TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 6 / 30 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
Toplam 443 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @sgurkan Aynen öyle yetelri indirim yapmıyor ve yeni ve mevcut engelliler arasinda da ayrımcılık yapıyorlar ben şikayet ettim sizde edin lütfen..
    @sgurkan Hatta konuyu ben açtım ve TürkNet'e internet aboneliği için başvurdum be aylık 48TL. fiyatı eğer isterseniz sizde abone olabilirsiniz ve turknete abone olacak varsa türknet kodu verebilirim bu kod ile abone olunursa da hem başvuranla ben 1 ay ücretsizinternet oluyor..

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    25.11-2021
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    623
    Verilen Beğeniler
    810

@uNiQuE_54

Nereye sikayet edecegim onu anlamadim.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

@sgurkan CİMER'e şikayet edebilirsiniz

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    25.11-2021
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    623
    Verilen Beğeniler
    810

@uNiQuE_54

Ay hic ugrasamiycam valla.

Bana ne oneriyorsunuz arkadaslar.

Yeni bina kutu koymalari bes alti ayi bulurmuş,bana onereceginiz internet nedir.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.473
    Verilen Beğeniler
    1.501

@sgurkan

ben il müd de sordum engellı tarıfesı yok dedı dıger tarıfe içinse 3 yıl taahhüt istedi bende sitenizde farklı tarıfe var değ,nce onu onlıne arayıp yaptıracaksınız denildi aradım 2 yıllık taahhütlü yaptrdım.daha sonra siteden @macasi nin vermıs oldugu lınkı tıkladım ordaengellıelr için baya uygun tarıfe vardı aradım tekrardan mhlerini engellı tarıfeyi normal tarıfeden daha pahalı söyledi bende kızdım dedım sıtenızde nıye reklamını edıonuz dedim baktı bahsettıgınız gibi değil dedi engelli tarife 60 liradan diye başladı.bende tekrar iide sitenizde niye farklı deyınce güncellenmemıitr dedisigortam attı nasıl olur koskoca firmasınız tekelsiniz bi güncellemem mı yapamıyonuz dedim tabi bişi diemedı zor durumda kalmasın die ii günler deyip kapadım.sonrada ildeki müşteri acentesni aradım gelin yardımcı oluruk deyip o da 60 liradan başladı bendebenzer şeyleri onada anlattım baktım o da boş bişi yok kapadım teli
    not:şuan normal tarıfe 56 tl olana geçtim.kısaca adı var kendı yok ındırımın.
    türk neti çok övüolar fiyatıda ii ama böyle bi firmanın nıye enazından büyük illerde bile bayiliği olması gerekırken yok o yüzden ttnete devam edıom

Üye
    hsynnml Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    02.09-2021
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    28

Öncelikle, Siz aradığınızda karşınıza çıkan M.T. size en uygun gerek maddi gerek hız olarak paketi sunmaya çalışır. Yani sizi kazıklamaz yada kazıklamaya çalışmaz. Siz aradığınızda yeni abone olacaksanız size bilgileri veren ilk müşteri temsilcisi prim almıyor. Zaten farkettiyseniz size paket bilgileri verilip satış birimine aktarılırsınız yani satış birimi alır primi.

Gelelim engelli paketlerine. Evet gözle görülecek kadar olmasa da %25 indirim yapılıyor normal o paketin taahütsüz fiyatı üzerinden yapılıyor bu indirm. bunun dışında engelliler için Erişilebilir İnternet Kampanyası vardı en son, duruyor mu hatırlamıyorum. Genellikle TT kullanan aboneler tivibu veya fatura üzerine taksitli cihaz alma avantajı olduğu için kullanır. Tek derdiniz sadece internet almaksa, Bu konuda Türknet'in daha avantajlı standart bir paketi var. Kendi aktif altyapısının olduğu yerlerde verebileceği max Hız'a kadar TT altyapısının olduğu yerlerde varsa MAX 35 NBPS'ye kadar hız veriyor. AKN yok Taahüt yok Ayda 48.9 TL hepsi içinde. yanında sabit telefonda veriliyor oda ücrete dahil. Sabit Telefonla Şehir içi Şehirler Arası Ceptelefonları ve 2.Dereceden Yurtdışına toplam 1000 DK da hediyesi var.

