Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet bugün kimliğime engelli ibaresi eklemek için uğraştım önce muhtarlıktan nüfus cüzdanı talep belgesi doldurdum (çünkü kimliğimide ayrıca özürlü kimlik kartımıda kaybettim bi kaç gün önce) sonra yıldırım nüfus müdürlüğüne gittim ordan altıparmaktaki sigortaya (bilgisayarda nüfus cüzdanına kayıt yaptırmak için) yolladılar beni fakat ssk da kaydım çıkmadı çünkü benim ssk dan maaşım yoktu o yüzdende kaydını yapamayız dediler şimdi sorum şu nüfus cüzdanına engelli ibaresi nasıl konulur nereye başvuracaz ne gibi evraklar isteniyo ben maaşımı vakıflar genel müdürlüğünden alıyom ben nüfus cüzdanına bakınca sadece özürlülük oranının gözükmesini istiyorum maaşımın gözükmesini değil gerçi pazartesi günü gidip yine soracaz nüfus müdürlüğüne ama ön soruyu burda sorayım dedim ona göre ne gerekiyosa hazırlayalım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Özürlü Kimlik Kartının fotokopisi var ya sende, bence o iş görür. Nüfus müdürlüğü sistemden kontrol eder özürlü kimlik kartı numaranı ve kartın varlığını teyit edince de nüfus cüzdanına işer.
    İşlemezse, yeniden sağlık raporu çıkarman veya elinde varsa onu kullanman gerek.
    Bir de 2 resim ve muhtardan alacağın nüfus cüzdanı yenileme evrağı sanırım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Başarı,

Bak burada izlemen gereken yolu anlatmış bir arkadaş.. http://www.engelliler.biz/forum/view...=208155#208155

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    Bir de 2 resim ve muhtardan alacağın nüfus cüzdanı yenileme evrağı sanırım.
    evet arkadaş kimliğimide kaybetmiştim o yüzden yenisini çıkartmam gerek...özürlü kartımın fotokopisinide bi götüreyim bakalım işlenecekmi kimliğe