Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çelebi Avatarı

Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    14:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yaşama dair ne hizmet varsa engelli birey bu hizmeti en kolay şekilde ve uygun fiyata almalı,senelerdir bakıyorum firmalardan bu yönde bir kampanya yapan maalesef olmuyor,gsm şirketlerinin yapmış olduğu yüzeysel indirimde günümüzde geçerliliğini kaybetmiş durumda,paket programla 1200 dakika her yöne kamu çalışanı 35 liraya zaten görüşüyor,engellinin bir avantajı maalesef olmuyor,

nasıl bir girişimde bulunulursa engellinin bir tüketici olduğu ve hizmeti daha uygun fiyatlara alması gerektiği konusunda bir bilinç oluşur toplumda,bizde bir nefes alırız,

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kar amaçlı özel sektörleri geçtim önce devletin bu pozitif ayrımcılık deyiminin içini doldurması gerekiyor...şu aralar bir pozitif ayrıcılık lakırtısı gündem de dönüp duruyor ,peki pozitif ayrımcılık nedir,bu ayrımcılık hissedebiliyor musunuz?

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar İMKB’nin özürlü sınav alımına ilişkin kılavuzu aynen sizlerle paylaşıyorum
    http://www.engelliler.biz/forum/ayri...-tartisma.html