Sayfa 3 / 19 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 275 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pusat11 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    konu hakkında bende bilgimi paylaşayım,,bugün müşteri hizmetlerini aradım bu tarifeyi sordum önce sadece gazilere oluyo dedi sonra beni biraz beklettikten sonra engelliyede oluyomuş yanlış bilgi vermişim dedi,,m.hizmetlerinin bana verdiği bilgiye göre 12.50 tlye 3000 dk şehir içi veriyolarmış başka hiçbir ücret yokmuş,o 9.90 olanda köy avantaj tarifesiymiş yani köylere uygulanan bi kampanyaymış bununla bi alakası yok yani ,yeni hat almak veya devir almak bişeyi değiştirmiyomuş,,nacizane bana söyleneni paylaştım...

pardon bişeyi yazmayı unutmuşum,, başvuru sırasında engel oranınızı gösteren resmi bi belge gerekiyomuş rapor vs.tabi yüzde 40 ve üzeri olması gerekiyo...

Üye
    slcko6 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

baban sana hattı devir etmesi lazım 4 tl faturaya yansıtıyorlarmış.ama kaç liraya kaç dakika onu netleştiremedim

Üye
    imral Avatarı

Gerçek Adı
    imral
    Son Giriş
    09.11-2012
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    ümraniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 10 yıldı türktelekomdayım buidirimde yararlanabilirmiyim saygılar

Üye
    nur sahin Avatarı

Gerçek Adı
    onur şahin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mevcut Müşteriler için
    SOSYAL TARİFE
    Gazi, gazi eşi, gazi babası, şehit ailesi (anne, baba, eş) üyelerinden ücretsiz seyahat kartı sahipleri ile özür durumuna göre, tüm vücut fonksiyon kaybı oranı, %40 ve üzeri olan müşterilerimiz için Aylık Paket Ücretinin 12,50 YTL (KDV ve ÖİV dâhil) olduğu ve paket dahilinde 3.000 dakika bedava Şehir İçi görüşme imkanı sağlayan tarifedir.

Yeni abone olanlar ise sosyal tarife sözleşmesi yaparlarka kampanya adı altında 9.90 ödyecekeler..ve ..paket dahilinde 3.000 dakika bedava Şehir İçi görüşme imkanı sağlayan tarifedir.

Üye
    hera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sosyal tarifeden engelli olarak yararlanmak için telekoma başvurdum
    ve babamın adına olan hattı kendi adıma devraldım
    aynı şekilde babamın hattı üzerine olan interneti de devraldım

ne telefon ne de inernetteki bağlantı kesilmeden hizmet aynen devam edecek

ve telekomdaki görevli kampanyanın 2 yıllık olduğunu ; aylık 9.90 lira ve şehiriçi 3000 dk. ayrıca akşam 7 den sabah 7 ye de ücretsiz bir tarife uygulandığını söyledi

Üye
    womit Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:27
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Ayni evde yasadiginizi varsayarak babaniz yada yakininiz uzerine olan telefonu devir alarak 9.90 lik tarifeye gecebilirsiniz.
    avcikomando arkadasin dedigi gibi devir yerine yeni bir telefona da abone olarak 9.90 lik tarifeden yararlanabilirsiniz. Ancak bu sekilde ev nonuzu degistirmek zorunda kalirsiniz.

hera;
    Supersin.

Üye
    UMOZTURK Avatarı

Son Giriş
    13.11-2015
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar, Nur Şahin arkadaşımızın kampanyayla ilgili yukarıda aktarmış olduğu bilgilerde ''Devir işlemi yapılmaz'' diye belirtilmiş, ama bazı arkadaşlar yakınları üzerine olan telefonu kendi üzerlerine devir alarak sosyal tarifeye geçtiklerini belirtiyorlar. Benimde ev telefonum babamın üzerine ve bende üzerime devir alarak bu tarifeye geçmek istiyorum ama babam memleketde Düzce de ben İstanbuldayım.devir işini nasıl halledebilirim. Devir için birlikte gitmek gerekiyormuş başka şekilde halletme şansım yokmu acaba. Numaramız değişmeden aynı numara ile devam etmek istiyorum.
    İkinci seçenek olarak babam telefonu iptal ettirirse ben yeni abonelilk başvurusu ile aynı numarayı alabilirmiyim böyle bir şansım varmı acaba. Bilgilerinizi rica ederim arkadaşlar.
    Saygılar...

Üye
    nur sahin Avatarı

Gerçek Adı
    onur şahin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

telefon iptal edilirse 2 ay numara bloke edildiğinden kendi adınıza alamazsınız. Mevcut hat devir alınırsa sadece sosyal tarifeye geçebilirsiniz kampanya alamazsınız yani aylık 12,50 sabit ücret 3000 dakika şehir içi ve şehirler arası görüşme yapabilirsiniz

syın umozturk ,
    babanız düzce telekom müdürlüğüne başvur yaparak devir başvuru formunu izlayarak düzce telekom tarafından sizin bulunduğunuz yada size en yakın Telekom müdürlüğüe fakslayarak devir alabilrisniz yada taahütlü devir dedğimiz bir uygulama ile devir alabilirisiniz.Taahütlü devir kısaca kullandığıız hatta ait ödenmiş 1 -2 adet fatura ile bağlı olduğunuz telekom müd. başvuru yaparak devir alabilrisniz 1 yıl içinde hat sahibi itiraz ederse eski abone adına tekrar gecişi yapılan bir işlemdir. devir alan ve verenin diğer hizmetlerden dolayı telekoma borçlu bir abone olamama şartı aranıyor

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

şunu bi kesinleştirelim sosyal tarifede şehirler arası bedava konuşma yok sadece akşam 7 sabah 7 kampanyası var nur şahin hanım şunu sorayım bu sosyal tarife kampanmyamı yoksa tarifemi telekom 1 sene sonra verdiği hakalrı ger istemesin?

