Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 60 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yener Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.02-2013
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    İST bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1.neden abdullah gul:::?
    2.81 ilden 81 engelli cumhur başkanı abdullah gul ile buluşacak ve yaşıkları şehırlerdekı sorunları bır dosya halınde hazırlayıp sayın cumhur başkanımıza sunmak sıtıyoruz
    3.kamu ozel bına camı muzeler ve kaldırımların bız engellılere gore tasarlanması
    4.halk otobuslerı domuşlar ve tıcarı taksılerın bız engellılere gore tasarlanması
    5.turkıye sınırları ıcerısınde turkce yayın yapan her tv ekranında bır işitme engellı spıkerın de yayın yapmasının saglanması
    6.1.lige futbolve basket bol oynayan takımlarının bırer engellı futbol ve basketbol takımı kurmalarının saglanması
    7.kamu ve ozel sektorlerdekı engellı ıstsdamının tamamlanması
    8. her yapaılan dızı ve klıplerde bır engellıye de rol verılmesının saglanması
    9.herlde valılıkler bunyesı altında engellı kent konseyının kurulması ve her mahalle muhtarlıklarında bır engellının çalıştırılması zorunluk halıne getırılmesı

saygılarımle ben ismail yakar bu ısdıklerımı yasalar halınde yapılırsa nasıl olur::???

Üye
    boyut Avatarı

Son Giriş
    11.11-2012
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ellerın saglık çok guzel olur

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Valla bu dediklerin olursa varya Süper olur...

Üye
    pexas Avatarı

Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Harika bir fikir.Çok iyi bir çalışma olacağını düşünüyorum. sitemizde 24000 engelli arkadaşımız var. İl il özel dosyalar hazırlanıp sayın cumhur başkanızmıza sunulursa ilgileneceğini düşünüyorum.

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence ilk önce istihdam yolalrının açılması istenmesi.engellilerin istihdam edilmesi daha cok önemli.

Üye
    pexas Avatarı

Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstekler forumda tartışılıp değerlendirdikten sonra bir taslak çıkartılır. Türkiye genelindeki yaşanan engelli sorunları bir komisyon tarafından hazırlanıp bütün arkadaşlarımızın adına site tarafından hazırlanıp sunulabilinir.

Üye
    yener Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar begenmenıze sevındım bu projeyı hep bırlıkte hayat gecıre bılırız ancak egerkı eksıklerımız varsa bunu hep bırlıkte duzeltelım olmazmı şimdi sızlerden rıcam kım hangı şehırden katılacak bunu bana bıldıre bılırmı ayrıca bu projeyı facebooktanda destekleye bılırsınız gurupun ismi 81 İLDEN 81 ENGELLİ CUMHUR BAŞKANI ABDULLAH GUL İLE BULUŞMAK İSTIYOR veya fece den benı eklyın daha detaylı bılgı alış verışı yapa lım yener ismail olarak kayıtlıyım facebook a ılgınıze tşk edıyorum

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Adana'dan katılmak isterim.Engellilerin sorunlarını içeren birde şiir okurumki!herkesin dikkatini çekerim.

Üye
    pexas Avatarı

Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok güzel bir fikir ama kimse yanışmadı. özelliklede site yönetimi çok ilgisiz.

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Sayin yener;
    projenize şunu ekleyiniz;bazi belirli illerde belediye halk otobüsü üçretsiz binme hakki var bu 4-5 şehirle sinirli hak bu hakki türkiye genelinde uygulanmasi daha eşit oluçaktir...misal 65+üzeri tüm yaşlilarimizin türkiye genelinde ki tüm kamu işletmesinnde bunlar;otobüs,vapur,yayli sistem hizmetlerinde üçretsiz faydalanma hakki mevcuttur...biz 8,5milyon engelli olarak türkiyenin her yerinde variz o yüzden kamuya ait tüm ulaşim olanaklarindan türkiye genellinden üçretsiz faydalanma hakkimizi istiyoruz tipki 65+ üzerinde ki yaşli vatandaşlarimiza türkiye genelinde ki verilen belediye ait otobüs,vapur,hafif yayli sisteminde üçretsiz yararlanma hakkini istiyoruz.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Pexas hocam,
    Site yönetimi ilgisiz demişsiniz ancak burası bir paylaşım forum sitesi,bizler sadece sanal olarak paylaşımlarda bulunuyoruz,bir kuruma bağlı değiliz,böylesi bir organizasyon için bir dernek kurum veya kuruluşun öncülük etmesi çok şart,sitemizde böyle bir faaliyet şimdiye kadar hiç gerçekleşmedi,gerçekleşmesini elbette isterim ama çok zor,farklı illerden engellilerin böyle bir amaç için bir araya gelmesi zor,ulaşım,maddi ve fiziksel olarak da bir çok engeller varken öncelikle bunların çözülmesi lazım,bu işle uğraşacak gönüllülerin olması,ve derneklerin bu konuda birlik beraberlik içinde olmaları lazım... Öyle hadi deyince olacak bir iş değil maalesef...

Üye
    pexas Avatarı

Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Melek hocam
    Bu konuda size katılmıyorum. Evet site yönetimi bu konuda çok ilgisiz. Bügün itibariyle 25000 üyesi bulunan Türkiyenin en büyük paylaşım sitesi. Bir tanışma organizasyonu olduğunda(örnek olarak adana buluşması gibi) kaç kişinin konuyu nasıl takip ettiği ortada kendi sorunlarımızla bu kadar ilgili değiliz. Hocam biz il il sorunlarımızla igili bir araya gelmek engellilerin sorunlarını tartışmak ve çözüm yolları sunmak altarnatif fikirlerimizi sunmak için bir araya gelmeyi düşündük. Bu konuya sitede bu kadar duyarsız kalınmasına şaşırdım. Tabi siz site yönetimi olarak olaya nasıl bakıyorsunuz? Buradaki amacınız nedir? Gelecek ile ilgili farklı bir planınızmı var?...Bilmiyorum. Ama ne olursa olsun yine de sitenin engellilere bilgi amaçlı çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Üye
    yener Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar merhaba arkadaşlar projemı begenmenıze cok sevındım egerkı hep bırlıkte hareket edersek neden olmasın sonucta bız engellıler ıcın hazırlanmış bır proje deılmı gerek dernek gerek ıse sıte hıc ayrımcılık yapmadan bu projeyı hep bırlıkte harekete gecırelım derım ben engellıler uzerıne kurulmuş tum sıteler ve dernekler bakın sonucta bır cogumuz engellıyız engellı olmayanda zaten engellı adayı faceebook takı gurubumda zaten 2 yonetıcım var bu yonetıcıler zamanla 81 olacak burdakı yonetıcılerımız neden gurubumuzda da yonetıcılık yapmasın neden olmasın bana ulaşmak isteyenler var ıse şayet 0534 246 67 69 numaralı tlf dan ulaşa bılırsınız unutmadan yukarda ısmımı yanlış yazmısım İSMAİL YAKAR saygılarımla

Üye
    yener Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb ıremsu zaten eger ıyı takıp edersenız projemız ıcerısınde var bu ıstegınız destekledıgınız ve yurudugum bu yolda yalnız bırakmadıgınız ıcın tşk edıyorum SAYGILARIMLA İSMAİL YAKAR

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar ismail bey bizler için yapılan her projenin yanında seve seve olurum benimde görevim budur yaşadığımız hayatta. feyc de sizi eklicem ordan gerekli bilgi alışverişinde bulunuruz bende feyc de insanlarımızı bilinçlendime adına elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon