Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu torba yasasında kıdem tazminatı fonu onaylandımı bilgisi olan varmı ?

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Birbirimize katkı sağlamak amacıyla bir konu açıyorum,konu ta nerelere geliyor.

Torba yasa da biz engellileri ilgilendiren ne gibi değişiklikler yapıldı,birbirimizi bilgilendirelim istiyorum,malesef konu alakasız yerlere çekiliyor.

Hükümetin politikalarını,engellilere yapılan haksızlıkları,engellilere yapılan olumlu icraatları kısacası ne konuşmak istiyorsanız onunla alakalı bir başlıkta dile getirirsiniz,olmadı ayrı bir konu açarsınız söylemek istediklerinizi dillendirrisiniz.Fakat bu başlıkla alakalı olmayan mesajları yazmanızı anlamıyorum.

Bu forumun yöneticisinede sesleniyorum.Forum Kuralları bölümüde bahsedilen "Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir" maddesinin başlığa uygulanmasını istiyorum.

Başlıkla alakalı olmayan yazıları lütfen silin ve konunun baltalanmasına müsade etmeyin.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234