Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TAGI ÇEÇE Avatarı

Son Giriş
    06.11-2015
    Saat
    09:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Türkiye sakatlar derneyi başkanı şükrü poyraz beyle facebook ta tanıştım vede sitemlerimi bir bir dile getirdim sonun dadada bu engellilerin haklarını neden 2 yıldır aramadıgını vede bunca özürlünün ve balinin altından kalkamayacagını ve yapamıycagınız işi bırakın bir yapan gelsin bırakın bana bir haftada gündeme nasıl bukonuyu taşıyacagımı ifade ettim ve şu an bütün özürlülere çagrıda bulunsanız ankaraya meclise çıkarsanız basınıda çagırsanız bu yasa deyişirmi deyişmezmi diyede sordum cevap bugüne kadar bekledik düzelir diye bir şeyler yapma zamanı geldiyini ifade etti ben de geç atılmış bir adım ama başlamanızda olumlu olacagını ifade ettim mitink kararı nı başkan şükrü poyraz kararlaştırdı bizlerde destek vermemiz gerekli bugüne kadar sanal olarak birileri önderlik yapsa bizler destek veririz dendi şimdi arkadaşlar destek verme zamanı taksim anıtı önünde 10 mayısta toplanalım kesin olacak bu pıretestomuz sakın olaki gevşek davranıp gelmemezlik yapmayın herkes üzerine düşen görevi layiyiyle yerine getirsin gelemiycek agır özürlüler hariç herkesin katılmasını bekliyorum saygılar herkese

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.slowmuzik.com/Z-RAPORU-EN...hjLVduTVlTRzg=

Birçok deerneğe gittim, dernek başkanları ve yönetimi, halladeriz, bakarız diyorlar fakat iş icraate gelince, şu siyasi, ben memurum, şu beni görmesin, aidatları toplayalım, kiramızı verelim, çay paramız çıksın, şu büfeyi şu adama verelim, valiyi ziyatrete, emniyet müdürünü ziyarete gidelim, protokolde önde oturalım, şiirler okuyalım vb....

kısacası ticarethane gibi derneği döndürmekten başka yaptıkları birşey yok. Bunun üsyüne başkanlık yarışı ve kavgaları eklenmez mi.Derneğin bütçesini de çıkarlarına yakınlarına kullanırlar.

Benim birçok konuda yardıma ihtiyacım oldu ama dernek başkanını daha seyahat indiriminin değiştiğinden, balthazard dan ve raporlarımızın düşürüldüğünden haberi yok.

Herneyse bende mağdurum. 2006 yılı sigorta başlangıç süre. %45 raporum Ankaradan 15 olarak döndü. Şimdi sınav için aynı doktorlar 1 yıl sonra %43 erdiler, Vallahi 1 yılda bende hiçbir değişiklik olmadı. Bu sefer itiraz edeceğim.

Haftasonu olsaydı İstanbula gelir destek verirdim fakat iş izin vermez. Sizleri bu konda sonuna kadar destekliyorum. Birde dernek yönetimlerinin; sen 25 yıl çalışırsın yaş da vurur seni diyerek güleleri çileden çıkarıyor insanı. Dernekler düzgün denetlenmiyor ve yönetimin çıkarına çalışmaktan başka bir işe yaramıyor. Hepsini bilmem benim gördüklerim böyleler özellikle taşradakiler.

Bu BALTHAZARD saçmalığına bir son versinler artık Sağlık konusunda da maliye bakanlığının dedikleine göre hareket ediyorlar ya, gelde çıldırma.

Üye
    gazi78 Avatarı

Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neden cumartesi,pazar değilde pazartesi, o gün çoğu arkadaşlarımız çalışıyor olacak ve izin alma gibi lüksümüz olmayacak.
    Zaten iş yerlerinde devlet zoru ile çalıştırıyorlar birde izin isteyinde işvereninizin suratının halini görün.
    Buda size her türlü cinslik olarak yansır.
    Tüm arkadaşlara saygılarımla.

Üye
    koray. Avatarı

Son Giriş
    15.07-2010
    Saat
    11:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha toplanamadan sorun çıkıyor pazartesi insanlar işinden izin alıp gelemez dk 1 gol 1 sizinkisi...

Üye
    TAGI ÇEÇE Avatarı

Son Giriş
    06.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 yılda bir adım atılmış bunada en gel çıkarmayalım lütfen bütün işlerinizi dondurun ogün orda olalım bu yapacagınız mücadele kendiniz için unutma

Üye
    slcko6 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankarada yım ve gelmem imkansız ALLAH yardımcınız olsun.İnşallah isteğimiz yerine gelir.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

haftanın ilk iş gününde böyle bir organizasyon düzenlemek hiç uygun değildir.
    bir çoğumuz çalışıyoruz.bunu sadece evinde orunlar için düzenliyorsanız ona bişi diyemem.
    fakat hem çalışan insanlarımızın hemde il dışından gelmek isteyenleri bu şekilde engellenmiş oluyor.
    katılım oldukça düşük olucaktır böyleliklede dikkate alınmıcaktır.

Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

katılım az olacak her yıl hafta içi yapılıyor katılım az oluyor çalışan arkadaşlarımız var bende dahil

Üye
    Kalbiselim Avatarı

Gerçek Adı
    abdül
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demeyin engelli ,sağlam herkes destek olsun .
    pazar olsaydı daha iyi olurdu aslında.bende orada olup destek vericem..

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

izmirde olmasaydım mutlaka geliridm,istanbul lu arkadaşlar ne yapın ne edin katılın derim

Üye
    TAGI ÇEÇE Avatarı

Son Giriş
    06.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

10 mayısı sakatlar gününü azbi kalabalıkla taksim anıtı önünde kutladık sayımız bukadarmıydı kimse katılmadı lafa gelince çen çen çen icraat yapın boşu boşuna laf üretmeyin bari kendi özrünüz için ugraş vermeyin birilerinden bekleyin iyi oturun sizler evlerinizde bizler hallederiz nasıl olsa haklarınızı sizde rahatça yararlanırsınız haklardan

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Bence bunda hafta içi olmasının rolu de büyük,tabi halk olarak hazıra alışığız acı ama gercek armut piş ağzıma düş hesabı

Üye
    fidel Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:10
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

memur eylemine katılmıştım seneler önce. daireden yaşça bizden büyük bir ağbi destek verdiğini fakat malesef ki katılamayacığını bildirmişti. biz eylemde iken o bahsettiğim kişi dayımın kahvesinde oturup gerine gerine tv den eylemi seyrederken " dayak yemeden gelmeyin sakın. ben sizin gibi kerizmiyim sokaklarda gezineyim" dediğini dayım duyunca çok zoruna gitmişti... ben duyunca da benim de gitti tabii.
    şimdi bu aklıma geldi. lafta varız hep. ya icraat ne olacak ?

Üye
    melih80 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2011
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Keşke önceden haberim olsa mutlaka gelirdim umarım hayırlara vesile olur gerekli yerlerde sesimiz duyulur.Katılan arkadaşlarımıza kendi adıma sonsuz teşekkürler...

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu işler böyle forum sayfasında olaçak iş degil fedarasyonlar yıllarca hava dan aldıkları paraları az da bildirime harca ya idi...panoya afiştemi ekletemez di bilboardlara haklarımızı İSTİYORUZ TAKSİMDE BULUŞUYORUZ DİYE.? asamazmıydı.. o yüzden ciddiye almıyorum .hem neden hafta için?????????

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12