Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 113 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    500 Kilo Kapakla 2 tekerlekli sandalye Alındı

Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği (ÇABED) tarafından, “Mavi Kapak Toplama Kampanyası” kapsamında toplanan 500 kilo kapak karşılığında 2 adet tekerlekli sandalye teslim alındı.

Kapak toplama kampanyasından kazanılan 2 adet tekerlekli sandalyeyi teslim aldıklarını belirten dernek sekreteri Sevim Kaya ve yönetim kurulu üyesi Kerim Deniz, “Çoğuna kapakları teslim etmeye gittiğimiz gün söylediğim cümle abes gelmişti. Ancak gelin görün ki, o kapaklar işte bugün tekerlekli sandalye olarak dernek binamıza teslim edildi. Bizler de bunu önümüzdeki hafta belirleyeceğimiz ve acil ihtiyacı bulunan iki engelli üyemize teslim edeceğiz. Bizlere destek veren ve bu iki engellimizi sevindiren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” dediler.

kaynak : 500 Kilo Kapakla 2 Tekerlekli Sandalye Alındı

Engelli Serhat'a en büyük hediyeyi arkadaşları verdi

Sakarya’nın Akyazı İlçesi’nde Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri İstanbul Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü’nün başlattığı mavi kapak toplama kampanyası ile 250 kg pet şişe kapağı toplayarak engelli arkadaşları Serhat Öztürk’e engelli arabası aldı. Küçüklerin bu anlamlı desteğiyle gelen engelli aracı Serhat’a teslim edildi.

kaynak (ve haberin devamı): Engelli Serhat'a en büyük hediyeyi arkadaşları verdi

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

120 bin kapağa 23 tekerlekli sandalye

12391317 - Bir kapakla yaşama yol verin!...

Adım Adım Engelleri Aşıyoruz" kampanyası çerçevesinde, 2 ayda 120 bin plastik kapak topladı, 23 tekerlekli sandalye sözü aldı.

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Kulübü “Adım Adım Engelleri Aşıyoruz” kampanyası çerçevesinde, 2 ayda yaklaşık 120 bin plastik kapak topladı, karşılığında 23 tekerlekli sandalye sözü aldı.

Fen Edebiyat Fakültesi Teknolojik Malzemeler Araştırma Uygulama Merkezi Araştırma Görevlisi Hidayet Yıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fizik Kulübü Başkanlığı ile Eylül ayında plastik kapak toplama kampanyası başlattıklarını belirtti.

Kampanyanın kısa sürede büyük yankı uyandırdığını, önce üniversite içinde daha sonra ise il geneline yayılmaya başladığını anlatan Yıldız,sadece Fizik Kulübü olarak değil Isparta olarak plastik kapak toplama kampanyasına dahil olduklarını ifade etti.

Aralık ayı sonu itibariyle biriken kapakları teslim ettiklerini belirten Yıldız, yaklaşık 120 bin kapak biriktirdiklerini, karşılığında Dünya Engelliler Merkezi ve Gönüllüler Derneği'nden 23 tekerlekli sandalye sözü aldıklarını belirtti.

250 kiloya bir tekerlekli sandalye verildiğini kaydeden Yıldız, “Tıp Fakültesi Hastanesi için 10, engelli öğrenciler için 5 ve ilimizde yaşayan engelli kardeşlerimiz için 8 tekerlekli sandalye sözü aldık. Büyük ihtimal bu ay içinde tekerlekli sandalyeler bize teslim edilir ve biz de gerekli yerlere ulaştırırız” diye konuştu.

Hedef 50 tekerlekli sandalye

SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesinin de ciddi destekleri olduğunu söyleyen Yıldız, kampanyada sadece su şişesi kapakları değil kan tüpleri gibi tüm plastik kapaklarının yer aldığını vurguladı. Kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceğini belirten Yıldız, “Ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yıl için ise 50 tekerlekli sandalye hedefliyoruz. İlgi hayli yüksek” dedi.

Üniversite öğrencileri başta olmak üzere lise ve ilköğretim okulu öğrencilerinden de önemli destek aldıklarını söyleyen Yıldız, gösterilen duyarlılıktan dolayı çok memnun olduklarını ifade etti. Öğrencilerin koli koli kapak getirdiklerini bildiren Yıldız, toplanan her kapakla engelsiz yaşama destek olunduğunu sözlerine ekledi.

Hürriyet

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

‘Engellilere kapaktan yollar yapalım’

180120110922186609202 2 - Bir kapakla yaşama yol verin!...