Türknet'te de şöyle bir durum var faturaları aynı ay veriyorsunuz mesela ocak ayında abonelik başladı o ayın parası sizden ay başında alınır. TT'da bir sonraki ay gelir ilk faturanız. Arıza kaydı durumunda Türktelekom'un çağrı merkezini aradığınızda karşınızda bir muhattap bulursunuz. Türknet için online işlemler merkezinden yada sesli yanıt sistemi yani robottan kayıt bırakırsınız. Şartlar koşullar ortada. Hangisi daha cazip geliyorsa onu seçin.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

@macasi bende şikayet ettim 5 sefer taahhüt yok diyorlar ancak Engelli paketinin koşullarında 24 ay taahüt verenler için geçerli olduğu yazıyor Ayrıca 2 yıl sonra taahüt bitincede engelli paketinden o fiyatlara yararlanamiyorsun yani Mevcut engelli aboneler ile yeni engelli aboneler arasında AYRIMCILIK yapılıyor. Ayrıca aynı normal bir 16Mb Ultranet 75Gb Limitsiz Yalın paketi 55.90TL. iken aynı şartta engelliye 60-70TL. fiyat biçiyorlar.. Şikayet ediyorum adamlar salak salak başka cevap veriyorlar BTK Kurumuda bişey yaptığı yok görevini yapmıyor bana mahkemeye git diyor! Mahkemelik zararım yok diyorum Türkiyede yaşayan bütün engellilere bu şekilde indirim yapmıyorlar ve ayrımcılık yapıyorlar diyorum halen saçma saçma iş cevap veriyorlar.. Benim taahütüm bitti TürkNete geçiş yaptım. Bu arada sözde BTK Kurumu 2019 da geçerli olmak üzere engellilere %50 indirim kararı aldı ama uyan yokki bu karara şikayet etsen BTK görevini yapmıyor!!! Ondan sonrada biz engellilere şunu yaptık bunu yaptık diyorlar uygulayan kim takan kim!!

Üye
    lautreamont Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.09-2019
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    Tunceli
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Sakın TTnet geçme. Çünkü kotası var. TTnet engelliler için hiçbir şekilde kampanya yapmamış. Herkesi dolandırdığı gibi utanmadan aynı şeyi engelli ve calışamayan insanlar içinde yapmış. Düşük hızları var. Ayrıca sana düşük bir kota belirliyor, o kotayı doldurduğun zaman hızın daha da düşüyor. Ama arkadaşlarında dediği gibi Türknet'te bu gibi sorunlar yok, ve TTnete göre fiyatıda daha ucuz. Kısacası hızlı internet + kotasız ve daha ucuz. Ben de 1 senedir kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Aynen arkadaşlar Ben bu konuyu yani asgari %25 indirimi yapmadıklarını ve 24 taahüt sonrasinda engelli indirimi yapmadiklarini ve engelli paketinde Engelliler arasinda AYRIMCILIK yapildiğinı mevcut abonelerin engelli indiriminden faydalandirilmadigini yazdim ancak BTK kurumu görevini yapmıyor ülke nüfusunun %10 engelli kesimini ilgilendiren bir konuyu ele alipta dikkate alip ceza yaptimini yapmiyor gorevini ihmal ediyor!! ve halen BTK engelli indirimini %50 ye çikaracakmiş 2019 da şaka gibi uygulanmayan indirimi bedeva yapsaniz ne olur ülkenin çivisi cikmiş BTK Kurumunu takan dikkate alan yok herkes kafasina gore.

Ayrıca burada bazı arkadaşlara da şasıyorum hakkınıza sahip çıkın arkadaşlar lütfen amaç 3-5TL. mevzusu değil bazi arkadaşlar ugraşamıcam bilmem ne diyenler var..

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

artık internet bir vatandaşlık hakkı olması gerekiyor ve tüm vatandaşlara bedeva sunulması gereken bir hizmet kimlik gibi ,eğitim,sağlık hizmeti gibi bişey olmalı

Üye
    lautreamont Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.09-2019
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    Tunceli
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Ttnet her konuda insanları sömürüyor. Size mutlu bi haberim var. Oristelekom internet sağlayıcısı 2018 sonuna kadar bir kampanya çıkardı. 60 tl verip full sınırsız ve kota derdi olmadan altyapınızın max alabileceği hızı veriyor. Yani TTnetten yine ucuz olan başka bir sağlayıcıdır. Yüksek hız sevenler için ideal bir sağlayıcı. Sakın TTnet engelli tarifesine geçmeyin. Çünkü hem düşük hız, hem kota geçince daha düşen bir hız, aynı zamanda diğer internet sağlayıcılarına göre yüksek para...İşte bunlar böyle bir şirket.

Üye
    Prayer Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    226
    Verilen Beğeniler
    140

yüksek hızda internet isteniyorsa vdsl modem şart diyor
    yani tarifeye ek 22.5 tl yi iki sene faturanıza ekleyecek. cayarsanız da kalan taksitleri ödemelisiniz.

Tek artısı kotasız internet vermesi gibi gözüküyor çok kota harcarım diyenlere için bir seçenek.

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    886
    Verilen Beğeniler
    3

Hayırdır @-mka
    TTNET ne yaptı yine

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    23.11-2021
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.518
    Verilen Beğeniler
    6.579

71 tl diyo bifark yok diyo engellide yokmu ucuz bişi ttnette 56tl yapanları gördüm

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    886
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @-mka yeni geçti sorsana
    Nasıl yaptı diye

Sayfa 6 / 30 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon