Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bebahto Avatarı

Gerçek Adı
    zeydan
    Son Giriş
    07.09-2014
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya arkadaslar şu kardeşinze lütfen yardımcı olun benim şimdi yüzde 51 raporum var her 3 ayda bir 850 tl alıorum kredi yada kredi kartı alabilirmiyim ve hangi banka verir ne gerek ne yapmam lazım varsa içinizde bi gönülü arkads lütfen yardımcı olun bu siteye fazla giremiorum ama face adresimi versem msj ordan atsanız şu güzel kardeşinize bi yardımcı olsanız dualarım sizlerle olur.cok acil paraya ihtiyacım var krediyi çekerim her 3 ayda birde ne kadar keserlerse kessinler yeterki şu parayı versinler face adresim bebahto zeydan yazıdınızmı cıkar zaten 2 tane bebahto zeydan var ikiside benim ekleyin hemen onaylarım aklınıza bişey gelmesin kötü bir amacım yok rica..

Üye
    memocan063 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrb iyi günler ben ehliyet alacağım da raporum %88 olduğu için dediler git rapor oranını düşür

şimdi ben rapor oranımı düşürsem 2022 maaşım kesilir mi ve ben maaşımı ptt den alıyorum maaşımın üstüne kredi kartı verirler mi

verirlerse 2022 maaşım kesilir mi ?

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123