Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oturanboğacığım duy sesimizi Böyle bir kampanyayı gündeme alsak,nasıl olur?

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) iştiraki Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile ortaklaşa hayata geçireceği 'My VVorld' konutları, l Ekim tarihinde satişa çıkarılacak.

Projenin tanıtım toplantısında konuşan TOKİ Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Demiröz, projenin 'arsa satişı karşılığı gelir paylaşımı' modeliyle hayata geçirildiğim belirterek, "Kamunun maddi kaynaklarının kısıtlı olması nedeniyle bu model hem ekonomiye katkısı hem de istihdam açısından önem taşıyor" dedi. Bu tip projelerin yüzde 100 kamu menfaatim gözettiğini kaydeden Demiröz, 250 bin konut hedefi doğrultusunda çalışmalarına hız verdiklerini belirtti. Fiyatlar, 150-870 bin YTL arasında değişiyor Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ise My World'ün Ataşehir'de hayata geçirilen en büyük ve en iddialı proje olduğunu söyleyerek, "Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile yaptığımız bu proje, özel sektöre de örnek olacak" dedi. Toplam maliyeti 350 milyon dolar olan ve satış hasılatının l milyar dolar olması beklenen proje, 3 bin 626 konuttan oluşuyor. 67 metrekareden 461 metrekareye kadar 21 farklı tipteki konutun fiyatları ise 150-870 bin YTL arasında değişiyor.

Toki yi halka öle bir tanıttılarki sanki ucuz daire sosyal konut yapıyormuş gibi, kuş uçmaz kervan geçmez yerde 70 m2 evi ne yapayım ben !banene arkadaş ben bu projeden istiyorum ,varsa böle indirimli proje tabiBoşverin ev hayalini, Ankarada abiniz varsa taşeron işleri peşinde koşturan sırtınız yere değmez.

Üye
    ayhan212 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engeliler için antalyada ev isteyenler ev konusunda yazilarinizi okudum dogru söylüyorsunuz katılıyom yazilanlara antalyada yapılcak olan toki evlerine bende katilmaya hazirim antalyadaki toki engelliler için ev için kaç kişiyiz belirlesek bir sekilde bu sitede bir yerde adlarimizi yazsak Bülent beyden rica etsek sehir için engeliler için ev almak isteyenler bölümü yaparsa bence böylece katılım sayısına göre tokide beli sayi olunca yapar gibi geliyor bence

ENGELİLER İÇİN ANTALYADA EV ALMAK İSTEYENLER ADİNDA BİR BÖLÜM RİCA ETSEK BÜLENT BEY DEN

dönüşüm projesinde LEGO EVLER kullanılacak-LEGO EV nedir?
    İlk kez van depreminde kullanılan lego evler kentsel dönüşüm projesinin uygulanacağı istanbul da da kullanılacak.
    Depreme dayanıklı olan bu evler yap boz şeklinde taşları yerine oturtularak inşa ediliyor.
    Lego evlerin fiyatlarını yakın zamanda sitemizde açıklayacağız.
    pratikliği açısından çok güzel bir uygulama, fakat işin ısı yalıtımı kısmını gerçekten merak ettiğim evler. eğer yalıtımı da sağlamsa böyle bir eve sahip olmak istiyorum. düşünsenize bir, istediğiniz zaman sökün içerideki duvarları stüdyo daireye sahip olun. istediğiniz zaman bölün evi oda oda 2+1, 3+1 müstakil tatlımsı evlere sahip olun, evin şeklini değiştirin falan, içinizdeki çocuk ölmesin.
    Bu konutlar Amerika’da inşaat yapı testleri ve Türkiye’de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yapılan testler sonucunda depreme dayanıklılığı kanıtlanmış üst seviyede bir teknolojiye sahiptir. Ayrıca 200 km hızında kasırgaya dayanıklı olup ısı izolasyonu mükemmeldir. Konutların yapımında kullanılan malzemeler hiç bir kanserojen madde içermemektedir. Konutlar 62 metrekarelik kalıcı konut olup 100 yıl ömürleri vardır.Dolayısıyla alışılagelmiş basit prefabrik konutlar değillerdir.
    Konutların yapı sisteminin çok önemli bir özelliği daha bulunmaktadır. Konutlar Lego sistemi gibi birbirine geçen parçaların kullanımı ile çok hızlı bir şekilde kurulabilmektedir. Parçaları bir araya getirerek insanlar kendileri dahi bu evleri kurabilme imkânına sahiptir.

bir haber sitesinden alintidir

http://www.beyazgazete.com/video/ana...er-282327.html

http://www.youtube.com/watch?v=OxFAu87pyXw

bence cok güzel evlerin fiyat olarakta cok uygun haberlerde gördüm 2+1 35 bin 1+1 25 bin toki bu evleri biz engeliler için cok ucuza yapabilir

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iyide arkadaşlar toki zaten yapıyor engellilere bizim ilçede yaptı ve bize çıktı çok şükür abim var raporu yüksek agır özürlü bakıcısı büyük abim onlarda kalıyor tokinin evinden de verdiler,hemen hemen her ilde de vardır var die biliyorum..

Üye
    ayhan212 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bize cikti dediniz sürec hakkında bilgi ve fiyat ve kaç oda merak ediyom ve evde bakim parasi kesiliyormu evde bakim ücreti aliyom kardesiniz

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ilde yada ilçede sosyal konut yapımı varsa başvurun olmayan ilde ilçede belediye kaymakamlık valilik herneyse beraber çalışma yapıyor belediye bu konuda adım atması gerek sosyal konut başvurularını belediye topluyor,tokiyle görüşme yapıyor herneyse gelip o ilçede yada ilde yapımını başlatıyorlar,sadece engelli die ayrım yapmıyor ama yapılan konutların içinden diyelim 90 tane sosyal konut bunun 20 tanesini yoksul gurubuna giren işsiz geliri olmayan engelliye yani engelli ailesine veriyorlar,% 50 üstü rapor şartı ile başvuruluyor.ilçede bize haber yazı işleri müdürlügünden geldi bakalım ne olacak gerisini ben sizlerle paylaşırım,hem bu arada duyumlarım engelli ailesine ev onun olmuyormuş engelli kişi vefat edince o evden çıkarıyorlarmış die duydum bilmiyorum bakacagız..

Üye
    DOĞAN_56 Avatarı

Gerçek Adı
    Doğan Arıdağ
    Son Giriş
    14.10-2014
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    X
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrhbalar arkadaşlar tokinin biz engelliler için ev kampaniyasına bende katılıyorum lütfen birlik olup bu konuyu.gündeme getirmelerini sağliyalım.hadi arkadaşlar birlik olalım.kiracı olan arkadaşlar oturduğu ev bile ona uygunmu değilmi bilen olmaz ama sadece engelliler için yapılsa ve herşey düşünülse engelli vatandaş olarak rahatlar ev taşıma kokusundan kurtuluruz.Sayın genel yayın yönetmeni bülent bey bir kampanya başlatalım geç olmadan.

Üye
    şabanali Avatarı

Gerçek Adı
    şabanali
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    s.a ben samsun bafra toki konutlarında oturuyorum engellilere herhangi bir kolaylık yok 1.emlak vergisi 2.yıllık iki adet sigorta 3. kapıcı ücreti 4.kışın kömür ücreti 5.halk bankası evin taksiti dar gelirliyseniz tavsiye etmem benim 7 bin 500 tl icra başlatıldı.normal memurla engelli dar gelirli fark yok tüm ödemelere tabiidir

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234