Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Pardon siz burdaki konuda neyi eleştiriyorsunuz ben pek anlayamadım ? anlayışım biraz kıttır da benim taktir edersiniz ayrıca siz engellimisiniz ?

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sizi taktir ediyorum gerçekten başka bişey demekte istemiyorum hayatınızda başarılar

ha buarada bende engelli kategorisindeyim ama zavallı değil daha doğrusu zavallı olmaktan yana değilim acıtasyon çekmiyorum bu son msj artık üstelemeyin kırıcı da olmak istemiyorum lütfen mutlu yarınlar

Üye
    zor_bey_40 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    18

arkadaşlar sakin olun lütfen gevşeyin gerilmeyin ..şimdi her ikinizde arkanıza yaslanıp derin derin nefes alıp verin gözler kapalı kafa geride, ellerinizi çekin klavyeden salın aşağı ..çıkın bulutların üzerine ))

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

sürekli alışveriş yaptığım bujiterinin girişine de rampa yaptırmayı başardım arkadaşlar
    Sırada birkaç yer daha var

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Harikasın şeker Kim tutar seni

Üye
    MASUMSEYTAN Avatarı

Son Giriş
    02.07-2010
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

şeker kız çalışmalarının devamını dilerim bende şu belediyeyi bıktırıp rapmaları düzelttirsem çok güzel olacak ama sağolsun bizim belediye başkanının kalbi kör göremiyor zavallı...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler arkadaşlar.bu gibi somut çalışmalarla insanlara yapılması gerekenleri aşılamak hepimiz için olumlu sonuçlar doğuracaktır eminim.ama yolumuz daha çoook uzun gibi görünüyor..Bazen bu ülkede aklını koruyarak yaşamanın çok zor olduğunu düşünüyorum.Bugün hastaneye gitmem gerekiyordu.Yol baya uzun olduğu için ve aşırı sıcak olduğu için hastaneye şehrimizde henüz yeni çalışmaya başlamış olan tramvay ile gitmek istedim.Tramvay yapılanması güzeldi.engelli girişi düşünülmüştü bu harikaydı.Rahatça binip inilebiliyordu.Rahatça binip serin serin gittim hastaneye.Tamda hastanemin önünde durak vardı."Güzel" dedim içimden."bu da çok iyi". İndim.yola çıkacak yer arıyorum.yok.Her yer kapalı.Kaldırım duvarlarıyla örülü .Herkes atladı kaldırımdan geçti karşıya. Ben Kalakaldım oracıkta.Yardım edeyim diyernler kaldırımdan yola indireyim diyenler bolca var.Var da ben kendim yapmak istiyorum bu işi.Nasıl ki oraya kadar geldiysem tek başıma Karşıyada kendim geçmek hastaneme girip tedavi olmak istiyorum. Madem engelli giriş çıkışı düşünüldü bu tramvay denen araca Peki neden bu engelli insanların durakta inince karşıya geçmesi için 60 70 santimlik aralıklar bırakılmadı ??? Bu projeyi tasarlayan insanlar için bunu düşünebilmek çok mu zor aceba anlayamıyorum...
    Bu konudaki şikayetimi de belediye yetkililerine bildireceğim en kısa zamanda..
    Bu arada masumseytan bazı şeyler tek başına yürümüyor maalesef. vbu gibi durumlarda çoğunluk işe yarar.Engellilerin çoğu şikayetlerini dile getirse şu an yaşadığımız sorunları hiçbirimiz yaşamayacağız.
    Hep beraber hakkını aramak için bastırmalı .Herkes her konuda hakkını aramalı..Kavgayla gürültüyle değil.Hakkaniyetini, yapılan yanlışlığı dile getirerek...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12