Kampanyaya uluslararası destek

Akdeniz Üniversitesi’nde (AÜ) öğrenim gören Ekoloji Topluluğu grubu öğrencilerinin ‘Engellilere kapaktan yollar yapalım’ sloganıyla başlattığı kampanyada 2.5 ayda 1,5 ton kapak toplandı. Bir geri dönüşüm şirketiyle anlaşan öğrenciler, 13’ü manüel, 1'i akülü olmak üzere 14 tekerlekli sandalye alabilecek gelir elde etti.

Türkiye’nin dört köşesinde çığ gibi büyüyen kapak toplama kampanyası, Antalya’da büyük ilgi gördü. AÜ Ekoloji Topluluğu’nun Kasım ayında ‘Engellilere kapaktan yollar yapalım’ sloganıyla başlattığı kapak toplama kampanyasının birinci bölümü sona erdi. 2.5 aylık sürede yaklaşık 1,5 ton kapak toplayan öğrenciler, tüm kapakları plastik kasa yapılmak üzere anlaştıkları geri dönüşüm firmasına vererek, 13’ü manüel ve 1'i akülü olmak üzere toplam 14 tekerlekli sandalye alabilecek gelir elde etti.

MALEZYA'DAN KAPAK

AÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nde eğitim gören ve koordinatörlüğünü Serkan Uzak ve Cihan Aydın’ın üstlendiği proje, yine aynı bölüm öğrencileri Eda Ak, Elif Sinem Aygün ve Gökhan Kaya’nın destekleriyle tüm Antalya’da çığ gibi büyüdü. Kentteki birçok okul ve sivil toplum kuruluşundan sosyal sorumluluk içeren kampanyaları için destek gördüklerini aktaran Gökhan Kaya, “Batman ve Kilis illerinden kapak gönderenler oldu. Hatta Malezya, Polonya ve Bosna Hersek gibi ülkelerden bizlere ulaşıp topladıkları kapakları nasıl ulaştırabileceklerini sordular. Çevre Mühendisliği öğrencileri olarak asıl amacımız çevreyi korumaktı. Tabi bunu yaparken sosyal bir sorumluluk yüklemek de gerçekten anlamlı oldu. 14 engelliye kapaklardan yol yapabileceğimiz için mutluyuz" diye konuştu.

BU KEZ HEDEF 10 TON

Kentten gelen yoğun talep üzerine bahar döneminde de kapak toplamaya devam edeceklerini kaydeden Proje Koordinatörü Serkan Uzak, şöyle dedi;

“Akdeniz Üniversitesi olarak bu projeye Kasım ayında başladık. Kendi çabalarımızla geçen ay sonunda 750 kilogramı hedeflerken gerek çevreden gelen destekler, gerek geri dönüşüm şirketinin kilogram başına verdiği ücreti normalin çok üzerine çıkarmasıyla 1,5 ton kapağa ve 14 tekerlekli sandalye alabilecek gelire ulaştık. Gösterilen ilgiden dolayı projenin ikinci ayağı olan bahar döneminde kapak toplamaya daha koordineli şekilde devam edeceğiz. Yaz aylarında su tüketim oranının arttığını da düşünerek hedefimizi 10 ton kapak olarak belirledik. ‘Engellilere kapaktan yollar yapalım’ projemizin ikinci aşamasında elde ettiğimiz gelirle işitme ve görme engelli insanlarımız için gerekli olan araç ve gereçleri temin etmek istiyoruz."

DHA

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kapak kampanyası yıl sonuna uzadı

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi’nin “Tane Tane Kapakları Toplayalım, Adım Adım Engelleri Aşalım” sloganıyla başlattığı engelli sandalye kampanyası ses getirmeye devam ediyor.

Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Nurselen Toygar, ilginin çığ gibi arttığını belirtti, “Tüm Türkiye’den gelen talep üzerine kampanya süresini yıl sonuna kadar uzattık. Özellikle okullardan, otellerden, kamu çalışanlarından büyük destek aldık. İzmirliler gerçekten çok duyarlı” dedi.

80 kişi sevindirildi
    Konak Belediyesi’ne de desteği nedeniyle teşekkür eden Prof. Toygar, sözlerine şöyle devam etti: “Toplanan kapaklar geri dönüşüm yoluyla hem ekonomiye kazandırılıyor hem de karşılığında tekerlekli sandalye edinmiş oluyoruz. Şu ana kadar 80 sandalye ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. 60 tane daha verilecek. İnanıyorum ki, yıl sonuna kadar bu rakam daha da artacak. Vatandaşlarımız evlerinde ihtiyaç dışı kalmış engelli sandalyeleri varsa bunları da alabiliriz. Böylece bir ihtiyaç sahibine daha ulaşmış oluruz.”

