Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 57 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu "her yöne 20 kr." "diğer operatörler"i de kapsıyor mu acaba? Yoksa sadece sabit hatalara dair mi bu fiyatlar?

Eğer diğer operatörler hala 41.5 kr ise, Turkcell indirim değil zam yapmış demektir
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

patron, yok artık daha neler Yurtiçi her yöne arama ne demek? Turkcell'den Turkcell'e aramalarda 15 Krş. zam gelmiş evet, diğer operatörlerde de %50'den biraz fazla indirim yapılmış, benim anladığım bu. Yani artık yurtiçi her yöne dakikası 20 kuruşa konuşacağız.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ben de öyledir diye tahmin ediyorum ya, belli de olmaz diyerekten altını çizmek istedim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Gerçi evet Türkcell'in biraz Türkçe sorunu var.

Bizbize destek tarifesindeki gazi, gazi eşleri, malul ve engelli vatandaşlar Turkcell ve Sabit hatlar ile ayda sadece 18,5 Kr'a konuşuyorlar
    Defalarca söylememe rağmen şu cümleyi düzeltmediler. Bknz. Daha önceki mesajlarım

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuya daha önce cevap yazmıştım.ama yine yazmak istiyorum.bu aralar en iyi tarifesi faturalılar için turkcell joker tarifesi....

KDV, ÖİV dahil sadece 5 TL’ye her yöne 100dk içeren Joker Paket’i alıp ne ödeyeceğinizi bilerek içiniz rahat konuşabilirsiniz. İster kendi tarifenizdeki paket dakikalarınızı daha da büyütebilirsiniz, ister siz de paket kullanmanın avantajını yaşamaya başlayabilirsiniz!
    Joker Paket 21.06.2011-31.08.2011 tarihleri arasında abone alımına açıktır...
    JOKER Paket’ten tüm bireysel faturalı aboneler yaralanabilir.

JOKER Paket almak için JOKER yazıp 2222’ye gönderebilir,Turkcell MüşteriHizmetleri’ni arayabilir, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvuruda bulunabilirve ya Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.
    Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’iücretsizdir...gerekli ve daha detaylı bilgi için TURKCELL - Joker Paket ziyaret ediniz.saygılar

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sabit ücret olmaması çok güzel!.
    Telefonu sadece acil aramalar için kullanan herkeze güzel haber!.
    Kullanmadığın bir şeyin parasını ödemek külfet oluyor.
    Mesela bankalar soyguncu hesap işletim ücreti adı altında ykb ve akbank kaç kere paramı gasp etti.. Bu ücretin hiçbir ahlaki değeri yok!
    6 ayda bir 40 tl Ne güzel memleket...

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar 13 yıllık turkcel kullanıcısıydım baktımki bi avantajı kalmamış bende başka oparatöre geçtim destek celin bi avantajı kalmadı varsa başka avantajlı paketler bana da haber verin

Üye
    sercio1 Avatarı

Gerçek Adı
    Cengiz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar;
    Turkcell den yeni bir yaklaşım Engellilere...24.06.2011 tarihinde,Turkcell tarafından telefonuma sistem mesajı geldi ve sizlerle aynen paylaşmaktayım;

BizBize Destek tarifesi artık daha avantajlı.24 Haziran itibariyle aylık,sabit ücret yok.Yurtiçi heryöne konuşmanın dakikası 20Kr,SMS ücreti ise 20Kr./adet.

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu 20 krş 6 saniyemi yaksa 59 saniyemi arkadaşlar bi açıklayın bakim

Üye
    sercio1 Avatarı

Gerçek Adı
    Cengiz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bakınız mesaj net...Dakikası..

Üye
    SiyahPelerinliAdam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

ücretlendirme periyodu 6 sn mi? 1 dk mı?
    1 dk ise cok pahalı bir tarife...

Turkcell in engellilere kıyak adı altında attığı kazık sanırım...

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

tam destek hep destek )

Sevgili Müşterimiz;
    İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
    Size hizmet edebilme fırsatı sunduğunuz ve iletişimde Turkcell’i seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Turkcell Hizmet Ekibi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bugün web sitelerini güncellemişler: TURKCELL - Destek
    BizBize Destek tarifesinde konuşmalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.
    • Aylık Sabit Ücret: Yok
    • Turkcell'lileri arama: 20 Kr/dk
    • Sabit Hatları Arama: 20 Kr/dk
    • Diğer Operatörleri Arama: 20 Kr/dk
    • Yurtiçi kısa mesaj ücreti: 20 Kr/adet

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar burda dikkatimi çeken bir husus var bunu paylaşmak istiyorum.Destekcell bir tarife olarak geçiyor oysa engellilerin kullanımına sunulduğu için bu bir tarife değil destek(İndirim)olmalı.Yani destekcel kullanıcıları diğer kullanıcılar gibi bütün tarifelere geçebilmeli ve uygulama ise şöyle olmalı.Örneğin normal kullanıcı için alınan ücretin sadece %50 si yansıtılmalı.Destekcel ancak bu şekilde olursa destekcel olur,yoksa bir tarife olarak kalacaksa tercih etmeyin diye düşünüyorum çünkü destekcell tarifesinin dısındaki bazı tarifeler daha uygun,o halde bir engelli neden destekcell kullansın..Türkcellin böyle bir indirim yapma zorunluluğu tabiki yok.Fakat engelliler tercihlerini farklı bir şekilde kullanma yoluna giderse Turkcell de doğal bir tepki olarak daha uygun bir uygulama yapacaktır düşüncesindeyim.Ayrıca destekcel yanlızca faturalı kullanıcılar icin gecerli oysaki faturasız kullancılar icinde acık hale getirilmeli.Eğerki bu şekilde bir talepte bulunuyorsanız sadece Turkcell değil Vodafone ve Avea icinde aynı şekilde mail gönderin sonucta engelliler en iyi hizmeti veren GSM operatörünü tercih edecektir..Serbest pisaya ne kadar hizmet o kadar abone...Sonuç olarak eklemek istediğim husus eğerki memnun değilseniz uygun bir uygulama cıkana kadar başka bir tarifeye gecin ki gsm operatörleri bu hızlı iptaller karsısında geri kazanım icin daha uygun bir uygulama başlatsın teşekkür ederim...

Üye
    fikreta Avatarı

Gerçek Adı
    Fikret
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam Arkadaşlar,evet faturalar çok gelmeye başladı.bana şöyle bir mesaj geldi yeni:Bizbize Destek tarifesi,24 Haziran itibariyle aylık sabit ücret yok,Yurtiçi her yöne konuşmanın dakikası 20Krş,SMS ücreti 20Krş adeti diye mesaj geldi.eskiden 180 krş tu şimdi böyle oldu.
    Diyeceğim bireysel değil de hepimiz topluca bir şeyler yapılırsa daha iyi ve güzel olunacağını düşünüyorum.Her csm oparatörler de çeşitli kampanyalar var,yok memur,kamu hiç biri engelliler için güzel paketler sunmuyor,inş.hep birlikte olursak güzel olur diye düşünüyorum.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon