Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şabanali Avatarı

Gerçek Adı
    şabanali
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm.samsun\bafra toki konutları alt gelir gurubu olarak 20 yıl vadeli ev aldım.ama dar gelirli engelli fark memur fark etmiyor.1. kapıcı ücreti 2.sigorta ücreti [yılda 2 defa] 3.emlak vergisi 4.kışın kömür ücreti 5.normal evin halk bankasına taksiti.sayarsam ücretlerini vazgeçersiniz ev almaktan engelli vatandaşım kömür ücretinden hakkımda icra takibi başlatıldı.gelir durumunuz zayıfsa hiç tavsiye etmem.

s.a ben samsun bafra toki konutlarında oturuyorum engellilere herhangi bir kolaylık yok 1.emlak vergisi 2.yıllık iki adet sigorta 3. kapıcı ücreti 4.kışın kömür ücreti 5.halk bankası evin taksiti dar gelirliyseniz tavsiye etmem benim 7 bin 500 tl icra başlatıldı.normal memurla engelli dar gelirli fark yok tüm ödemelere tabiidir.

Üye
    atipik Avatarı

Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Toki Bilgi edinme formunu doldurdum ve beş dakika sonra gelen cevap
    Bu mail size T.C. Basbakanlik Toplu Konut Idaresi Baskanligi web sitesindeki bilgi edinme basvuru formunda yazilmis bulunan talebe cevap olarak gönderilmistir.

BASIN VE HALKLA ILISKILER DAIRESI BASKANLIGI ; SÖZ KONUSU BÖLGEDE KONUT SATISIMIZ BULUNMAMAKTA OLUP, IDAREMIZ TARAFINDAN YAPTIRILAN PROJELERIN BIR BÖLÜMÜNDE, BELLI MIKTARDA KONUT ENGELLI VATANDASLARIMIZ IÇIN YAPILMAKTADIR.BU TÜR UYGULAMALARIN BASVURU DUYURULARINDA, ENGELLI VATANDASLAR IÇIN AYRILAN KONUT MIKTARI BELIRLENMEKTEDIR. BU KONUTLARIN KULLANIMI ENGELLI VATANDASLARIMIZIN KULLANIMINA UYGUN OLMAKLA BERABER, FIYATLARI DIGER KONUTLARIN FIYATLARIYLA AYNIDIR. ENGELLI VATANDASLARIMIZA YAPILAN KONUTLAR GENEL KURA DISI BIRAKILMAKTA, ENGELLILERE AYRILAN KONUT SAYISINDAN FAZLA BASVURU OLDUGU TAKDIRDE ENGELLILER ARASINDA KURA ÇEKILEREK HAK SAHIPLERI BELIRLENMEKTEDIR.AYRICA ; ENGELLI KIMLIK BELGESININ ARKA YÜZÜNDE ENGELLILIK ORANI BELIRTILIR. BU ORAN EN AZ %40 OLMALIDIR.YAS SARTI 25 YAS VE ÜZERI ARANMAKTADIR.BU BELGE VARSA ARKALI ÖNLÜ FOTOKOPISI, BU BELGE YOKSA TAM TESEKKÜLÜ DEVLET HASTANESINDEN EN AZ %40 ORANINDA BEDENSEL ENGELLI OLDUGUNU BELGELEYEN HASTANE HEYET RAPORU GEÇERLIDIR.KONUT SATISLARINI WEB SITEMIZIN SATISLAR SAYFASINDAN TAKIP EDEBILIRSINIZ. BILGI IÇIN 444 86 54 Ü ARAYABILIRSINIZ. BILGILERINIZE SUNULUR.

Üye
    şabanali Avatarı

Gerçek Adı
    şabanali
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    s.a ben samsun bafra toki konutlarında oturuyorum engellilere herhangi bir kolaylık yok 1.emlak vergisi 2.yıllık iki adet sigorta 3. kapıcı ücreti 4.kışın kömür ücreti 5.halk bankası evin taksiti dar gelirliyseniz tavsiye etmem benim 7 bin 500 tl icra başlatıldı.normal memurla engelli dar gelirli fark yok tüm ödemelere tabiidir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12