Hürriyet

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Kampanyaya destek olmak isteyenlerin topladıkları kapakları teslim edebileceği noktaları bilenler varsa yazsın lütfen.

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

1000 engelli, tekerlekli sandalyeye kavuşturulacak

715233215212 - Bir kapakla yaşama yol verin!...

Engellilere tekerlekli sandalye temin edilmesi için başlatılan, Yeni Asır ve Yeni Asır TV'nin de basın sponsoru olduğu kampanyada yeni hedef belirlendi

Ege Üniversitesi (EÜ) Diş Hekimliği Fakültesi'nce düzenlenen, Yeni Asır Gazetesi ve Yeni Asır TV'nin de basın sponsoru olarak destek verdiği "Tane Tane Kapakları Toplayalım, Adım Adım Engelleri Aşalım" kampanyası çığ gibi büyüyor. Proje kapsamında Migros grubu, Muzaffer Pınarbaşı Geri Dönüşüm İşletmeleri ve engelli sandalyeleri temin eden Otta Back kurumlarının katılımıyla düzenlenen ortaklaşa basın toplantısında, durum değerlendirilmesi yapıldı. Kampanya kapsamında bugüne kadar 42 ton plastik kapak toplandığı, 80 adet tekerlekli sandalye dağıtıldığı, 65 tane engelli sandalyenin de siparişinin verildiği açıklandı. Kampanyada hedefin 1000 sandalyeye ulaşmak olduğu vurgulandı.

EÜ Diş Hekimliği Fakültesi'nde düzenlenen toplantıya Fakülte Dekanı Prof. Dr. Celal Artunç, Projenin Koordinatörü ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Nurselen Toygar, Migros Ticaret A.Ş. Ege Şube Müdürü Muzaffer Tuğsavul, Muzaffer Pınarbaşı Geri Dönüşüm İşletmeleri Müdürü Ergin Erdinç, Otta Back Ortepedi ve Rehabilitasyon Tekniği Limited Şirketi Bölge Satış Sorumlusu Bilge Biçer, Yeni Asır Genel Müdürü Tülay Arıcan, Yeni Asır Halkla İlişkiler Müdürü Burcay Erenar Güngüler, Migros Kurumsal İletişim Sorumlusu Ayşe Özlem katıldı. Prof. Dr. Artunç, "Fakülte öğrencilerinin yaptığı sosyal sorumluluk projesinin bu kadar kısa sürede bu kadar büyük destek görmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.
    Bu projenin her gün daha fazla engellimizin yüzünü güldüreceğine inanıyorum" dedi.

Prof. Dr. Toygar da, Mayıs 2010'da başlayan projede fakülte öğrencilerinin internet ve mail grupları kurarak, facebook sayfalarında paylaşarak ve bu konuda duyarlı insanlara ulaşarak kampanyanın tüm Türkiye'ye duyulmasını sağladıklarını söyledi. İlköğretim okullarının yoğun ilgisiyle büyüyen kampanyanın yediden yetmişe tüm kesimlerin desteğiyle yaklaşık 45 ton kapağa ve yaklaşık 150 adet sandalyeye dönüştüğÜnü belirten Prof. Dr. Toygar, "Bu çoşkunun giderek artmasında bize destek veren Migros Ticaret A.Ş, Muzaffer Pınarbaşı Geri Dönüşüm İşletmeleri, Otta Back ile Yeni Asır Gazetesi ve Yeni Asır TV'ye teşekkür ediyorum. Hedefimiz 1000 sandalyeye ulaşmak" diye konuştu.
    Tuğsavul ise Ege Bölgesi'nde Migros, Tansaş, Şok, 5M mağazalarında müşterilerin duyarlı davranışları ve çalışma arkadaşlarının ilgileriyle 3 ay gibi kısa bir sürede 7 ton plastik kapağı Muzaffer Pınarbaşı Geri Dönüşüm İşletmeleri'ne teslim ettiklerini söyledi. Tuğsavul, yaz aylarına yaklaşılmasıyla birlikte kapak sayısını 2 katına çıkarmayı hedeflediklerini dile getirdi. Erdinç ise, "Kampanya ile toplanan kapaklar, granür haline getirilerek kasa yapımında kullanılıyor. Biz de şirket olarak toplanan her bir ton kapağa bir araba veriyoruz. Herkesi hem engelliler hem de çevre konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu kampanyaya herkesin desteğini bekliyoruz" dedi. Biçer de, "Kampanyada yer almaktan mutluyuz. Arabaları, kampanya çerçevesinde yarı fiyata temin ediyoruz" diye konuştu.

Arıcan: Mutlu ve gururluyuz
    Yeni Asır Genel Müdürü Tülay Arıcan, engelliler için büyük önem taşıyan bu projeyi Yeni Asır ve Yeni Asır TV'nin her kademesinde görev alan tüm çalışanların sahiplendiğini belirterek, "Tüm çalışanlarımız da evlerinde kapak topluyorlar. Yeni Asır olarak böyle bir kampanyada görev almaktan çok gururlu ve mutluyuz. Yayınlarımızla da kampanyaya destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yeni Asır

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    22

Görev yaptığım okulda da 4-5 cuval da bizde var nereye nasıl teslim etmemiz gerekli

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İlker bey fazla bir bilgim yok ama kampanyayı Ege Üniversitesi başlattığı için sanırım oradan bilgi alınabilir.

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kapaklar tekerlekli Sandalyeye Dönüştü…

kapaklar tekerlekli sandalyeye donustu 2550418 1072 o - Bir kapakla yaşama yol verin!...

Geçtiğimiz Nisan Ayında Başlatılan Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor Kampanyası Rekor Bir Katılım İle Sonuçlandı.

Kampanya sonunda toplanan 85 ton kapak 300 tekerlekli sandalyeye dönüştü. tekerlekli sandalyeler ve kampanyaya destek veren 40'a yakın kurum ve kuruluş ile sivil toplum örgütünün teşekkür plaketi Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Dünya Engelli 11 Metre Tüpsüz Dalış (Skindive) Rekortmeni Berna Belgin'in katıldığı bir törenle sahiplerini buldu. Törene Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş ve Berna Belgin'in yanı sıra plastik kapak toplayarak kampanyaya destek veren kurum ve kuruluşların temsilcileri, birim müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kapak kampanyasının Ataşehir'de başlayarak ülke geneline yayıldığına dikkat çeken Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi; "Kampanyamız büyük ses getirdi. Türkiye'nin her yerinden belediyemize kapak geldi. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca birçok kamu kurum ve kuruluşu da bizi bu konuda destekledi. Ataşehir Belediyesi olarak çevreye yönelik projelerimiz devam edecek.

Yapacağımız çalışmaların büyük bir bölümünü ise bu tür sosyal sorumluluk projeleri oluşturacak" dedi.
    18 yaşında geçirdiği trafik kazası sonunda hayatına tekerlekli sandalyede devam etmez zorunda kaldığını belirten Berna Belgin ise şunları söyledi: "Bedensel engelli biri için tekerlekli sandalye hayat demektir. Çünkü bizlerin hayatını devam ettirebilmesi için tekerlekli sandalyeye ihtiyaç var. Bu kampanyayı düzenleyenlere de katkıda bulunanlara da çok teşekkür ediyorum.

Bu tür kampanyaların her zaman yanındayım."
    Törende 50 engelli vatandaşa tekerlekli sandalyeleri Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi tarafından verildi. Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor kampanyası

Galatasaray Üniversitesi tarafından 2010 yılının en önemli sosyal sorumluluk projesi seçildi.

Haberler

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

25 ton kapak yüzleri güldürdü

"Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" projesi, engellilerin yüzünü güldürdü. Kapakları toplayın engellileri mutlu edin!

PROGRAMI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.../ WEB TV

Prof. Dr. Nurselen Toygar'ın öncülük ettiği, 80 engellinin tekerlekli sandalyeye kavuştuğu "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" projesi, 3 Mart Perşembe günü Sabancı Vakfı desteğiyle hayata geçen ve "sıra dışı kişilerin olağanüstü öykülerini" konu alan "Fark Yaratanlar" programında izleyicilerle paylaşıldı.

Nurselen Toygar, gençlere sosyal sorumluluk bilinci aşılamak amacıyla verdiği "Topluma Hizmet Uygulamaları" dersinde, İstanbul Ataşehir Belediyesi'nin başlatmış olduğu ve engellilere tekerlekli sandalye sağlamayı amaçlayan "Mavi Kapak Toplama Kampanyası"nı gündeme getirdi. Bu projeden hareketle öğrencileriyle birlikte "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" projesini hayata geçirdi.

