Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    flower Avatarı

Gerçek Adı
    damra
    Son Giriş
    02.09-2011
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/ Beykoz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    dogusdan gelen bir rahatsızlık sonucu her iki bacagımda da kismi felc mevcut. hastanede konulan teşhıs sonrası %51 oranında bir rapor verildi. rahatsızlıgımın ilerleme ihtimali yüksel oldugu söylenildi
    Fakat ne tür haklardan yararlanacagım konusunda bilgim yok
    bilgi verebilirseniz çok memnun olurum gereklı yerelere bende başvuru yaparım. bana ne gibi faydası olabilir bunun hakkında bir bilgi azr ediyorum

hayırlı gunler

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili dost benimde %52 oranında özürlü raporum var sadece yararları eğer istanbulda yaşıyorsan iett beyaz kart , başbakanklık özürlü kartı bide eğer raporunda 2022 iden faydalanabilir diyorsa kaymakamlığa müracat ederek özürlü maşını talep edebilirsin yanlız oranın %70 olmadığı için iş kura kayıt yaptırman gerekir beyaz kartla istanbulda iettler ve halk otobüslerine bedava binersin başbakanlık kartıylada şehirler arası otobüslerde zannedersm %20 indirim yapıyorlar birde duydum devlet tiyatrolarına ücretsiz giriliyormuş saygılar