Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    black.sea_ Avatarı

Son Giriş
    08.05-2012
    Saat
    22:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben İstanbulun 2 büyük psikiyatri hastanesinden birinde sağlık memuru olarak çalışıyorum. Hastalarımızın taburculuk sürecinde hasta yakınlarından çok sık karşılaştığımız bir soruya çözüm üretmek amacıyla yola çıkmış bulunuyorum.

Şöyleki: Yaşlı ve bakıma muhtaç olan şizofreni hastalarımza yönelik daha kaliteli ve profesyonel bir bakım sağlamak ve tedavilerine devam etmek amacıyla yaşlı şizofreni hasta bakım merkezi açmayı planlıyoruz. İlgilenenlerin bana mail yoluyla ulaşmalarını bekliyorum.
    Mail adresim sizofrendostubakimevi@gmail.com Sağlıklı mutlu günler dliyorum.

Üye
    black.sea_ Avatarı

Son Giriş
    08.05-2012
    Saat
    22:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Zihinsel, Ruhsal ve Norolojik Rahatsızlıları bulunan kadın ve erkek tüm hastalarımıza tam zamanlı otel konforunda, evinizin rahatlığında ve huzurunda bakım hizmeti veriyoruz. İlgilenenler için iletişim sizofrendostubakimevi@gmail.com