Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
Toplam 113 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    umut furkan, topladığınız kapakları nereye verdiniz, hangi sandalyeyi nereden aldınız?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Mavi kapak konusunda insanlar çok duyarlı bence. Hastanelerde olsun, cafelerin ve restaurantların girişlerinde olsun, Samsun'un en işlek caddelerinde reklam panoları ya da elektrik direklerine asılmış mavi kapak kumparaları var.. Çöplerden mavi kapak toplayanları bile gördüm, hoşuma gitti..

Duyarlılık tamam da, benim merakım verilen saldalyelerin kalitesi. Birçok haber duyuyoruz, nerde kalitesiz ve üçüncü sınıf bir tekerlekli sandalye var onlardan veriliyormuş. Ben görmedim mavi kapak kampanyası ile alınmış sandalye ama "yalandır, aslı yoktur, verilen sandalyeler çok kaliteli ve kullanışlıdır" da diyemiyorum. O güven yok benim içimde..

Onun için Umut bey sizden cevabını almak istiyorum. Ne marka sandalye veriliyor? Saldalyeler kullanıcısı kişiye uygun mu, yoksa dağıtılan sandalyeler standart ölçülerde mi oluyor? Birkaç tane belediyelerin verdiği sandalyelerden gördüm de kullanacak kişiye uygun değillerdi, kalitesizlerdi. Saldalye mi sandalye işte, hiç yoktan iyidir mantığı ile verilmişler belli ki.. Onun için merak ettim acaba mavi kapak kampanyasıda böyle mi acaba diye...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    32

Millet topluyor ama nerden nasıl alıyolar bende merak ediyorum açıkcası.
    Birde kapak toplamanın esprisi nedir çözemedim hala.
    O kapaklar toplanıp tekrar mı kullanılıyor napılıyor anlamadım gerçekten.

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Benimde elimde 15-20 kg kadar kapak var akülü sandalye almak istiyorum, yenimahalle bel. mail yazdım manuel sandalye için 300kg toplamam gerktiğine dair cevap yazmışlar , büyükşehire yazdım böyle bi kampanyaları yokmuş.. dünya engelliler derneğini aradım kapakla sadece manuel sandalye verildiğini söylediler .. akülü sandalye için onaylı raporumla ve onaylı reçetemle gidecekmişim 1800 l verip akülü sandalyeyi alacakmışım sonra kurumum bana ödeme yapıcakmış .. falan .. benim elimde zaten akülü kullanabilir ibareli raporum olsa gider medikalde hallederim işimi ..

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bızım burdakı dernege sordum 1 ton 400 mu oyle bıseylere akulu verıyorlar burda naylonun kılosun 1.8 cıvarı hesapladım da ben o kapakları satsam akulu parası hemen hemen cıkıyor kı ben hayata o kadar toplayamam

Üye
    yasemin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

topladığım ve benim için sevenlerimin topladığı kapaklar elimizde kaldı.akülü tekerlekli sandalye için ikibuçuk ton kapak toplanması gerekiyormuş.bu yararlı bir kampanya olmaktan çıkmış.tamamen ticarete dönüşmüş.daha ne denilir ki.o kadar kapağı satsan daha çok kazanır insan.vereceklerinin de ne olduğunu bilmiyorsunuz.pes ettik yani.üstelik kullanabilir raporu isteniyor diğer rapordan ayrı.
    kimse cevap yazmadığına göre durum belli.

Üye
    yasemin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün pttden evimize büyük bir koli paket gelmiş.anneannem yaşlı .babamın eve birşey aldığını düşünüp benim adımı söylenince 5 tl ödeyerek paketi teslim almış.akşam geç vakit eve geldiğimizde pakette tekerlekli sandalye olduğunu gördük.EÜTF DİŞ HEKİMLİĞİ nden gönderilmiş.biz kapak toplayan bir okula kimlik vb belgeleri vererek akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacımız olduğunu belirttik.ama manuelini göndermişler.benim özel durumuma uygun değil.şimdi düşünüyoruz ne yapacağız.akülü alamıyoruz acaba neden.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

işimiz mavilere kırmızılara kaldıysaaa yazık gerçekten koskocaaaa türkiye engellisine resmen dilenci mamelesi yapıyo kapak topla yok şukadar ton topla vsvs kapak toplayarak sandalye alacaksak bu mavi kapağı toplamaktansa diğer geri dönüşümleri toplarım daha iği o tonlarla kapağı toplamak resmen iğneyle kuyu kazmak gibi birşey hem zaten o toplanan kapakların kaç tanesi doğru adrese gidiyor hoş alınan sandaleleride görüyor duyuyoruz o sandalyelerle bir odadan diğer odaya gitmek bile imkansız neredeyse cuma günleri cami önlerine masa atın bağış toplayarak sandalyenizi alın diyecekler

Üye
    allexx Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    22:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bu konu daha önce burda konuşuldumu bilmiyorum , ben kapak toplanarak tekerlekli sandaliye alındığı hakkında bilgi almak istiyorum. Bu iş gercekten doğrumudur yani böyle birşey varmıdır. Bir yakınım cok sayıda kapak toplamış bana soruyor. Doğruysa kac adet olmalı ve nereye müracat etmek gerekiyor. Teşekürler.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Bizim "iyi insan", "sorumlu vatandaş" olma arzularımızı kullanan, 21. yüzyılın pazarlama tekniği "ethical consumerism" denilen kavramdır bu. A firmasının malından tüketirseniz kanserli çocuklara yardım etmiş , B firmasının ürününü alırsanız kutup ayılarını korumuş olacaksınız bu sayede. Bu yemle hem onların malını tüketmiş, hem markayı yüceltmiş, hem de kendinizi "iyi" hissetmiş olacaksınız. İyi olmak, iyilik yapmak, sosyal sorumluluk bile artık birer kampanya.

Üye
    mesan Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar kapak toplama işinde ne tür kapaklar toplanıyor.sadece mavi kapak mı kola kapaklarıda geçerli mi?
    akülü sandalye için kaç kapak manuel sandalye kaç kapak toplanması gerekiyor net olarak
    veya bilg, edinebileceğim telefon numarası verebilir misiniz?adanada yasıyorum.

Üye
    yasemin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

manuel sandalye için 300 kg akülü için 2500kg olduğunu duyduk şaşırdık.onbin kapakla başlayan kampanya nerelere uçmuş...bizim kapaklarımız da işe yaramadı.hayalden öteye geçemedik.yine de bir umut kapak toplamaya devam.

Üye
    karakus1989 Avatarı

Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    03:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu kapak biriktirip alınan tekerlekli sandalyeler için tofd'ı aradaım ve bilgi aldım bana sandalye için on bin kapak biriktirmeme gerek yok ne kadar kapağınız varsa getirin dedi bizde yaklaşık 4 bin civarı var götürsem bir sorun olur mu birde biraz fazla biriktirsek hem manuel hemde akülü alma şansımız olur mu bu konuda tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

Üye
    atalayxx Avatarı

Gerçek Adı
    gülsüm
    Son Giriş
    05.12-2014
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar tekerlekli sandalye için biriktirilen mavi kapaklar nereye gönderiliyor bilen var mı?

Üye
    kanuni Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    10:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar bayagı birikmiş olan Petşişe kapakları var. Bu kapaklarla Hakikaten Engelli arkadaşlara tekerlekli sandalye temin ediliyormu? Kapakları nereye teslim etmeliyiz bilgisi olan varmı ?

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon