Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tarife tarife insanda kafa kalmıyor 14 yıl oldu turkcell'in destekcell tarifesini kullanıyorum.telefonu ise gerektiği zaman kullanıyorum.kafam rahat son derecede memnunum

Üye
    mertada34 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    29.05-2011
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bendeki dostlarım hep türkcell benimde türkcell wodofon aldım bi kere baktım çok bindircell resmen..

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vodafone hattından 0,facebook.com girince bakiye liradan düşüyor bedava degil mi artık

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    20:58
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar aziz kanmazın verdiği bilgi yanlıştır ben burda duydugum haberi onaylattırdım vede uygun buldum bugün vodofoneye geçmiş bulunuyorum bütün vodofonlularla 20 bin dk bedava diğer hatlar 20 kuruş

Üye
    remzi71 Avatarı

Gerçek Adı
    remzi
    Son Giriş
    29.06-2014
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mbozbas;

SEVGİLİ KARDEŞİM
    sende günde bir saat konuşmayıver ya bir tarafınmı eksilir . sanki zorla veriyolarda yok 1000 dakka 1500 falan olsa alırmış alma ya benimde yok vadafon zaten hiç almadım o hattan ama komik geldi bana tarzın. kardeşim sana zorlamı bişey veriyolar ya

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende vodafon cepmerkezi ne sordum çalışanlar bana öyle bilgi verdi
    peki 60 saniyede 10 dakika mı atıyor vodafonlularla

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şebeki içi ve dışı belli bir dakika verselerdi daha iyi olurdu.bana pek cazip gelmedi.

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tarife bence hiç uygun degil vodafonelular 20000dk yapacaklarına 10000dk her yöne yapsanalardı bütün engelliler geçerdi

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yalnız bu gsm şirketlerinin dakikaları 60sn olmuyor malesef.Engelli paketlerinde 1 dk 6 sn'ye denk geliyor ( Turkcell veVodafone )

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2000 bin dakika veriyor 20 tl diger yönlere 20 kuruş aylık zaten senden kesin 20 tl alıyor birde diğer yönlere konus sana nerden baksan 30 tl fatura gelir 1000 mesaj veriyor vodafonlulara 10 tl zaten mesajlasma paketleri var bu simdi engellinin yanında degilmi destekmi köstekmi anlamak mümkün degil arkadaşlar

Üye
    berfinn Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    25.12-2016
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşllar. Aklıma takılan bir sorunum var.Ben faturalı Vodafon hat kullanıcısıyım. Engelli oluşumuzdan dolayı dışarı çıkIp heryere ulaşmamız tabiki mümkün deği,l Bazı işlerimi oturduğum yerden telefonla konuşarak halledebiliyorum. Bu ay faturamı oldukça aşmışım bu duruma canım sıkıldı. Vodafonun uygun tarifelerini inceledim. İncelerken gözüme ilişti.(ENGELLERİ AŞAN TARİFE ) diye bir tarife var 20 tlye aylık 20.000 dk ve 20,000 sms diyor Vodafonlularla. Ne kadar güzel dedim. Neden bu tarifeden daha önce haberim olmadı.DetaylI ıİinceleyip .Müşteri hiz.aradım doğrumudur diye.hanımefendi doğru dedi fakat 20,000 dk ve 20,000 sms sadece aynı tarifede olan arkadaşlarınızla konuşmalarınızda gecerli ama dedim bu şekilde belirtilmemiş tarife detayları. Hayır dedi bu tarife böyle, ama ben nerden bilebilirimki karşıdaki arkadaşımın engelleri aşan tarifede olduğunu.Yani anlayacağımız Türkiyenin çıkmaya zorladığımız merdivenli yolları gibi taş koymuşlar önümüze Bu konuda üzüldüm gerçekten neden diyeceksiniz. Bu tarife 20.000 olmayıpta 500dk olsaydı 500sms olsaydı,da heryöne olsaydı Kampanyadan koşulsuz şartsız tüm arkadaşlarımız yararlansaydı , engeli olanlar sağlam olanlarla bu tarifeden konuşamaz şartı olmasaydı.müşteri hiz.bayan diyorki.sağlıklı biriyle konuşursan dk 20 kuruşmuş. Burda yine karşımıza koskoca( CSM) şirketi engelli sağlıklı polemiği yaratacak bir soru işareti çıkardı karşıma.Geçenlerde Bartın Belediyesine müracat ettim engelli arkadaşlarımızın su faturaları yarı yarıya indirimli oluyomuş diye duydum.Sağolsunlar yardımcı oldular su faturamı şu an yarı yarıya indirimli kullanıyorum. Türk Telekomun indirimli ttnet kampanyasındanda yararlanmak için müracat ettim.Yakında oda sonuçlanacak inşallah. Belediyeden bana su faturası indirimli ama sadece sen banyo yapcaksın demediler TTNET indirimli ama sadece sen internete girceksin demediler.valla çok canım sıkıldı arkadaşlar bu duruma ben acilen faturayı iptal ettirip uygun bir kontürlü hatta geçmeyi düşünüyorum.Madem duramayacağı sözü vermesinleri( ENGELLERİ AŞAN TARİFE DEĞİL) Değiştirsinler o yazıyı sayfalarından kaldırsınlar. Yada bu şekilde değiştirsinler (ENGELLERİ AŞAMAYAN TARİFE ) veya mantıklı bir açıklama istiyoruz. Konuştuğumuz kişiler İllaki (ENGELLİ OLMAK ZORUNDAMI)?....

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben şu anda vodafone faturasız hat kulanıyorum 20 tl yüklüyorum cebine göre tari heryöne 10 dakası 50 kuruş birde haftalık vf yazıyorum 7580 mesaj atıyorum bir hafta boyunca tüm vodafonlularla 300 dakika 5 tl karşılığında konuşuyorum ve gayet memnunum

Üye
    UMOZTURK Avatarı

Son Giriş
    13.11-2015
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Berfinn,
    Avea'nın Elele konuşalım tarifesine geçebilirsiniz.
    20 TL ye her yöne 400 dk. avealılarla sınırsız ( sadece engelli tarifeleri ile diye bir şart yok) tüm avealılarla sınırsız...
    SMS ücreti 19 kuruş, tarife dakikalarınızı aşarsanız yine her yöne dk. 19 kuruş.

Yada turkcell in destekcell tarifesi ile sabit ücret olmadan her yöne dk. 20 kuruş, SMS 20 kuruş.
    Yani konuştuğun kadar ödüyorsun.

Ben fazla konuşmadığım için turkcell destekcell kullanıyorum. Bazı ay 12,5 TL yi geçmediği için fatura bile gelmiyor
    Eşimede Avea elele konuşalım hattı aldım avealılarla sınırsız diğer yönlerede 400 dk .konuşma hakkı var 20 TL ye memnunuz...
    Vodafone her yöne dk. vermediği için ve sabit ücret aldığı için bana uymadı...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mesajı azmış

yok hiç bir operatörde uygun bir hem konuşma hem mesaj paketi

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon