Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili Arkadaşlar,
    Çok araştırdım ama sosyal görev olarak ilkyardım ve deprem-afet eğitimi veren bir yer bulamadım. Yani ücret karşılığında yapan çok yer var ama ya ücretsiz yapan yer, malesef ben bulamadım.
    İçinizde bilen vardır diye soruyorum.
    Geçen seneden beri ciddi ciddi İstanbul-Anadolu yakasında ilkyardım ve deprem-afet yönetimi ve eğitimi alabileceğim yer arıyorum. Bu tip yerlerde de aktif olarak sosyal göreve de talip olurum.
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını çok isterim.
    Sevgilerimle,
    Bülent

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.251

Bülent, bildiğim kadarıyla kaymakamlıklar veya belediyeler kanalıyla mahallelerde bu tür örgütlenmeler yapılıyordu. İlk iş oraya sorulabilir diye düşünüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tamam oraları araştırırım.

Kaymakamlığın ve belediyenin internet sayfalarında araştırma yaptım. Belediyenin bazı dönemlerde ilkyardım eğitimi vermiş ama şu anda yok.
    Kaymakamlıktada bir şey bulamadım.Ama e-mail yazdım durumu anlattım bakalım ne cevap gelecek.