Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 63 mesajın 61-63 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hellowen Avatarı

Gerçek Adı
    Ali ÖZDEMİR
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    19:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    turkcell bayii de çalışan biri olarak destekcellin diğerlerinden farkı yoktur... çok konuşuyorsanız gold paket kullanın konuşmuyorsanız kontörlüye geçin derim...

özellikle bu günlerde numaranızı taşıyarak daha avantajlı olabilirsiniz..

Üye
    serra1962 Avatarı

Son Giriş
    10.01-2011
    Saat
    23:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kontörlü de ne gibi avantajlar mevcur ki?
    Çok konuşanlar için avea uygun gibi..
    Hiç konuşmayan için destekcell 1 liramı ne sabit ücreti var. Kontörlü alsan para yüklemek mecburiyeti var....
    Neticede vergiler çok para %80 vergimi olur. Bunu tedaylı olarak bir yazar yazmıştı. meğersem bu türkcell yaptığı yatırımı devlet finansa edip bedavaya adama çeşme vermiş!! Bi bedava dükkanda bana versene zenginin devleti.Fakirden al zengine ver. Nefes alma vergisi kaldı bi almadıkları...

Üye
    mehmet001 Avatarı

Son Giriş
    31.03-2015
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadaşlarr 5 yıldır desteksel tarifesi kullandım son zamanlarda faturalarım yükseldma konui 58,60 tl uldu diyeceksiniz konuştun ama konuşmalarımı azaltmama rağmen fatura sonuçları öyle ; sonra iletişim merkezine gittim müşteri temsilcisi destekselin bir öneminin kalmadığını söyledi ende terifemi değiştirdim rakamları ,ke etmiyorum arkadaşlar kampanyaları inceledim hiç tavsiye etmiyorum bu konuda yeterince tercübrum eli olduğumu düşünüyorum .

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345