Nurselen Toygar'ın önderliğinde 8 aydır devam eden "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" kampanyası sayesinde, 95 kurumun desteğiyle 25 ton kapak toplanarak, 80 engelliye tekerlekli sandalyeleri teslim edildi. Toygar, kampanyayı yaygınlaştırmak için 10.000 takipçisi olan bir Facebook sayfası kurmanın yanı sıra, kamu ve özel sektörle yakından çalışarak, kampanyanın diğer üniversiteler, okullar, özel ve resmi kurumlarda da uygulanmasına öncülük etti. Nurselen Toygar'ın çabalarıyla giderek yaygınlaşan kampanya, bugün Türkiye genelinde uygulanıyor.

Sabancı Vakfı "Türkiye'nin Fark Yaratanları"nı arıyor
    Sabancı Vakfı, Ekim 2009'da hayata geçirdiği Fark Yaratanlar televizyon programı için Türkiye'nin yeni fark yaratan hikayelerini arıyor. Yaptıklarıyla toplumda fark yaratan kişilerin paylaşıldığı ve eski soruna yeni çözüm getiren, yaratıcı ve yaygınlaştırılabilir çalışmaların altının çizildiği Fark Yaratanlar programı, yeni bölümleriyle de iyi örneklerin çoğalmasını teşvik edecek.

"Fark Yaratanlar" programına konu olacak isimler, Türkiye'nin dört bir yanından gelen başvurular arasından seçiliyor. Seçilen Fark Yaratanlar, her Perşembe günü saat 20:50'de CNN Türk ekranlarından izleyicilerle buluşuyor

Hürriyet

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

70 milyon kapaktan 150 tekerlekli sandalye

13136625 - Bir kapakla yaşama yol verin!...

Ege Üniversitesi (EÜ) Diş Hekimliği Fakültesinin “Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında 70 milyon plastik kapak toplandı. Bu kapakların geri dönüşümü sonucunda alınan 150 tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

EÜ Diş Hekimliği Fakültesinde düzenlenen törende konuşan Projenin Koordinatörü Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Nurselen Toygar, toplanan plastik kapakların geri dönüşüme kazandırıldığını, hem çevrenin kirlenmediğini hem de alınan tekerlekli sandalyelerin ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığını kaydetti.

Projelerine birçok ülkeden de katılımın olduğunu, şu ana kadar 70 milyon kapak toplandığını ifade eden Toygar, bin tekerlekli sandalyeye ulaşma hedeflerinin olduğunu söyledi. EÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celal Artunç ise kampanya çerçevesinde bugüne kadar 160 tekerlekli sandalye teslim ettiklerini, bugün de 150 sandalyenin dağıtıldığını kaydetti.

Artunç, vatandaşların topladıkları kapakları fakültelerine getirebileceğini, getiremeyenlerin Migros, Tansaş, Şok mağazaları ile PTT aracılığıyla kendilerine ulaştırabileceğini ifade etti. Törende, çeşitli ülkelerden gelen plastik kapaklar öğrenciler tarafından kutuya aktarıldı. Daha sonra ihtiyaç sahiplerine 150 tekerlekli sandalye dağıtıldı.

Etkinliğe, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Fahir Altan, PTT İzmir Başmüdürü Selahattin Ekici ile vatandaşlar katıldı.

Hürriyet

Üye
    Kapak Toplama Avatarı

Son Giriş
    16.06-2011
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

RESMİ SAYFAMIZA ZİYARETLERİNİZİ BEKLİYORUZ. Kapak Toplama Kampanyası | Facebook

Üye
    sedatmir Avatarı

Son Giriş
    25.02-2013
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu kampanya devam ediyormu acaba ? babam 5.000 civarı kapak topladı balıkesir merkezde yaşıyoruz teslim etmek istiyoruz ama kampanya devam ediyormu ediyorsa hangi eminellere teslim etmeliyiz bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ederim.

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın sedatmir bu kampanya devam ediyor. Kapakları okullar alıyor. Sorup onlara verebilirsiniz.

Üye
    karizmatik Avatarı

Gerçek Adı
    erol
    Son Giriş
    02.09-2014
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    g.antep/şahinbey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende 4 bin tane kapak var ama nereye verecegimi bilmiyorum ben alanyada ikamet ediyorum

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon