Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    memoly Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    02.03-2013
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar arkadaşım hem kredi kartı hemde kredi dosya masraflarının geri iadesini faiziyle aldı.3 Ay kadar sürdü ama geri aldı nihayetinde
    Hukuk danışmanlığı yapan bir firma var,onlar herşeyiyle ilgileniyo ve sonuca varıyolar
    Merak eden veya bilgi almak isteyen varsa 216 709 00 77 - 212 709 00 77 benim bilmediğim konularada fazlasıyla cevap verirler

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende aradım hesam işletim ücretini iptal etmek istiyorum dedim yapamayız dediler istiyorsan hemmen kartınızı kapatalım dediler.sonra ben dedim bazı bankalar almıyor onlarda sana 20 tl bonus verelim tamam dedim kapatım yani rüşvet verdiler

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sana çözümü söylüyorum.Ganatie Flexi var.Yıllık ücret yok.ONu kullanabilirsin.Hadi eyvallah.

Üye
    yüreginleyaz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    23.04-2013
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi yazacaklarım sizi sakın korkutmasın. Ben tam 21 tane k kartı kullanıyorum. İnanın hiç birisine kart aidatı vermıyorum. Garanti bankası sorunlu bir banka haberin olsun en başında söylüyeyim. Ama öbur bankalarda sıkıntı yok. Gecen finasnbankın kart aidatı yansmış idi. Hikayeye bakın
    Bende internetten kontrol ettiğimde fark ettim . Hemen bankayı aradım kart aidatını iptal edin. Bey efendı olmaz dediler. olur dedım kartımı hemen iptal edermısıniz ? Bayan olur dedi. Ben başladım saymaya . Bakın hanfendı sizin bulundugunuz alt departman ve üst deparmanınız benı arayacak . Kart aidatını iptal edecek . tekrar kartımı acacaktır. Bu sorunarı gelin hiç yaşamayalım. Bana olmaz dedi . ok dedim iptal edin.
    Kartımı iptal ettiler. Kalan taksitlerın hepsını bir kereden tahsil edecegiz dediler. olur dedım hiç tereddüt etmedim . Borcunuz 22 bin tl . olur dedım . Siz iptal edin. İptal işlemi gerçekleşti.
    Aradan 4 gün geçti. Bayan aradı ÜSt departman .
    Mehmet bey işte siz degerli bir müşterimizsiniz kart aidatı ile ilgili bir problem olmuş.
    Evet hanfendi problem ses kayıtlarını incelersenız benım sizin alt departmandakı arkadaşlarınıza söylediklerime ulaşırsınız.
    Yine saydım. Ben kaç yıldır bu kartı kullanıyorum . yaklaşık 5 yıl. Hiç kart aidatı vermişmiyim ? Hayır bey efendı vermemişsiniz . Peki bu sene neden vereyim ? Olur beyfendi. İpatl ediyoruz birde üstüne 40 Tl para puan verdiler. Eger çekmeseler daha duruyor. Anlıyacagın kartın iptaliyle tehdit edecen.
    Ha finansbankın FİX kartınında aidatı yok. Onuda alabilirsiniz.
    Ama garantıden uzak durun.. Taviz yok. 65 tl kart aidatı alır size 40 TL bonus verir. ona göre...

Üye
    vurguni Avatarı

Gerçek Adı
    Abdullah
    Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ertugrul01

Bank Asya kart aidatı yok diyor yalan 30 tl Kart aidatı alıyor geriye de iade etmiyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12