Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ARkadaşlar Opel corsa otomatik vites araç aldım. aracın fatura bedeli 23.705 TL gözükmekte fakat benden 24.250 TL talep edilmekte. Aracın bütün trafik işlemleri tarafımdan yapıldı ve ödendi bayii uğraşmadı sadece ÖTV muafiyeti için raporu teslim etti ve noter masrafı olarak 80 TL bana yazıldı. Şimdi ben bu araca 24.250 TL ödersem fatura bedelinden fazla ödeme yapmış olacağım benim bildiğim fatura bedeli ne ise o şekilde bi ödeme olur yanlışmıyım ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Valla Aykut, bence de fatura neyse onu ödemen lazım. Fazlasını hangi gerekçeyle istiyorlar senden?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Paki aykut arkadaşım sen bayiden anahtar teslimi almadın mı aracı?trafik işlemlerini onlar yapar ücret o fiyata dahildir.eğer düşük fatura kesmişlerse aradaki fark ya mtv den kaynaklanıyor veya bilerek düşük kesip kdv yi eksik ödediler sen faturadaki rakamı ödemeye çalış yok derlerse nedenini açıklasınlar

Normal liste fiyatı neydi

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Cemil bey;
    Engelli arabalarında MTV yok ki? Burada bayi az Vergi ödememek için kaçıyor..

Aklıma bir şey geldi Lisede bir hocam hep derdi ki Türkiye'de vergi kaçırmak suç ama vergiden kaçınmak suç değildir.Bayide vergi kaçırmıyor ama vergiden kaçınıyor...

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EVET BENDE ZATEN İHTİMALLER ÜZERİNE SÖYLEDİM ACABA MTV Yİ UNUTTULAR MI DİYE 3 YIL ÖNCE SIFIR ARAÇ ALIRKEN BANA DA DÜŞÜK FATURA KESTİLER SORDUM BAYİYE ODA SENİ İLGİLENDİRMİYOR DEDİLER BİZ SANA ARACI UCUZ VEREBİLMEK İÇİN BÖYLE KESİYORUZ DEDİLER BAYİLERİN KDV VE ÖTV OYUNU BU O ZAMAN BEN NORMAL ALMIŞTIM YANİ ÖTV İSTİNASIZ

BURASI TÜRKİYE BAŞKA YOK