Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Meclise Engelli milletvekllerinin gitmesi nispeten bizler için olumlu,eğer hepimiz tek bir ses olarak bugünlerde karşılaştığımız adaylara meclise gittiğinizde ''SAKATLAR '' veya adı ne olursa ''ENGELLİ''-''ÖZÜRLÜ'' fark etmez BAKANLIK kurulması için çaba harcayın diye kulaklarına küpe takın...Deniyorya!9 milyon engelli var,eğer sorunlarımız tek elden çözülürse daha hızlı ve olumlu sonuç alırız diye düşünüyorum.Ne dersiniz?

Üye
    türk Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam çok iyi olur ancak bizlerin sorunlarını bilen ve mümkünse engellilerden personel olşturulursa harika olacağını düşünüyorum.

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eğer bizimle ilgili bir engelliler Bakanlığı kurulsa değisik kurumlarda olan dağınık haklarımız tek çatıdan direk halolur....Örnek:2022 emekli sandığında,evde bakım sosyal hizmetlerde,fak-fuk-fon ise kaymakamlıkta hepsi rapor isitiyor,bakanlığımız olsa tek rapor tc ile her işimiz kolayca olurdu...bu bağlamda bizler sesli olarak bağırırsak uzun vadedede olsa cevap alacağız diye düşünüyorum....