Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    o kadar yorumdan birşey anlamadım nbir bilen yokmu site versinler bakalım ordan almanya sitesi yokmu türkiyedeki gibi ala ala
    dağlımı bu alamanlar

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

timucingfb;

o yardımlara bak yardımlara insanın alman olası gelio ama olmak zor tabi bende şöle bişey sormak istiodum almanyayı bilen arkadaşlara benim abim evli almanyada yaşıyo 10 seneden beri geçende bi çocuğu oldu bende engelliyim %50 oranında bi haftalığına abimin yanına gidebilirmiyim almancam yok engelimde piskolojik bi hastalıktır bu durumda bana kolaylık sağlarlarmı turistik vize öle şak diye verirlermi abimin davetiyesi bide gidiş dönüş biletde cebimde olsa bu durumda

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim merak ettiğim almanyada engellilere ne kadar maaş veriyorlar ve burdaki gibi 3 ayda birmi yoksa her aymı

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    07:29
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    41

destiny07;
    ne maaşından bahsediyorsun ?

Alman vatandaşımısın ? Kaç senedir Almanyada ikamet ediyorsun ? Kaç yıllık çalışmışlığın hizmetin var ? Almancan varmı ? Engelin Almanyadamı oldu ? Almanyadan rapor aldın mı ?

Haaa Avrupaya ayak bastık tüm haklarından faydalanırız, o biraz zor onu kafanızdan silin...

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam merhaba arkadaslar benim oranimda % 52 yaben sizleri bir türlü anlamiyorum ne isiniz vr almanyada saten oradaki saglam türk vatandaslari zor calisiyorlar cogo geri dönüs yapiyor almanyada calisan türk dostlarim var bayanlar 65 erkekler 70 yasinda emekli oluyorlar cile iskence baska birsey degil bir saba ise gidecem sabiha gökcenen gelen e 10otobüs var ben genelde ona binerim ise gitmek icin neyse arac geldi bir alman kadin engelliler koltuguna oturmus bacak bcak üstüne atmis sözde avrupaliya neyse ben engelli kimligimi ona gösterdim almanca konusuyor kalk dedim kal orasi benim yerim engelli isaretini gösterdim kalkdi halen birseyler konusuyor kenddii kendine yürü dedim be ben türkküm burasi türküye almanya degil bu almanlara kil oluyorum amcamlarin evini yaktilar cogu akrabam geri dönüs yapiyor

Üye
    senolkoker Avatarı

Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese selam.belki burdan soruma cewap alabilirim diye düşündüm,ben 1981 ozaman 10 yaşındaydım elimde havayi fişek patlama sonucu sağ elimi kaybettim.1986 senesinde ailem türkiyeye kesin dönüş yaptılar.şuan bende %40 raporum war ve çalışmıyorum 3 aylık maaş alıyorum..benim sorum şu kaza almanyada olduğu için alman devletinden birşey talep edebilirmiyim.saygılar....

Üye
    alu Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi günler ben ilk defa yurt dışına çııkıcam pasaportumu aldım belcıka vızesı alıcam 100de 45 engelli raporum var ayrıca bagkurluyum engelli olmam vize almamda sıkıntı çıkarırmı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12