olsa alıştık 2 sınıf insan muamelesi gormeye fakat isyan edıyorum ve soruyorum yarın sızde engelli olursanız nasıl olacak

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

bimere yaz kardeşim durmunu anlat düzeltsinler ben ptt gittim engeli fişi aldım hemen ilk işlemden sonra işleme aldılar yani süper bişe

Üye
    apocan14 Avatarı

Gerçek Adı
    a.aziz uludağ
    Son Giriş
    04.10-2015
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende işlemlerimi genelde PTT den halleden biri olarak bana hiç bir zorluk çektirmiyorlar. Engelli gişesinden numaramı alıyorum ilk seferindde Kartımı sordu sorma nedeninide açıklayarak(çok kırk ayak var dedi ) daha sonra tanıdığı için sormadı.
    içerisi kalabalık olsa dahi 2 dakikada sıram geldi bu konuda hiç bir zorluk çekmedim.

Bu Hassasiyetinden ötürüde PTT yi ayakta alkışlıyorum.

Sırf tekerlikli sandelye ile gelenler içinde başka bir yere işaat başlatarak güzel bir ulaşım yaptırıyorlar...