Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567
Toplam 99 mesajın 91-99 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    57

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: UnFeeLinq Mesajı Gör
    vodafone nin engelli tarifesini kullanıyoruz güya 3 aydır 80 TL den aşşagı gelmiyor fatura avea ya geçirecekler beni zorla
    geç kaldın ebübcüm
    bak avea elele maksi tarifesi ne diyor.
    avealılarla görüşme ve mesajlaşma sınırsız,her yöne 500 dk,her yöne 500sms,her yöne 100mms 8bu mms neci bilen varsa yazar mı),cepten internet 1 gb bunların tamamı sadece 22 tl.
    not: her tarıfede oldugu gıbı bunada 1.5tl telsız zımbırtı ücreti ekleniyor ve 23.5 tl oluyor fazladan bir ücret alınmıyor.birde ilk gelenden 40 tl kadar bi vergi var onuda aylık faturaay 2 3 tl olarka aynsıtıolar 40 tl bitince ücret 23.5 e düşüyor.
    ahanda link
    Avea'dan Engellilere Özel Elele Maksi Tarifesi

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yıllardır ilk hattım olan türkcelli kullanıyorum sonra destekcell turkcell paketine geçtim geçmez olaydım...Engellilere Destek adı altında kol gibi geçiriyor türkcell kimisi çok memnunum demiş nasıl memnunlar anlayabilmiş değilim herhalde her konuşma sonrası paketlerini kontrol ediyorlar paket aşımı oldumu diye..Kimse kusura bakmasın ama türkcell paket aşımında dakikası 60 kr değil hepsi hikaye.Destek paketinde olduğum halde her ay 60-70- hatta geçen ay toplamda 160 tl fatura ödedim evlat acısı gibi koydu bana..Kimse bana türkceli savunmasın destek paketi falan hikaye paketi aştığınız anda misli misli geçiriyorlar hele birde internet paketiniz olmadığı halde yanlışlıkla veri iletişimini farkında olmadan açarsanız (insanlık hali benim başıma geldi) yandı gülüm keten helvam....sözde 25-30 u geçmeyen paket artık 60-70 tl lerden aşağı gelmiyor..Aynı firmanın başka paketleri dahi destek paketinden daha avantajlı.Turkcell kendi içinde tam bir muamma ve yalan dolanlarla dolu... milleti söğüşlemek için allayıp pulladıkları paketleri mama gibi önümüze atıyorlar....İnternet herkesin her yerde kullana bilmesi gereken bir ihtiyaç halini aldı artık..EEE neymiş efendim paketin yoksa 100KB ı neymiş 20 kuruşmuş..;Ulan daha sen veri iletimini açar açmaz zaten up\down yapmaya başlıyor ve kaç yüz KB lar gidip geliyor tabi çoğu kişi bunun farkında değil çaktırmadan hoooop geçiiiiiirrrr. adamlar bize KB ları satıyorlar TL ler ile uyanın artık...... yolda internete girmek isteseniz paketiniz yoksa acil bir şeye bakmanız gerekirse yandınız MB lar download edilmeye başlıyor siz ister bir şey indirin isterseniz indirmeyin o zaten indiriyor siz sormasanızda sonraaaa 1 dk internet kullanımınız 5 tl ile borç hanenize yazılmıştır diye cevap geliyor mesaj olarak...Ulen ben naaptım ki googla girip bir cümle arattım hepsi bu....olmaaaaaz o 5 tl sana artık girdi...tabi bunlada kalmıyor dakika aşım ücreti yok vergi yok kıl tüy... eeee hani ben engelliyidim hani bana sen özel avantajlar sunuyordun...HEPSİ HİKAYE ARKADAŞLAR ÇOK DİKKATLİ DAVRANMAZSANIZ SİZİN O ALDIĞINIZ 20 tl lik paket oluveriyor 50 TL hemde siz anlayamadan göz açıp kapayıncaya kadar....Benim başıma gelenler belki bazılarınızın başına geldi veya gelmedi ama benim Turkcell maceram artık bugünden itibaren bitiyor breni daha fazla söğüşlemelerine legal yollardan cebimi boşaltmalarına izin vermeyeceğim....Neymiş efendim turkcell her yerden çekiyormuş yok neymiş ses pürüzsüzmüş...Kardeşim sende dağda bayırda gezerken yakınını aramayı ver olsun bitsin.Bizler sessiz kalmaya koyun gibi tek bir sağlayıcıya muhtaçmış gibi üşengeçlik yapıp veya en iyisi bu diyip afedersiniz düdüklenmeye devam ettiğimiz sürece bu sağlayıcılarda bizim sırtyımızdan malı götürmeye devam ederler rekabet olayı azalır fiyatlarda düşmez.. ben AVEANIN ELELE MAXİ faturasız paketine geçicem Her yöne 500 dk+avealılarla ücretsiz sınırsız konuşma ve mesajlaşma+100MMS her yöne+1GB internet paketi 22 TL... Her ay 22 tl yükleyip paketinizi devam ettirebiliyorsunuz......Benim başıma gelenleri yaşamak istemiyorsanız ve rahat rahat konuşup nete istediğiniz yerde girmek istiyorsanız Tavsiye ederim Varsın dağ başında çekmesin varsın sesim biraz pürüzlü gitsin karşımdakinin seside pürüzlü gelsin o beni ben onu anlayayım bana yeter.her ay 70-80 tl fatura ile karşılaşmaktan bin kat daha iyidir........AKILLI OLUN ARKADAŞLAR SÖMÜRÜLMEYİN SİZ ONLARDAN ZENGİN DEĞİLSİNİZ AMA SİZLERİN ENGELİ CEBİNİZDEKİ SINIRLI PARA ONLARIN UMURUNDA DEĞİL BUNU UNUTMAYIN..Çok sinirliyim belki bu yüzden çok sert yazdım kusura bakmayın ama gerçekleri yazdım.....

