TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bayan Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 20 yaşında yürüme engelim bulunmakta açık öğretim lisesi mezunuyum yeşil pasaport için başvuru yapacağım babam memur emekli derecesi iyi ben işlemler sırası yeni tc kimlik çıkarttım ,sağlık raporum , harç yatırdığıma dair makbuz,babamın derecesini gösteren belge hepsi tamam ama öğrenci değilim bu bir sorun çıkarırmı öğrenci belgem eksik mutlaka mezun olduğuma dair belge çıkartmalımıyım

Üye
    Davlumbaz Avatarı

Son Giriş
    08.03-2020
    Saat
    09:43
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    112

25 yaşın altındakilere öğrenimi devam ettiği sürece verilir. Siz okulu bitirmişsiniz, mezun belgesine gerek yok. Başvuruya giderken tam teşekküllü devlet hastanesinden aldığınız yürüme engeliniz olduğunu gösteren raporla başvurmanız gerekiyor. Babanızla ikamet ediyor, bekar ve işsizseniz yaş sınırlaması, okul sınırlaması olmaksızın sadece raporla müracaat etmeniz yeterli.

Üye
    Bayan Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim tc kimlik ,sağlık raporum, işte çalışma emeklilik derecesi yazısoda tamam ,Ödeme dekontu tamam öğrenci belgemi götürmeyeceğim fakat 20
    yaşındayım akli dengem yerinde muavakatnamede isterlermi sizce