TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mavzer41 Avatarı

Gerçek Adı
    metin mavzer
    Son Giriş
    19.02-2021
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar ben yüzde seksen engelliyim kirada oturuyorum ve yalnız yaşıyorum kimsem yok
    oturduğum evin iskanı olmadığında hakkımda kaçak elektrik tutanağı tutuldu tarafıma 5.700 tl ceza kesildi
    cezanın 2000 tlsini evsahim üstlendi geri kalanını ben ödüycekmişim fakat
    ben bu cezayı ödeyemedim çünkü ödeme gücüm yok engelli maaşıyla zor geçinen bir insanım
    şimdi hakkımda icra takibi başlatılmış kullandığım üç tekerlekli motorsiklet ve maaşıma haciz koymuşlar
    şirket avukatlarıyla iletişime geçtim benden 6 bin tl limitli kredi kartı istediler kredi kartına
    taksit yapıyorlarmış taksitlerde 1.500tl kredi kartım yok dedim senet yapın her ay 1000 tl ödüyeyim
    başkada ödeme durumum yok ve durumumu anlatmama rahmen dinlemediler kestirip attılar
    benim sizden ricam nasıl bir yol izliycem bana yardımcı olacak yol gösterecek avukat arkadaşlar olur inşallah

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    75
    Verilen Beğeniler
    38

@mavzer41
    panik yapmayın, paniklerseniz hata yaptırırlar sana, önce elektrik aboneliği senin üzerinemi,

Üye
    mavzer41 Avatarı

Gerçek Adı
    metin mavzer
    Son Giriş
    19.02-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

iskanı olmadığı için abone yok altı ay oldu taşınalı kesilen ceza altı aylık

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    75
    Verilen Beğeniler
    38

Sevgili arkadaşım;
    1- Evi kiralarken elektrik saati, aboneliği olmadığını biliyormuydun,6 aydır hiç elektrik faturası ödedinmi, ödemediysen hiç düşünmedinmi bu fatura neden gelmiyor diye
    2-Ev sahibi neden 2000 lirasını karşılıyor, kim söyledi öyle, ev sahibin elektrik aboneliği olmadığını söylemişmiydi sana

Üye
    mavzer41 Avatarı

Gerçek Adı
    metin mavzer
    Son Giriş
    19.02-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet evi kiralarken iskanın olmadığını biliyordum ev sahim iskanı alıcam sıkıntı yok iskanı aldıktan sonra aboneleri alıcaz dedi fakat halen iskan alınmadı abone olmadığı için fatura gelmiyordu ev ahibi iskanı alamadan gelip tutanak tuttular ve cezayı yazdılar ev sahibim 2000 tl ödeme sebebi ise tutulan kaçak bedelini kendisi karşılamak istedi diyer geri kalan parayıda ben ödüycem