Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asiltürk Avatarı

Son Giriş
    21.03-2008
    Saat
    16:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar öncelikle bu siteyi kuran ve emeyi geçen herkese çok teşekkür ederim. googleden bir konu ararken tesadüfen buldum inceledikten sonrada çok hoşuma gitti.

Benim sorum şu olacak ben evli ve 2 çocuk babası doğuştan ortopedik özürlüyüm Evim istanbulda ve geçm zorluğu çekiyorum birikmiş elektirik su ve kira borcum var ve memlekete dönüş yapmak istiyorum belediye veya Başka bir kurum bu konuda Benim gibi mağdurları şehirlerine gönderme gibi bir çalışmaları varmı bunu gerçekten öğrenmek istiyorum çünkü memlekete dönmeyi gerçekten çok istiyorum başka çarem yok bu konuda bilgi verirseniz çok sevinicem
    saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Mevzuatta böyle bir şey yok. Aklıma gelen tek yol, mağduriyetinizi dile getiren bir dilekçeyle birlikte yaşadığınız yerdeki Kaymakamlığa müracaat etmeniz ve bu konuda (borcunuzun Kaymakamlıkça karşılanması konusunda) yardım istemenizdir.
    Kaymakamlığın, muhtaç durumda bulunup Bağ-Kur borcu olan kişilerin bu borçlarının bir kısmını ödediğini biliyorum. Bu şans denenebilir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İlinizdeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Fonuna başvurun.

Üye
    serdar yücel Avatarı

Son Giriş
    07.03-2008
    Saat
    08:09
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bizzat gidip elk ve su için özürlülere indirim olup olmadığını sordum,hayır cevabı aldım .Kimi illerde olduğunu duymuştum ,eğer öyleyse illerden illere ayrım var . sanki filanca şehir filanca bilmem .,,ülke kapsamında.Halbuki tr sınırlarında herkeze neyse o.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

O zaman ilde iseniz Vali,İlçede iseniz Kaymakam ve İl ve İlçe Belediye Başkanları ile görüşün.Belki size bu konuda yardımcı olan çıkar.

Üye
    asiltürk Avatarı

Son Giriş
    21.03-2008
    Saat
    16:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar duyarlılığınız için çok teşekkür ederim gösterdiğiniz yolları deneyeceğim umarım bir sonuç alabilirim.