Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebo007 Avatarı

Gerçek Adı
    Sebahattin
    Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BANKALAR DA SIK SIK İŞİNİZ OLUYORMU BİLMİYORUM,AMA BENİM ARADA SIRADA İŞİM DÜŞÜYOR BEN UZUN BACAK YÜRÜME CİHAZI KULLANIYORUM. BUNU BİZİM GİBİ ARAKADAŞLARIMIZ ANLAYABİLİR BUNUNLA UZUN UZADIYA YÜRÜYMEZSİNİZ UZUN SÜRE AYAKTA BEKLEYEMEZSİNİZ KISACA O BİZİM AYAĞIMIZDA DESTEK İÇİN VARDIR
    BU AÇIKLAMAYI YAPTIKTAN SONRA; GEÇEN GÜN TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI ANTALYA 100.YIL ŞUBESİNDE BİR İŞİM OLDU ORAYA GİTMEK ZORUNDA KALDIM. KAPININ ÖNÜNDE TEKERLİKLİ YATAKTA BOYLU BOYUNCA YATAN BİR ENGELLİ ARKADAŞIMIZ HEMEN YANINA GİTTİM VE SORDUM YARDIMCI OLAN VAR MI SİZE DİYE. AMA NERDE YARDIMCI OLMAK, BİR SIRA İÇİN DAHİ YARDIMCI OLMAMIŞLAR
    NEYSE HALLETTİK. DAHA SONRA AKLIMA GELDİ DAHA ÖNCEKİ MÜDÜR NEVZAT BEY VARDI ONUNLA KONUŞMUŞTUM BU MESELEYİ VE BANA DA SÖZ VERMİŞTİ ENGELLİLER İÇİN BİR GİŞE AÇACAĞINA, AMA TAYİNİ ÇIKINCA BUNA ULAŞAMADIK.

ŞİMDİ SORUYORUM ARKADAŞLAR SİZLERE 15 - 20 GİŞESİ OLAN BİR BANKADA 1 ADEDİ DE BİZE AYRILSA BİZ ENGELLİLER DAHA FAZLA SIRA BEKLEMEDEN VE DAHA FAZLA AYAKTA KALMADAN (TABİİ İÇERİDEKİ SANDALYELERDE YER VERİRLERSE BİZLERE) İŞİMİZİ HALLEDİP ÇIKABİLSEK KÖTÜ MÜ OLUR..?

BUNU YETKİLİLERE DUYURABİLİRMİYİZ.
    HEP BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI YAŞAMLAR DİLEĞİYLE...

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BANKA ÇALIŞANI OLARAK ÖZÜRLÜ ARKADAŞLARIMIZA ÖNCELIK GÖSTERİLMEKTEDİR

SAYGILAR

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yanlız_kurt
    BANKA ÇALIŞANI OLARAK ÖZÜRLÜ ARKADAŞLARIMIZA ÖNCELIK GÖSTERİLMEKTEDİR

SAYGILAR
    Senin ßiLdiqin yerde durum öyLedir ama sebo'nun ßiLdiqi yerde durum öyLe deqiL demekki.
    HastaneLerdede aynı dert var,sedyeyLe qeLen hastaLara önceLik tanınmıyor çoqu kez şahit oLdum ßireßirde yaşadım hemde kaç kere.

EnqeLLiLere qişe ayrıLması mümkün deqiL ßenim kanımca.
    ÖzeLLikLede ßüyük şehirLerde kimse kimsenin tınında deqiL herkes ßir an önce işini ßitirmek peşinde.

AsLında her işLemi internet ßankacıLıqından yapmak qerekiyor çaqımızda ama maaLesef hackerLer saqoLsun nefes aLdırmıyorLar.

ßankacıLar ßuna ßir çözüm qetirirLer iLerki zamanLarda inşaaLLah.
    DevLet ßankaLarı piLotLuk yapaßiLir meseLa.