Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kudret-x Avatarı

Gerçek Adı
    Kudret YÜKSEKŞEREFLİ
    Son Giriş
    05.11-2011
    Saat
    09:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın Başbakanım; 9 yıldır AKP iktidarında yalnız ve yalnız ENGELLİ bir kamu görevlisi olduğum için
    ZULÜM görüyorum.Hemde AK partili olup sülalece AK partiye çalıştığımız halde.9 yıldır Zatiallerinizle görüşmek için defalarca yaptığım başvurular sonuç vermemiştir.Milletvekillerimizle,bakanlarımızla,AK İM VE Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ 'a da yaptığım başvurularım maalesef sonuçsuz kalmıştır.Artık kusura bakmayın
    AK PARTİYE OY vermiyeceğiz.Eğer buna rağmen AK Partiye Oy verirsek Cenab-ı ALLAH bunun hesabını
    bize sorar. Selam ve saygılarımı sunarım.

Sayın Başbakanımız; Engellilere yok şu hakları verdik yok bu hakları verdik diye siyaset yapıyor-
    sunuz.İyi Hoş güzel de neler yaptığınızı bir türlü anlıyamadık gitti.13.04.2010 t.1804 E,1722 Karar sayılı
    kararla ADANA Bölge İdare Mahkemesinin Engellilerin sıfır araç alımında KATMA DEĞER VERGİSİNDEN
    İSTİSNA Kararına rağmen bugüne kadar ne bir Kanun ne bir Tebliğ yayınlanmamış olup hala Engelliler
    eş-dost ,akraba yardımı ve kredi ile aldıkları sıfır araçlara Katma Değer Vergisi ödemektedirler.Sayın
    Başbakanımız; bunları kesinlikle biliyorsunuz,bilmemeniz mümkün değil.Takdirlerinize arz ediyorum.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Programı sonuna kadar izleyemedim gına geldi, malum secim arifesi ,başbakanda çok yorgundu, seçim dışında konulara değindilermi açaba ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12