Üye
    nur sahin Avatarı

Gerçek Adı
    onur şahin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tarife Geçerlilik Süresi
    Tarife 10 Nisan 2011 itibari ile başlayacaktır.
    Süresiz bir tarifedir.
    SOSYAL TARİFE bir tarifedir.

akşam 7 sabah 7 kampanyasında da 3000 dk limit var ancak sosyal tarifede 30 gun boyunca 3000 dk şehir içi ve şehirler arası bedava veriliyor akşam 7 sabah 7 kamapnayası sosyal tarifeye dahil değil böyle olsa toplamla 6000 dk vermiş olur buda ayda 100 saat demektir mümkün değil

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ama ben sorduğumda sosyal tarifeye akşam 7 sabah 7 kampanyası dahil dediler bi de sonradan verdikleri hakları geri istemesinler mesela 1 sene sonra zam yapıp ta normal tarife ücretleri gibi olursa

Üye
    UMOZTURK Avatarı

Son Giriş
    13.11-2015
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şehirler arası görüşmede Sosyal Tarife ye dahilmi acaba bunu netleştirebilirmiyiz.Forumun ilk sayfalarında 3.000 dk. şehir içi olarak yazılmış birçok kez...

Üye
    nur sahin Avatarı

Gerçek Adı
    onur şahin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bedava dakika kullanım sıralaması;

1.1. Kampanyalardan faydalanma için genel sıralama aşağıdaki gibidir.
    1.1.1. Önce zaman kıstı olan kampanyalar (7’den 7’ye Bedava kampanyası... vs)
    a. Hem saat hem de gün kıstı olanlar,
    b. Saat kıstı olanlar,
    c. Gün Kıstı Olanlar,
    1.1.2. Zaman Kıstı Olmayan Kampanyalar
    d. WİRO & AİLEKART özelinde kazanılan BEDAVA dakikalar [Wiro &Ailekart aboneleri ilgili platformdan yapacakları aramalar ile faydalanır]
    e. Ev Telefonu kapsamındaki bedava dakikalar

1.1. Sosyal tarife ve yeni abone kampanyasından faydalanan Sosyal tarife müşterilerimiz akşam 7’den sabah 7’ye Bedava kampanyasından faydalanacaktır. 31 Aralık 2011 tarihine kadar her akşam şehiriçi ve şehirlerarası 3000 dakikaya kadar bedava konuşacaklardir.

özetlersek 7 den 7 ye dahil oluyor.. gündüz aramalarınız paket bedava dakikalrınızdan 19:00 sonra yapılan görüşmeleriniz akşam 7 kampanyasından düşecek. Akşam 7 kampanyası 31/12/2011 e kadar devam ediyor

** Yeni abone olup sosyaltarifeden 9 90 tl ye 3000 dk kampanyası 24 ay taahütlü 24 ay sonunda kampanya taahüt bitimindeki tarifeden faydalanırlar..

şehir içi ve şehirler arası dahil...

Yeni sözleşme yapacakların 24 ay boyunca yararlanacakları tarife bu şekilde...
    KAMPANYALI SOSYAL TARİFE
    Vergiler Dahil (
    L)

Ücretler
    Aylık Sabit Ücr
    t
    9,90 TL
    Paket İçeriği
    3.000
    Şehir içi Bedava Dakika/Ay
    3.000
    Şehirlerarası Bedava Dakika/Ay
    -
    GSM için Bedava Dakika/Ay
    -
    Şehir içi Dakika/Ay
    0,126 TL
    Şehirlerarası Dakika/TL
    0,126 TL
    GS
    M Dakika/TL
    0,150 TL

ÇOk ÖNEMLİ DETAY
    sosyal tarife de sadece şehir içi
    yeni abonelik kampanyasında sadce Köy GAp (İstanbul Ankara İzmir hariç tutmuşlar 9.90tl lik paket ) şehir içi ve şehirler arası bedava görüşe bilir.

Arkadaşlar uygulama esaslarını mailimden okuyrarak buraya aktarıyorum ....farklı bir değişim olursda haber vericem

SASYAL TARİFE İÇİN yeni kampanya başlatılmış
    ''Yeni Abonelik Kampanyası''

24 ay taahütlü 9.90 sabit ücrete 3000dk şehir içi ve şehirlerarası bedava

paket kotasını aşan görüşmeler;mevcut tarifeden ücretlwendiriliyor...

Şunu farkettim ki GAP ve KÖY lere Telekomun çıkardığı GAP AVANTAJ ve KÖY AVANTAJ tarifeleri sosyal tarife ile karıştırılmış Satış başkanlığına konu ile ilgili mail göndereceğim İstanbul için özellikde tüm telekom müdürlüklerine bilgi atmaları konusunda...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Hiç bi cazipliyi yok bence, zaten cep avantajlılar akşam 7 den sabah 7 ye bedava. Bide herkes zaten cep kullanmaya başladı. Zaten arkadaşın dediği gibi engellilere özel bi şey yapmamışlar, köy avantajı bize uygulamışlar. birde 24 ay taahütte cabası zaten. geçmeden önce dikkat etmek lazım, 24 ay dolmadan çıkmak istersek sorun çıkıcak eminim...

Üye
    rmznkdgn Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    15.11-2015
    Saat
    21:53
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı konuyla ilgili.benim telefon şimdi eşimin adına kayıtlı ben kendi üstüme kayıtı alıpda aynı telefon numarasını geri actırabilirmiyim.birde bu numaradan internet baglantısı var.internet baglantısını da kendi üstüme alabilirmiyim.

Sayfa 3 / 19 İlkİlk 123456713 ... SonSon