Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    babacan300 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    01.01-2014
    Saat
    23:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim özürlü akrtım var refakatçi yazmıyor akrtımda eşimle tiyatroya gitmek isteyince sadece ben faydalanıyorum eşim faydalanamıyor acaba yanlış uygulama mı yapılıyor akrttta refakatçi ile kullanabilir yazması gerekiyormuş hangiis doğru acaba

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu eski şimdi bazı maddeler değişti örneğin devletin tüm toplu taşıma araçlarına ( Metro,otobüs,vapur,tramvay,metrobüs vb. ) ücretsiz biniliyor.Devletin tüm müze ve milli parklarına ücretsiz giriliyor.Devlet Demir Yolları %40 oranı olanlar tek başlarına %60 üzeri ( dilerse ) refakatçi ile ücretsiz seyahat edebiliyor.Falan filan.Lakin bu karta sahip olup taşımanın yükünü herkes kaldıramaz.Şahsen ben bu karta sahip olacağıma ve taşıyacağıma,sağlıklı bir birey olarak tüm bunlara para ödemeyi yeğlerdim doğrusu.Çünkü en büyük zenginlik zaten sağlıktır.Sağlık olduktan sonra gerisinin pek bir önemi yoktur.Gene de şükür halimize.

Üye
    şener sef Avatarı

Gerçek Adı
    şener acar
    Son Giriş
    11.08-2017
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

varr engelii tribunu

Üye
    LugaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaras
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi hoşta uygulamaya gelince bizim duyarsız insanlarımız tamamen vurdumduymaz davranıyorlar, örneğin K.maraş'ın ilçesi Pazarcık'ta yaşıyorum ilçe'den il'e gitmek için dolmuşa binerken engelli kimliğim var indirim yapacak mısınız diyorum adam duyarsız davrandığı gibi birde diyor ki ''o sadece şehirler arası büyük otobüslerde geçerli bizde öyle bir indirim söz konusu değil''.. Şehirler arası yolcu otobüsü için bilet alırken engelli kimlik kartımı gösterip indirim istiyorum adam diyor ki '' firmanın ana şubesinden anca indirim yapılır biz yapamıyoruz'' yani adıyamandan gelip istanbula giden bir yolcu otobüsüne bilet alırken indirimli alabilmem için kalkıp adıyamana gitmem gerekiyormuş, şaka gibi bahaneler..! bende 2 yıldır bu kimlik var ama birgün kullanmış değilim çünkü hiç kimse duyarlı davranıp gereğini yapmıyor o yuzden ha almışsınız ha almamışsınız bir şey fark etmiyor...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123