Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    avrupada engelli hakları alabildiğine yüksek kardeşim ben sana katılıyorum. ben bunu fransada yaşayan engelli bir akrabamın vasıtasıyla günübirlik biliyor ve takip ediyorum. ne denirse densin abartılı bulmuyorum.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zübüş;

Sayın kardeşim,
    Sizin 20000 bin tl nin alım gücünden haberiniz varmı Bu para en lüks memlekette bile hatırlı paradır. Bir üst düzey yönetici maaşıdır. pireyi deve yapmamak lazım.
    Evet avrupada kaldırımlar, yollar engelliye uygun! Devlet evinizdeki banyonuzu size uygun hale getiriyor. Aynı şekilde bütün arac gerecinizi sosyal sigorta kapsamında en kaliteli şekilde temin ediyor. Bu zaten olması gerekn bir vatandaşlık hakkıdır. Yani sosyal sigortanın bir ödevidir.
    Bizdeki durumu ben vermeyenden çok biz almayanlarda kabahati buluyorum!.
    Şöyleki arkadaş ben iki değnekle niye yürüyeyim Sosyal sigorta eğerki benim değneksiz ayakta durma,yürüme hakkım varsa, teknoloji ilerlemişse bunu vermek zorundadır.
    Gelin hakkımızı arayalım dediğimde kimseden ses yok
    Durum böyle sosyal sigorta ilkesini düzgün yerine getirmeyenle, hakkını istemeyen arasında fark göremiyorum...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12