Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 113 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın karizmatik okulların kapakları topladığını duymuştum. Sizde Alanya'da ki okullara bir sorun.

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben anayasasında "sosyal devlet" ilkesi bulunan bir ülkede kimsenin bu doğal ve gerekli ihtiyaç için kendisi veya birileri için sokaklara düşüp ordan burdan kapak toplamak durumunda kalmasını doğru bulmuyorum. Kapaklar toplanıp işe yarıyor derseniz...
    bir şekilde o kapakları toplayıp ekonomiye kazandıran bu işi kendisine ekmek kapısı olarak seçmiş insanlar var zaten hergün sokaklarda gördüğümüz, çöplerden geri dönüşümlü malzemeleri toplayıp satan birçok insan var o kapaklar sokaklardan bir şekilde toplanıp ekonomiye kazandırılabilir.
    Başta da dediğim gibi engelli bireyin doğal ihtiyacı için insanların mikrop kapıp hastalanma riskini göze alarak bu gibi çabalar içinde olmasını gerektiren sisteme isyanım var..

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

bu kampanya bittimi ve akülü araba için geçerlimi

Üye
    bymoruk Avatarı

Gerçek Adı
    Alexander
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

turkiyede okadar engelli dernegi vakfı var okadar yardım bagış topluyorlar merak ediyorum hangi engeli insanlara yararı faydası var benim çevremde civarımda hiç yardımı oldukları kimse yok

Üye
    metkamedya Avatarı

Son Giriş
    06.02-2012
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çevre Bakanının Yaptığı Toplantıda Depoların sandalye dolu olduğu ve hiç bir kimsenin başvuru yapmadığından bahsediyor Eğer Geri dönüşüm ve Ekono katkı sağlanacaksa kapağı şişesiyle beraber toplanması gerekmektedir. çevremizde o kadar çok insanı görüyorum ki kapağı alıp şişesini yere atıyor Bunları toplayıp satsalar zaten daha fazla para kazanıp daha iyi bir Ekipman alabilirler

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

metkamedya;

almak için nereye başvurmamız gerekir (akülü araba için)

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Ankara-Keçiören Belediyesi ihtiyaç sahibi arkadaşlara Akülü sandalye veriyormuş.
    Elinizdeki kapakları onlara vererek destek olabilirsiniz.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

1,5 ton kapak topladılar!
    Dört tekerlekli sandalye için 1,5 ton kapak topladılar...
    MBZNKOIIYQOXVEKCJDUC - Bir kapakla yaşama yol verin!...
    Kütahya'da, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) üyesi 30 üniversiteli genç, bir yılda topladıkları 1,5 ton mavi plastik kapak karşılığı aldıkları dört tekerlekli sandalyeyi engellilere hediye etti.
    Projeye öncülük eden Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü 2. sınıf öğrencisi Ezgi Ünlü, tekerlekli sandalyelerin teslimi için Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesi'nde yapılan törende, bir yıl önce vakıf üyesi 30 arkadaşıyla bir araya gelerek ihtiyaç sahibi engellileri tekerlekli sandalyeye kavuşturmak için çalışma başlattıklarını söyledi.
    Bir yıl süresince sokak, park, kahvehane ve okul kantinlerini gezerek kapak topladıklarını ifade eden Ünlü, ''Dernekte 3 yıldır gönüllü olarak çalışıyorum. Amacımız, bulunduğumuz yerde toplum yararına faydalı işler yapmak. Bir yılda topladığımız 1,5 ton kapak karşılığında dört engelli kardeşimize tekerlekli sandalye hediye ettik. Onların mutluluğunu, gözlerindeki ışıltıyı görmek, bizi her şeyden çok mutlu etti'' diye konuştu.
    Kapak toplama çalışmasını bitirdikten sonra ara vermeden ''askıda ekmek'' adıyla yeni bir projeye başladıklarını bildiren Ünlü, sahipleriyle anlaştıkları dört fırından ekmek alan her kişinin bir fazla ekmek alıp kendilerince bırakılan çantalara koyduğunu, daha sonra bunların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını kaydetti.
    Öğrencilerden Semire Çiçekli de üniversiteden bu yıl mezun olacağını, ancak toplum yararına faaliyetlerini ömrü boyunca sürdürmeye çalışacağını dile getirdi. Çiçekli, ''Bu gibi sosyal çalışmalarla hem kendimizi geliştiriyoruz hem de topluma faydalı oluyoruz'' dedi.
    Daha sonra, öğrencilerin bağışladığı tekerlekli sandalyeler, ihtiyaç sahibi engellilere teslim edildi.
    Sandalyelerini teslim alan engelliler, projeye katılan öğrencilere teşekkür etti.