Ufak bir düzeltme yapayım cebinizdeki para onların umurunda değil demişim tabiki umurlarında hemde son kuruşuna kadar....)

Üye
    memati Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    18:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Nostradamus;

bnde destekcell kullanıyorum ayda 27-28tl geçmiyor. 1500 dk tcell 500dk her yöne..dklar artıyor bile 1 senedr böyle

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

şikayetçi iseniz turkcell faturasız destekcell'e geçin
    20 tl ye konuşma ve 10 TL ye aylık 2 GB internet
    toplam 30 TL..
    bitince kimse sizin deyiminizle sizi söğüşleyemez yani ,ben öyle yapıyorum.

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

turkcell artık ağzıyla kuş tutsa beni tutamaz kendi paketleri dahi birbiriyle çelişkili.Ben kararımı verdim türkcele artık elveda diyorum....

Üye
    veysel çelebi Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    03:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

bende bayadır turkcell kullanıyorum ve oradan taksitle telefon aldım ve çok memnunum

Üye
    maviyelken Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün itibari ile vodafone engelliler düşler kampanyasına geçmiş durumdayım. Red 2015 geçecektim günü bitmiş Red classic extra 42.75 tl 1000 dk 1000sms 4gb int. En sevdiğim vodafone sabit hatlarla Sınırsız olması. Red li olduğun için çok avantajlarıda var. Ben memnunum uzun yıllardır vodafone kullanıyorum. Turkcell kaşıkla veren kepçe ile alan operatör. Avea nerede çekip çekmeyeceği belli olmayan operatör. Vodafone orta halli bende bunu bu yüzden tercih ettim.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Bu sizin neyi daha çok kullandığınıza göre değişir.
    Örneğin işitme engelliyim hiç duymuyorum ve bana 10 liraya bile 20bin dk versen ben ne yapayım bu indirimli Turkcelli Vodafone'u
    Ben vodafone kullanıyorum;
    5000 SMS
    Her yöne 500 Dk
    2GB Net
    Ve 30lira aylık kontör yüklüyorum her ay 30 lira karşılığında yeniliyor.

Mesaj olarak Turkcellde her yöne bir güzellik yok.
    Gerçi net olduğu için whatsaptan konuşuyoruz artık ama herkeste net yok mecbur mesaj da atmam gerekiyor.
    Ve bu bana uygun geliyor 30 lira da olsa napalım..

Avea'ya bir kez geçtim geçtiğime geçeceğime pişman oldum
    Hiç bir yerde doğru düzgün çekmiyor saf gibi bir Operatör
    İşlemleriniz çabuk olmuyor vs.vs.vs.

Üye
    maviyelken Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu vodafone Düşler kulübü tarifelerinin dk+ sms+ int değiştirmiş. Red extra tarifeyi 1000dk 1000sms 4gb vdf sabit hat sınırsız iken. Red medium adıyla değiştirip 2000dk 2000sms yapmış değiştirebilir miyim soracağım sms dk çok kullanıyorum.
    Tarife Aylık Sabit Ücret (TL) %43 İndirimli Aylık Sabit Ücret (TL) Tarife İçeriği
    Kırmızı Akıl Küpü 39 TL 22,23 TL Her Yöne 500 dk, Her Yöne 1000 SMS, 1 GB, Devretme Özellikli
    Yeşil Akıl Küpü 45 TL 25,65 TL Her Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 1 GB, Devretme Özellikli
    Mavi Akıl Küpü 49 TL 27,93 TL Her Yöne 750 dk, Her Yöne 1000 SMS, 2 GB, Devretme Özellikli
    Red Small 70 TL 39,90 TL Her Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 3 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
    Red Medium 75 TL 42,75 TL Her Yöne 2000 dk, Her Yöne 2000 SMS, 4 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
    Red Large 85 TL 48,45 TL Her Yöne 4000 dk, Her Yöne 4000 SMS, 5 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
    Red Elite 125 TL 71,25 TL Her Yöne 6000 dk, Her Yöne 6000 SMS, 8 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567

LinkBacks (?)