1,5 ton kapak topladılar!

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar ben çalıştığım işyerimde su kapakları topladım sayısını bilmiyorum bir komyon dolusu bunu ne yapmalıyım kime vermeliyim nasıl bir engelli arkadasıma bir tekerlekli sandelye alabiliriz bir yardım edermisiniz

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

kampanya' ya katılım ;

1- ege bölge müdürlüğünün lojistik destek vermesi sebebiyle topladığınız kapakları ege bölgesindeki tüm migros, şok ve tansaş mağazaları ile adana adıyaman antalya burdur diyarbakır gaziantep ısparta hatay(antakya) kahramanmaraş malatya mardin mersin (içel) muğla osmaniye şanlıurfa' da bulunan migros, şok ve tansaş şubelerine bırakabilirsiniz.

2- kipa magazalarının adapazarı, ankara ( polatlı, panora avm kipa, etlik forum avm kipa), antalya, aydın, balıkesir, bodrum / muğla, denizli, derince / kocaeli&izmit , izmir ( bornova kipa, bornova forum , çiğli , gaziemir, balçova ) keşan/edirne, kırklareli mersin , nevşehir, turgutlu/manisa, yalova, şubelerine teslim edebilirsiniz.

3- izmir denmar süper marketler( akıncılar, bornova, buca, evka - 4 , gaziemir, karşıyaka, sarnıç, şirinyer, ürkmez ) şubelerine teslim edebilirsiniz.

4- beğendik yiyecek içecek limited şirketi magazalarının ankara - kayseri - kırşehir - nevşehir şubelerine teslim edebilirsiniz.

5- söz konusu teslim noktaları dışında kalan bölgelerde ptt kargo ile anlaşma yapılmış olup, 301017592 ptt müşteri numarasına " tek paket ile " 30 kg' a kadar 5 tl.ye gönderebilirsiniz.

6- istanbul için kapak toplama merkezi olarak

ferit cebe ( radyo ilaç ) 0555 330 52 16
    hatboyu cad.emrullah efendi sokak no:33
    yeşilsite apartmanı yeşilköy istanbul

7- Toplamış olduğu kapakları teslimat ve ulaştırmada sorun yaşayan gönüllülerimiz profilimize ad soyad, telefon, adres bilgilerini ve sorununu belirten mesaj gönderebilirler.çevrenizde tekerlekli sandalye ihtiyacı olanlar varsa iletişime geçiniz.www.facebook.com/projelerimiz
    (İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız, sağlık kurulu raporlarını 0232 388 03 25' e fax çekebilirler.)
    Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
    Bornova / İZMİR
    Tel No : 0 232 311 15 33
    Kurul İşleri : 0 232 388 11 07

http://www.kapaktoplama.com/mavi_kap..._iletisim.html

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

kampanya sadece tekerlekli sandalye için mi geçerli yoksa akülü de veriyolar mı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

bende topladim baya okula gotureyim diyorum toplayan biileri vardir onlar ulastirsinlar

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

akülü sandalye veriliyomu bilen yok mu??

Üye
    ibrahimozt Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    03.10-2017
    Saat
    10:18
    Yaşadığı Yer
    Yozgat/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

migros kipa ve tansaş biraz tohaf geldi gözümün önünde topladığım kapakları engelli kardeşime versinler vereyim

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sanırım Yeşilköy'de yerleri var.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon